Vítejte na fóru věnovaném historii, náboženství a heraldice, to jest domovem rytířů, křižáků, templářů, vikingů, druidů či husitů a mnohých dalších, v místě, kde se snoubí realita se světem víry a nadpřirozena, zde sídlí bohové.

PříjemPříjem  PortálPortál  EventsEvents  GalleryGallery  HledatHledat  Verbování do skupinVerbování do skupin  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Návrat bohů!

Goto down 
AutorZpráva
Gunnhildr
cizozemec / Ausländer / Peregrinus
Gunnhildr

loajalita : Návrat bohů! Viking11
počet příspěvků : 2
renomé : -1
vyznání : severský siðr (heidenismus)
přesvědčení : konzervatismus

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty13.08.19 13:10

Konec časů křesťanského boha je tu a začíná návrat dávných bohů z krajin zapomnění. velice rozhněvaný Kdokoli by popřel, že je Ódin otcem nás všech, ten bude sťat a stane se potravou pro vrány! pfft Ásgard!
Návrat nahoru Goto down
Domenico da Piacenza
Cardinalis-Inquisitor (kardinál-inkvizitor, Jeho Eminence)
Cardinalis-Inquisitor (kardinál-inkvizitor, Jeho Eminence)
Domenico da Piacenza

loajalita : Návrat bohů! Status10
počet příspěvků : 125
renomé : 5
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty13.08.19 17:30

Pokud ústy nevyznáš Ježíše Krista jako svého Pána a neuvěříš-li ve svém srdci, budeš sťata a hozena jako žrádlo prasatům do výběhu. ukazováček
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz
Reichsgraf (říšský hrabě, Excelence)
Johann von Pabienitz

loajalita : Návrat bohů! Bohemi13
počet příspěvků : 981
renomé : 255
věk : 31
vyznání : evangelictví luteránské

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty13.08.19 18:43

Gunnhildr napsal:
Konec časů křesťanského boha je tu a začíná návrat dávných bohů z krajin zapomnění. velice rozhněvaný Kdokoli by popřel, že je Ódin otcem nás všech, ten bude sťat a stane se potravou pro vrány! pfft Ásgard!

Vítej na Militia Dei. Není nutné být hrubý ani není třeba udržovat za každou cenu vyhraněný postoj vůči ostatním a napadat fanaticky každého, kdo by si dovolil projevit nesouhlas. Jsme křesťansko-pohanské fórum. Stačí se podívat na záhlaví, je tam Ježíšův kříž a hned vedle Ódinův havran. Každý, když sám chce, si na něm může najít své místo.

Domenico da Piacenza napsal:
Pokud ústy nevyznáš Ježíše Krista jako svého Pána a neuvěříš-li ve svém srdci, budeš sťata a hozena jako žrádlo prasatům do výběhu. ukazováček

Obdivuhodný projev křesťanské lásky, otče inkvizitore, když si berete do úst Ježíšovo jméno, je to skoro až rouhavé. trapný

Corona regni Bohemiae
Johann Graf Woracziczky-Bissingen von Pabeinitz
Návrat nahoru Goto down
http://bozi-bojovnici.heavenforum.com
Brynhildr
Co-imperatrix-Regina Danorum, Anglorum et Norvegiae (spolucísařovna Anglie, Dánska a Norska)
Co-imperatrix-Regina Danorum, Anglorum et Norvegiae (spolucísařovna Anglie, Dánska a Norska)
Brynhildr

vládnutí : Návrat bohů! Viking10
Návrat bohů! Wessex10 Návrat bohů! Viking15 Návrat bohů! Norveg11 Návrat bohů! Sudrey10
počet příspěvků : 98
renomé : 44
přesvědčení : liberalismus

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty16.08.19 0:59

Háááá, no konečně, někdo další přibyl do našeho klanu vikinských bojovnic, to bude hodně zajímavé. šťastný

Gunnhildo podívej, já jsem tvoje královna. koruna vyvedený z míry spokojený
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
královna Anglie a Francie, paní Irska, vévodkyně normandská a akvitánská, hraběnka z Anjou
královna Anglie a Francie, paní Irska, vévodkyně normandská a akvitánská, hraběnka z Anjou
Anna Kalet

řády : Návrat bohů! Garter11 Návrat bohů! Mvosma10
loajalita : Návrat bohů! Englan11
Návrat bohů! Cymru10 Návrat bohů! Irelan10 Návrat bohů! Norman10 Návrat bohů! Aquita10 Návrat bohů! Anjou10
počet příspěvků : 85
renomé : 79
vyznání : anglikánství
přesvědčení : monarchismus

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty16.08.19 16:00

Brynhildr napsal:
Háááá, no konečně, někdo další přibyl do našeho klanu vikinských bojovnic, to bude hodně zajímavé. šťastný
Gunnhildo podívej, já jsem tvoje královna. koruna vyvedený z míry spokojený

smích smích
ach jo
Návrat nahoru Goto down
Brynhildr
Brynhildr

vládnutí : Návrat bohů! Viking10
Návrat bohů! Wessex10 Návrat bohů! Viking15 Návrat bohů! Norveg11 Návrat bohů! Sudrey10
počet příspěvků : 98
renomé : 44

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty19.08.19 12:39

Anna Kalet napsal:
smích smích
ach jo

No jo, ty mi taky musíš zkazit všechnu radost. šťastný
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Anna Kalet

Návrat bohů! Cymru10 Návrat bohů! Irelan10 Návrat bohů! Norman10 Návrat bohů! Aquita10 Návrat bohů! Anjou10

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty19.08.19 17:15

Brynhildr napsal:
Anna Kalet napsal:
smích smích
ach jo

No jo, ty mi taky musíš zkazit všechnu radost. šťastný

Už to tak bude. mrknutí
Návrat nahoru Goto down
Mehmed VII. Osman
osmanský sultán, pádišáh, kayser Rúmu, chalífa, Velitel věřících a Ochránce dvou svatých mešit
osmanský sultán, pádišáh, kayser Rúmu, chalífa, Velitel věřících a Ochránce dvou svatých mešit
Mehmed VII. Osman

loajalita : Návrat bohů! Osmanl14
Návrat bohů! Rum_210 Návrat bohů! Abbasi12

počet příspěvků : 63
renomé : -26
vyznání : sunnitský islám

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty22.08.19 19:26

Do otroctví s vámi, nevěřící ženy nevěřících mužů, můj harém už čeká a stane se vaším novým domovem. Výměnou za ušetření vašich ubohých životů a studium pravé islámské víry mi budete na důkaz vděku dopřávat tělesné rozkoše. pfft šťastný Nemusíte kvůli tomu smutnit, jsem skvělý a úžasný, mimo jiné dokonalý milovník a k tomu nesmírně bohatý. cool

Vedle mne budete přímo božské. polibek mrknutí

Návrat bohů! Magnificent_century_by_orphen5_d5qvwfv-250t.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTAwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvMjhlODRjYzMtOGJhYi00ZDY5LTk2NTEtNzY5YzdjN2UwNGU0XC9kNXF2d2Z2LTRmMGY5NTM0LTE0MTgtNDExNy04NDhkLTE5NWFjZjg1ZDU2NS5qcGciLCJ3aWR0aCI6Ijw9OTAwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Anna Kalet

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty24.08.19 12:52

Mehmed VII. Osman napsal:
Do otroctví s vámi, nevěřící ženy nevěřících mužů, můj harém už čeká a stane se vaším novým domovem. Výměnou za ušetření vašich ubohých životů a studium pravé islámské víry mi budete na důkaz vděku dopřávat tělesné rozkoše. pfft šťastný Nemusíte kvůli tomu smutnit, jsem skvělý a úžasný, mimo jiné dokonalý milovník a k tomu nesmírně bohatý. cool

Vedle mne budete přímo božské. polibek mrknutí

Návrat bohů! Magnificent_century_by_orphen5_d5qvwfv-250t.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTAwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvMjhlODRjYzMtOGJhYi00ZDY5LTk2NTEtNzY5YzdjN2UwNGU0XC9kNXF2d2Z2LTRmMGY5NTM0LTE0MTgtNDExNy04NDhkLTE5NWFjZjg1ZDU2NS5qcGciLCJ3aWR0aCI6Ijw9OTAwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0

Nesmírně bohatý jo ? Tak to bereme smích
Návrat nahoru Goto down
Mehmed VII. Osman
Mehmed VII. Osman

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty25.08.19 16:38

Anna Kalet napsal:

Tak to ne, rozmyslel jsem si to. Nikdo nesmí rozhazovat těžce vydřené peníze sultána, říše nevznikla sama od sebe, musela být těžce vybojována a zbudována z krve a potu na tělech mrtvých Turků a jejich nepřátel nevěřících, inu naše bohatství není pro každého, nárok na něj mají pouze věřící. cool
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Anna Kalet

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty25.08.19 17:31

Anna Kalet napsal:

Tak to ne, rozmyslel jsem si to. Nikdo nesmí rozhazovat těžce vydřené peníze sultána, říše nevznikla sama od sebe, musela být těžce vybojována a zbudována z krve a potu na tělech mrtvých Turků a jejich nepřátel nevěřících, inu naše bohatství není pro každého, nárok na něj mají pouze věřící. cool

Tak to ne! Tohle se nedělá! To jsi mě nepotěšíl. uplakaný Já už se chystala na cestu. Vždyť bych si tvou půlku “zlata” jen půjčilaa. polibek

Mimochodem já jsem věřící. Věříme jednoho Boha. U vás Allaha.
Co ty na to ?
Návrat nahoru Goto down
Mehmed VII. Osman
Mehmed VII. Osman

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty25.08.19 21:46

Anna Kalet napsal:
Tak to ne! Tohle se nedělá! To jsi mě nepotěšíl. uplakaný Já už se chystala na cestu. Vždyť bych si tvou půlku “zlata” jen půjčilaa. polibek

Co ty na to ?

Pokud opravdově věříš v Alláha, tak není překážka přijmout také jeho Posla, Proroka Mohameda. Korán usměvavý
V říši k věřícím počítáme jenom ty, co věří v Posla. Žijí tam taky nevěřící, co tvrdí, že věří Boha a chodí do kostelů nebo sygagog, ale musí platit poplatek. Takový je zákon a věru, je to zákon moudrý a ke všem spravedlivý. mešita myšlenka
V mém harému ženy, co věřící v Posla studující Korán a zdokonalující se v islámu mají lepší postavení, taktéž jejich děti, ale ženy, co nevěří a nestudují, mají horší postavení a hůře se s nimi zachází, já je často mlátím, fackuju a biju, aspoň jednou denně, někdy do nich kopu, aby přišly k rozumu. pěst ukazováček
To je to nejlepší, co pro ně mohu udělat. To je asi vše. Rozhodnutí je jenom na tobě.  polibek
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Praeceptor de Acco (Komtur Akkonu)
Ithron von Kremsier

řády : Návrat bohů! Zlaty_13 Návrat bohů! Dracon10
loajalita : Návrat bohů! Templi10
frakce : Návrat bohů! Cathol14
počet příspěvků : 1860
renomé : 494
věk : 42

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty26.08.19 11:15

Anna Kalet napsal:
Co ty na to ?

Dovolím si upozornit, že Mohamed nebyl Božím prorokem a tudíž ani jeho bůh (Alláh) nemůže být pravým Bohem.
Alláh je apokalyptická šelma a Mohamed je falešný prorok.
Běda tomu kdo se nechá ošálit a sklání se před šelmou místo aby uctíval jediného pravého Boha Otce, Syna a Ducha Svatého.
Ježíš jasně říkal že On je tou cestou, pravdou a životem.
Jiné cesty není.
Kdo se snaží přelézat ohradu je zloděj a vrah.
Návrat nahoru Goto down
Anastasius da Aquileia
latinský patriarcha v Jeruzalémě, velmistr Řádu Božího hrobu
latinský patriarcha v Jeruzalémě, velmistr Řádu Božího hrobu
Anastasius da Aquileia

loajalita : Návrat bohů! Jherus10
frakce : Návrat bohů! Sepulc10Návrat bohů! Cathol14
počet příspěvků : 74
renomé : 52

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty26.08.19 11:38

Kéž by všichni rytíři byli jako Ithron. Oddaní svému lennímu pánu nebo řádu, svědomití v povinnostech, věrní víře a rytířským ctnostem. Boží bojovníci, obránci víry, spolehliví vojáci, kteří nikdy neselžou a bojují až do konce. Takoví rytíři Krista zůstanou nikdy nepřemožení, i kdyby prohráli. Rytíř Ithron, dosud nepřemožený nositel Řádu zlatého rouna a Řádu draka. Bohužel, když se rozhlédnu kolem sebe, vypadá to, že velká část rytířů už na své povinnosti zapomněla.
Návrat nahoru Goto down
Markward von Busau
Hochmeister, Reichsfürst (vysoký mistr, říšský kníže)
Markward von Busau

loajalita : Návrat bohů! Deutsc12Návrat bohů! Banner13
počet příspěvků : 43
renomé : 11

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty26.08.19 16:09

Můžeš mě přijmout do svého harému, vypapaný tlustý vepři, a při první příležitosti rozpárám tě jak na zabijačce a nakrájím tě na plátky i s turbanem. síla skřížené meče
Návrat nahoru Goto down
Björn Magnusson
přistěhovalec / Aduenam
Björn Magnusson

loajalita : Návrat bohů! Viking14
počet příspěvků : 10
renomé : 2
přesvědčení : neznámé

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty28.08.19 1:12

Markward von Busau napsal:
Můžeš mě přijmout do svého harému, vypapaný tlustý vepři, a při první příležitosti rozpárám tě jak na zabijačce a nakrájím tě na plátky i s turbanem. síla skřížené meče

Moje řeč, doslova a do písmene. šťastný
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Anna Kalet

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty28.08.19 10:05

Ithron von Kremsier napsal:
Anna Kalet napsal:
Co ty na to ?

Dovolím si upozornit, že Mohamed nebyl Božím prorokem a tudíž ani jeho bůh (Alláh) nemůže být pravým Bohem.
Běda tomu kdo se nechá ošálit a sklání se před šelmou místo aby uctíval jediného pravého Boha Otce, Syna a Ducha Svatého.
Jiné cesty není.

Bůh je jen jeden. Arabštině je to Alláh. Když pojedete třeba do Egypta, tak pro mistní věříte v Allaha. Však není to bůh jako ten Pravý křesťansky. myšlenka
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Anna Kalet

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty28.08.19 10:09

Vidím, že budu mít jistou pozdější páku na mého sultána. mrknutí Však jeden po druhem pánové. Já jsem tu byla první. zisk
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty28.08.19 14:31

Anna Kalet napsal:
Bůh je jen jeden. Arabštině je to Alláh. Když pojedete třeba do Egypta, tak pro mistní věříte v Allaha. Však není to bůh jako ten Pravý křesťansky. myšlenka

To není pravda, Bůh se v arabštině řekne 'iilah, kdežto Alláh je již konkrétní jméno onoho démona který se za Boha vydává. Proto nikdy arabové při překladu Koránu nepřekládají slovo Alláh slovem Bůh. Jasně to rozlišují že jejich bůh není Bohem všech, ale jenom bohem muslimů.
Poslechni si křesťanské bohoslužby v arabštině, nikde tam nepadne slovo Alláh. Takže ne, když pojedeš do Egypta tak jako křesťanka rozhodně pro místní neuctíváš Alláha.
Šelma a její prorok umí dobře klamat, je otcem veškeré lži, a ta největší je že Alláh je skutečný Bůh. Běda tomu kdo se nechá oklamat a Boha nazve jménem této šelmy.
Návrat nahoru Goto down
Marianne
novicka
Marianne

loajalita : Návrat bohů! Templi11
počet příspěvků : 3
renomé : 1

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty28.08.19 15:02

V Indonésii už dlouho užívají tamní křesťané jméno Alláh pro svého křesťanského Boha, tím pobuřují muslimy, kteří si myslí, že Alláh patří jenom jim, asi už padly za oběť šelmě. depresivní
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty28.08.19 17:17

Ano, to je smutné.
Bohužel i v katolické církvi je dost lidí kteří si myslí, že Alláh je Bůh a snaží se tak "dokázat" že muslimové uctívají stejného Boha Stvořitele jako my.
Tento omyl je ovšem kardinální a vede k velmi naivní snaze muslimy přesvědčit o tom že uctíváme stejného Boha a proto proti nám nemusí vést válku.
Jenže mír s islámem není nikdy možný protože prostě oni uctívají falešného Boha a falešného proroka, a v Koránu i Hadísech mají přikázání vést věčnou válku proti všem nemuslimům.
Islám je apokalyptická šelma které se klaní skoro celý svět a která vede válku s Bohem a jeho anděly, tak i s námi, Bohu oddanými křesťany.
Dokud nebude tato šelma poražena nebude možné žít na světě v míru.
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Anna Kalet

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty28.08.19 17:43

To by vedlo jen k dalším válkám. Už teď vnímá arabsky svět Američany jako novodobé křižáky.
Že Já vzivam Allaha, nebylo z mých úst, ale z úst “muslima”. Pro ně je Alláh brán jako Bůh všech.
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz
Johann von Pabienitz

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty28.08.19 18:15

Jiné cesty není.
Ano, to je smutné.
Bohužel i v katolické církvi je dost lidí kteří si myslí, že Alláh je Bůh a snaží se tak "dokázat" že muslimové uctívají stejného Boha Stvořitele jako my.
Tento omyl je ovšem kardinální a vede k velmi naivní snaze muslimy přesvědčit o tom že uctíváme stejného Boha a proto proti nám nemusí vést válku.
Jenže mír s islámem není nikdy možný protože prostě oni uctívají falešného Boha a falešného proroka, a v Koránu i Hadísech mají přikázání vést věčnou válku proti všem nemuslimům.
Islám je apokalyptická šelma které se klaní skoro celý svět a která vede válku s Bohem a jeho anděly, tak i s námi, Bohu oddanými křesťany.

Totéž říkám já. Alláh je falešný bůh (ďábel) a Mohamed falešný prorok (antikrist). Z našeho křesťanského pohledu, kdyby byl Mohamed Božím poslem, jak říkají mohamedáni, muselo by v Bibli být o něm nějaká zmínka nebo zaslíbení od Boha. Jistě by pravý Bůh neopomněl zmínit svého nejdůležitějšího služebníka ve svém Slově, jenže bohužel, není po něm ani vidu ani slechu. Tudíž křesťané, kteří uznávají Mohameda jako posla Božího, aby pochlebovali mohamedánům, nebo dokonce usilují o syntézu s islámem, tak vlastně vpadli do pasti, které pro ně připravil ďábel.

Stejně tak v Písmu není od Boha žádné zaslíbení takzvaných mariánských zjevení s poselstvími pro lidstvo od Ježíšovy matky, takže i zde zapracoval ďábel, ale to tu už nechci rozpitvávat, bylo by to už po několikáté, jednak bych tím vybočil z tématu a jednak máme dohodu.

Corona regni Bohemiae
Návrat nahoru Goto down
Mehmed VII. Osman
Mehmed VII. Osman

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty28.08.19 22:18

Ano, to je smutné.

Bůh a Alláh jsou synonyma, Alláh je Bůh v arabštině. V češtině se současně používají obě verze, například „Není božstva kromě Boha a Muhammad je posel Boží“

Ještě jsem teplého křižáka ani vikinga v harému neměl, co mám dělat? Oběma setnout hlavu na místě bude nejlepší řešení.
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty31.08.19 16:29

Mohamed byl lhář, proto lhal o tom že Alláh je Bůh. Před Mohamedem v arabštině žádný Alláh jako Bůh neexistoval, bylo jenom měsíční božstvo Alláh, které uctívali v Kábě. Dávno před Mohamedem do arabštiny překládali Židé i křesťané, nikdy slova Alláh nepoužili, protože prostě takové slovo označující Boha nebylo. Bůh se překládal normálně slovem 'iilah.

A přiteplení musíte být všichni, když svého boha uctíváte tak že na něj vystrkujete prdel.
Návrat nahoru Goto down
Thomas of Norwich
Neophitus / Novize (novic)
Thomas of Norwich

loajalita : Návrat bohů! Thomas10
počet příspěvků : 11
renomé : 2

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty02.09.19 11:05

Málokdo si dnes dovolí říct názor na islám nahlas, natož někde veřejně, to se v dnešní době nenosí, ale faktem je, že Mohamed musel určitě být psychicky narušený schizofrenik, vše tomu nasvědčuje, ale každopádně to, co vymyslel, je zhoubná doktrína nebezpečná celému lidstvu. Valná většina světa přistoupená na islám zůstala dodnes zaostalá a stagnující. Hodnotu lidského života a života žen obzvlášť tam dodnes vyčíslují v kusech dobytka, malé nevěsty si tam kupují na tržišti za koberce a velbloudy, tak co by jste po nich chtěli světového? kroutí očima
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty02.09.19 18:14

Mohamed byl v prvé řadě posedlý démony a celé jeho učení je démonského původu, jak dokazuje tato výborná kniha: http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Veden_demony_Mohamed_ocima_svych_soucasniku-Adelgunde_Mertensackerova.pdf
Návrat nahoru Goto down
Maximilian von Neuburg
Pfalzgraf, Kurfürst (falckrabě, kurfiřt)
Pfalzgraf, Kurfürst (falckrabě, kurfiřt)
Maximilian von Neuburg

loajalita : Návrat bohů! Rhein10
frakce : Návrat bohů! Protes14
počet příspěvků : 55
renomé : 15
přesvědčení : křesťanský fundamentalismus

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty02.09.19 18:18

Dobrá kniha je také ta od Alí Síny "Jak porozumět Mohamedovi a muslimům".
Návrat nahoru Goto down
Mehmed VII. Osman
Mehmed VII. Osman

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty02.09.19 22:36

Měsíční božstvo uctívané v Kábě se jmenovalo Hubal a ne Alláh. Nevymýšlejte si lživé pohádky a teorie. cool

Ty s tím rezatým kbelíkem lžeš také, s těmi zaostalými muslimskými zeměmi. Kdokoli by mohl říct, že Osmanská říše patřila nepochybně k největším mocnostem a říším všech dob a na vrcholu moci konkurující takovým mocnostem a říším jaké byly na západě, tak východě (Rusko). Křesťanští bojovníci se často střemhlav vrhali na koních s meči a kopími proti janičářským kulkám a dělovým koulím, a není žádným překvapením, že nejednou utrpěli zdrcující porážku. Tak ohromnou palebnou sílu neměl v té době nikdo. Nebyl nikdo, kdo by měl tak efektivní dělostřelectvo a tak mohutné loďstvo.

Když byl podle vás Prorok posedlý a islám je démonského původu, tak mi vysvětlete, proč má tolik nepřátel po celém světě a stejně pokaždé islám vítězí na všech frontách? Že by vůle Alláhova? Klaní se modlám křestané, pohané, židé i sabejci a vy se divíte, že se Alláh (Bůh) od vás všech odvrátil a že nechce s vámi nic mít. Přestaňte smilnit, pít, uctívat modly a tropit další věci, které Alláh odsuzuje.
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty03.09.19 17:36

Ten tvůj démon Alláh vítězí jenom dočasně, tak jak to bylo předpovězeno v Bibli, bude porážet pravé Boží služebníky, a to až do doby kdy se naplní čas a pak bude poražen a uvržen do věčného pekla se všemi svými následovníky.
Jak zvrácený ten tvůj Alláh je zřejmé z toho že mu vadí pití alkoholu nebo klanění modlám ale nevadí mu když muslimové v jeho jménu kradou, vraždí, znásilňují, zohavují mrtvoly uřezáním hlav atd..
Více zvrácenou představu o Bohu snad nelze mít.
Alláh je ryzím zlem a čirou nenávistí, je opravdu králem všech démonů.
Návrat nahoru Goto down
Markward von Busau
Markward von Busau

loajalita : Návrat bohů! Deutsc12Návrat bohů! Banner13
počet příspěvků : 43
renomé : 11

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty04.09.19 8:46

Stejně pochybuju, že by to byl pravý muslim. Spíš je to troll a provokatér jako Hassalláh. Vynucuje si pozornost a baví se našimi reakcemi. Zkrátka učebnicový typický troll.
Návrat nahoru Goto down
Haraldr Óláfsson
konge (král)
konge (král)
Haraldr Óláfsson

loajalita : Návrat bohů! Viking10
počet příspěvků : 179
renomé : 200
přesvědčení : nacionalismus

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty04.09.19 13:45

Nezapomeňme, že Mohamed byl nejen lupič, nájezdník a vrah, ale také úchylný pedofil se zálibou v pohlavním styku s devítiletou. Chudák Aiša neměla na výběr, když na ní Mohamed lezl. smutný

Ale Mohamedovi to přesto nestačilo a pořídil si další ženy. Dnešní muslimáci si berou za vzor Mohamedovu polygamii i pedofilii.
Návrat nahoru Goto down
Branimir z Paganie
Branimir z Paganie

loajalita : Návrat bohů! Slavs11
renomé : 0
vyznání : slovanské rodnověří

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty04.09.19 17:52

Bylo by skvělé cestovat v čase, vrátit se do minulosti a oddělat Mohammeda. Dokážete si to představit, jak by dnes svět vypadal? Žádný terorismus, vraždy ze cti nebo tmářství imámů, ani mnohoženství. vyvedený z míry kytička
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz
Johann von Pabienitz

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty04.09.19 19:45

Kdokoli by mohl říct, že Osmanská říše patřila nepochybně k největším mocnostem a říším všech dob a na vrcholu moci konkurující takovým mocnostem a říším jaké byly na západě, tak východě (Rusko). Křesťanští bojovníci se často střemhlav vrhali na koních s meči a kopími proti janičářským kulkám a dělovým koulím, a není žádným překvapením, že nejednou utrpěli zdrcující porážku. Tak ohromnou palebnou sílu neměl v té době nikdo. Nebyl nikdo, kdo by měl tak efektivní dělostřelectvo a tak mohutné loďstvo.

Nevím jak Turci, ale za vlády krále Matyáše Korvína měla uherská armáda největší podíl palných zbraní ze všech v Evropě, dokud tedy Uhersko nepostihla ekonomická krize, pak šla kvalita i technický pokrok uherské armády dolů.

Branimir z Paganie napsal:
Bylo by skvělé cestovat v čase, vrátit se do minulosti a oddělat Mohammeda. Dokážete si to představit, jak by dnes svět vypadal? Žádný terorismus, vraždy ze cti nebo tmářství imámů, ani mnohoženství. vyvedený z míry kytička

Celý svět nebo alespoň velká část světa by dnes byla křesťanská, zcela určitě severní Afrika i Blízký východ, možná jen Írán by zůstal zoroastriánský. myšlenka Každopádně souhlasím, bylo by to krásné a mnohem lepší než teď. Nespočet hrůz páchaných oddanými mudžáhidy by svět nikdy nepoznal.

Haraldr Óláfsson napsal:
Nezapomeňme, že Mohamed byl nejen lupič, nájezdník a vrah, ale také úchylný pedofil se zálibou v pohlavním styku s devítiletou. Chudák Aiša neměla na výběr, když na ní Mohamed lezl. smutný

Ale Mohamedovi to přesto nestačilo a pořídil si další ženy. Dnešní muslimáci si berou za vzor Mohamedovu polygamii i pedofilii.

To je jen další střípek do mozaiky toho, jaký Mohamed a islám doopravdy jsou. Mohamed se nijak neprotivil tělesnosti, jemu duchovno nebo jeho podstata nic neříkají a zaměňuje je se sférou, která už běžně spadá pod nadvládu tělesného chtíče, celé to duchovno islámu je takové "odduchovnělé", zhrublé a zvrácené, je to duchovno překroucené, úplně obrácené naruby a převedené do podoby ryzí tyranie příkazů a zákazů. Alláh není Bůh, je to orientální despotický tyran vyžadující zaslepené poslušné otroky.

Corona regni Bohemiae
Návrat nahoru Goto down
Sönam Zangpo
láma
láma
Sönam Zangpo

loajalita : Návrat bohů! Tibet10
počet příspěvků : 101
renomé : 45
vyznání : vadžrajána

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty05.09.19 14:39

Ithrona ještě nepřešlo ničení tototo krásného multikulturního fóra? smutný
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty05.09.19 19:22

Tohle fórum nemůže být již ze svého názvu MILITIA DEI multikulturní, ale bylo založeno výhradně pro slávu katolických rytířských řádů.
Co tedy tohle fórum ničí je vše co není součástí katolické víry, třeba ten tvůj buddhismus..
Návrat nahoru Goto down
Renego z Olše
Summus Inquisitor (vrchní inkvizitor)
Renego z Olše

loajalita : Návrat bohů! Ordo_p10
počet příspěvků : 91
renomé : 29

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty05.09.19 22:44

Sönam Zangpo, ten který vyměnil víru v Boha za takovouto ... Teď je jeho jest snaha, odvracet od víry i nebohé křesťany, kteří místo modlení chodí ve zvonáčích bloudně po mestě a prodávati vám knihy o yoze... Tím snažím říci, když potkáte takového hříšníka, nezapomeňte si vzít do ruky kámen v ruku nemalý a šiřitele této heretické šarády jím uhodí. "Kamenování je  myslím vhodný trest aby očistil hříšníka!"
Svatý Jan Křtitel
AMEN
Návrat nahoru Goto down
Meinhard von Bozen
Neophitus / Novize (novic)
Meinhard von Bozen

loajalita : Návrat bohů! Deutsc11
počet příspěvků : 1

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty06.09.19 10:25

Nikdy jsem Buddhu k životu nepotřeboval a určitě nikdy potřebovat nebudu, proč také, vystačím si sám, stačí mi víra zděděná po předcích, proč s tím ztrácet čas.
Návrat nahoru Goto down
Sönam Zangpo
láma
láma
Sönam Zangpo

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty06.09.19 11:16

Jestliže zastaváte nějaké náboženství jenom proto, že bylo zděděno po předcích, je to spíše než náboženství jenom tradice a ritus, a to je trochu smutné, nemyslíte? Buddhismus není vaším nepřítelem ani hrozbou. Buddha není hrozba pro nikoho. Zcela chápu vaše obavy a nedůvěru, ale doopravdy nejsou na místě. Učení Buddhovo a učení Kristovo mají toho společného mnohem víc, než by kterékoli jiné učení mělo společného s učením Kristovým, vzájemně se podporují a povzbuzují se v tom, co mají společné, jak kdyby Buddha a Ježíš byli dva bratři, jeden podporuje a chrání a povzbuzuje druhého. Také moc bezbřehou multikulturu nemusím, protože všechno relativizuje, ale to se křesťanství a buddhismu netýká, spíš v tom vidím velké posílení toho, co je pro obě strany zásadní a důležité. Řád, soucit, mravnost a tak dále. Podporou a kooperací lze mnohé získat, mnohému se i naučit, než si dělat bábovičky každý na svém vlastním písečku.
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Anna Kalet

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty06.09.19 12:41

Renego z Olše napsal:
Sönam Zangpo, ten který vyměnil víru v Boha za takovouto ... Teď je jeho jest snaha, odvracet od víry i nebohé křesťany, kteří místo modlení chodí ve zvonáčích bloudně po mestě a prodávati vám knihy o yoze... Tím snažím říci, když potkáte takového hříšníka, nezapomeňte si vzít do ruky kámen v ruku nemalý a šiřitele této heretické šarády jím uhodí. "Kamenování je  myslím vhodný trest aby očistil hříšníka!"
Svatý Jan Křtitel
AMEN

To snad nemyslíte vážně? zbledlý
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty06.09.19 17:56

Vskutku je v určitých aspektech buddhismus hodně blízký křesťanství, je to v lásce k bližním, neboť nenásilí hlásá Kristus i Buddha.
Co je ale podstatné a v čem se liší křesťanství od buddhismu je cesta ke spáse, neboť Kristus jasně pravil že jedině On je tou cestou, pravdou a životem, že jedině skrze Něj může člověk přijít k Otci. Buddha naproti tomu učí cestu sebespasení, kdy se člověk spasí sám vlastním úsilím, praktikováním meditací a konáním dobrými skutky.
V tom je tedy buddhismus stejný jako ostatní pohanské nauky a je bludný, neboť brání lidem, byť eticky ušlechtilým ve spáse, protože jediná možná cesta ke spáse je Ježíš Kristus, jiné cesty není, není dáno žádné jiné jméno ve kterém by mohl být někdo spasen, a kdo učí něco jiného jenom svádí ze správné cesty ostatní a tím se proti nim proviňuje. Proto je buddhismus zavrženíhodný, byť hlásá nenásilí a lásku, nehlásá to podstatné, pravou cestu, pravdu a život - Ježíše Krista.
Návrat nahoru Goto down
Mehmed VII. Osman
Mehmed VII. Osman

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty08.09.19 18:09

Nevěří ani v jediného Boha a prohlašuje, že má blízko ke křesťanům. Tak to je hodně nepovedený vtip. Přijmi Alláha, staň se muslimem a budeš mít ke křesťanům mnohem blíže než teď jako buddhista. smích Korán
Návrat nahoru Goto down
Ignacio Jiménez de Toledo
Inquisitor (inkvizitor)
Ignacio Jiménez de Toledo

loajalita : Návrat bohů! Inquis10
počet příspěvků : 8
renomé : 22

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty08.09.19 20:04

Přátelé. Musím vás varovat. Nepokoušejte se o nějaký synkretismus s islámem nebo buddhismem. Ať vás ani nenapadne zahrávat si s pohanskými a heretickými naukami. Zde působí démoni, kteří jsou velmi zákeřní, otráví vaši mysl a odvedou vás z pravé cesty spásy. Nenechte se vlákat do pasti, v sázce je vaše nesmrtelná duše.
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz
Johann von Pabienitz

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty09.09.19 9:33

Sönam Zangpo napsal:
Ithrona ještě nepřešlo ničení tototo krásného multikulturního fóra? smutný

Slovo multikulturní, multikulturalismus.. by se mělo v některých případech vypustit, vymazat, a tady obzvlášť, protože je to novodobý konstrukt a k tomu ještě v mnoha případech nesmyslný. To, že se lidé někde potkávají na nějakém místě, to přeci není multikulturalismus. To by musely být multikulturní třeba Benátky, Barcelona, dokonce Praha nebo i Karlův most, jen proto, že se v ten daný moment na mostě nachází několik národností z různých kontinentů, to není žádné slučování odlišných kultur, ty lidé tam prostě přijdou a zase odejdou, to samé se stává na internetu, na fóru atp. usměvavý

Zda jsou multikulturní třeba Paříž nebo Londýn, to už je jiná.  smích

Corona regni Bohemiae
Návrat nahoru Goto down
Fulco de Miravet
Praeceptor de Tripolis (Komtur Tripolisu)
Praeceptor de Tripolis (Komtur Tripolisu)
Fulco de Miravet

řády : Návrat bohů! Zlaty_13
počet příspěvků : 449
renomé : 235

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty09.09.19 19:18

Nevěří ani v jediného Boha a prohlašuje, že má blízko ke křesťanům. Tak to je hodně nepovedený vtip. Přijmi Alláha, staň se muslimem a budeš mít ke křesťanům mnohem blíže než teď jako buddhista. smích Korán

Opravdu má islám ke křesťanství hodně blízko. Marně se snažím rozpomenout, kdy bylo křesťanství na obdobné úrovni. nejistý

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/islamsky-stat-teror-tabor-al-hul-al-roj-islamismus-radikalove-vrazda-syrie-valka-konflikt-radikaliza.A190906_113822_zahranicni_dtt
Návrat nahoru Goto down
Thorgil
Thorgil

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty31.10.19 18:02

Co se vám vybaví při čtení Edd? Mě hlavně to, že je to velká ztráta, že ta dávná náboženství tu už nejsou. Nebyly o nic horší než víry jiné, ba možná je v mnohém převyšovaly. Víra představovaná v Eddách se mě jeví jako smysluplnější, díky svým neotřelým pohledem a názory na život na bohy a spjatost s přírodou mi zajistily z čtení mnohem větší duchovní zážitek než nudné předčítání příkazů božích v Bibli. Co myslíte?
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty02.11.19 20:15

Milovat Boha nadevše a bližního svého jako sebe samého - to je esence veškeré duchovnosti a nic jiného duchovnem není.
Křesťanství je cesta k Bohu bez něhož nikdo nemůže být spasen.
Pohanská náboženství k Bohu nevedou a tudíž nemohou ani přivést člověka ke spáse.
Proto jako taková jsou méněcenná až škodlivá.
Návrat nahoru Goto down
Thorgil
Thorgil

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty02.11.19 23:46

Není tedy lepší milovat naší zemi živitelku, za to, že nám všechno dává nutné k životu? Pro mě jako pro chlapa by byla sympatičtější v podobě spíš bohyně než boha?
Návrat nahoru Goto down
Sönam Zangpo
láma
láma
Sönam Zangpo

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty03.11.19 11:54

Co ale třeba cesta k probuzení-osvícení, neslyšel jsi nikdy o tom Thorgile? Za mě nejvyšší forma duchovnosti. modlitební korále modlitba
Návrat nahoru Goto down
Poppo von Hamburg
Poppo von Hamburg

loajalita : Návrat bohů! Kurtri10

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty07.11.19 14:16

Duchovnost bez Boha všemohoucího? Bez působení boží milosti? Nemožné. Ďáblův klam.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

Návrat bohů! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat bohů!   Návrat bohů! Empty

Návrat nahoru Goto down

Návrat bohů!
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Militia Dei :: 
Introduction
 :: Via Serica
-