Vítejte na fóru věnované historii, náboženství a heraldice, sídlo rytířů, křižáků, templářů, vikingů, druidů či husitů a mnoho dalších, v místě, kde se realita prolíná se světem víry a nadpřirozena.

PříjemPříjem  PortálPortál  EventsEvents  GalleryGallery  HledatHledat  Verbování do skupinVerbování do skupin  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Návrat Satana!

Goto down 
AutorZpráva
Regina Diabolica
Maga satanica (satanská čarodějnice)
Regina Diabolica

loajalita : Návrat Satana! Satani10
počet příspěvků : 86
renomé : -7
vyznání : satanismus
přesvědčení : liberalismus

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty10.09.19 19:46

NÁVRAT SATANA ANEB PERVERZNÍ SEN JEDNÉ ZLÉ ČARODĚJNICE

autor - já Roswitha flirt rohaté gesto

V noci se mi často zdává sen, jak za temných a chladných nocí ležím ve své posteli sama.. unavený, spící unavený, spící šťastný
V krbu oheň už dávno vyhasl a celou místnost pohltila temnota a chlad.
S hlavou plnou hříšných myšlenek ležím tam úplně nahá přikrytá jen tenkou přikrývkou.
Čekám na svého milého a on pořád nikde. Nemůžu usnout.
Co teď? Dnes asi nezamouřím oka.
Tak zašeptám Ach Satane, kdybys mohl ohřát moje ztuhlé tělo svým ohněm pekelným. pfft
Furt nic. Všude tma, že by se dala krájet, nemůžu usnout, nohy mě zebou a nemravné myšlenky mi nedávají spát.
Cosi za rohem se pohlo, já sebou škubla. Co to je? kroutí očima
Satan mě asi vyslyšel. Nejspíš.  překvapený
Pevně svírám tenoučký kousek látky a civím vyjeveně do temnot. šokovaný
Je to tu. Můj pán přišel si pro mě pomyslela jsem si. vyvedený z míry
Vyslyšel mé tajné prosby? Možná...  podezřívavý
Z temných koutů se odevšad vynořily dlouhé stíny. překvapený
Tady něco nehraje. Co, kdo jste? pomyslela jsem si.
Mojí postel obestoupily neznámé postavy v pláštích s kápěmi. zakuklený
Ví o mě, neschovám se. Ach Satane, pomoz..
Z jedné kápě se vynořila mužská tvář, holá hlava s plnovousem. Och, kdo to je? Je mi trochu povědomý.
Pak mi bylo všechno jasné. Lorde Ithrone? zakoktám.
Žádná odpověď. Celé tělo se strachy zachvělo. umlčený
To jsem já, Roswitha, nevzpomínáš? Seš to ty? Ctěný lord Ithron..
Kamenný výraz se pohnul a svraštil své vysoké čelo. Začlo se mi z toho chtít čurat. unavený, znuděný
Roswitho, přicházíme k tobě jménem církve. Velký inkvizitor má proti tobě dostatek důkazů, že se zabýváš černou magií a satanismem. Neklaď zbytečný odpor. Půjdeš s námi. Hned.
To není možné dokola se sebe ptala a odpověď stále nikde. Došlo mi, že to jsou templáři. Bylo jich asi šest. Měli dlouhé pláště a pod nimi sněhově bílé tuniky se sytě rudými kříži.
Schoulila jsem zabalená do deky do klubíčka. V noci, teď? To není možné zamumlala jsem. umlčený
Poznala jsem další templáře, byl tam Fulco, taky Godemar a nějací další, které jsem neznala.
Vstaň! zahulákal netrpělivě Godemar. Nemáme času nazbyt přidal se Fulco a oba se po mě začli sápat.
Pokusila jsem se bránit, vztekle jsem mávala rukama kolem sebe, ale bez šance, chytili mě za ruce. zlý
Nebudeme tu čekat celou noc. Okamžitě vylez!! poručil Ithron, ale já byla pořád nahá.
Nemohla se s jejich sevření vyprostit. Byli příliš silní. Ne! NEEEEE!!! zaječela jsem na ně. rozhněvaný, šílený
Popadněte tu bezbožnou děvku!! zvolal lord Ithron. Brali jsme sebou provaz, kde je? zeptal se Fulco.
Nevím, teď tu byl, asi jsem ho ztratil ve tmě opáčil Godemar.
Muži v kápích bezradně chodili sem a tam a šmátrali ve tmě, pořád nic.
Držte jí. Chyťte jí za ruce! Nesmí nám utéct odvětil Ithron.
Tahali mě za ruce. Dost! Jsem tak slabá a bezbranná. Nejsem ani oblečená. zbledlý
Doost!!! Auuu to bolí. Vždyť mě roztrhnete vykřikla jsem. odmítavý Bolí to. Nutně se potřebuju vyčůrat. umlčený
Přestali, uf, bolest na chvíli pominula. Lord Ithron se tvářil vážně nebo se o to snažil.
Ty necudná laciná couro! vykřikl někdo
Měla jsem nutkání něco proti tomu říct, chtěla jsem něco říct na ta obvinění.
Takhle zacházíte vy rytíři se ženou?! myslela jsem si. šokovaný
Bylo pozdě. Všimla jsem si, jak se dívají, těch chtivých výrazů. Co si jenom..?!? neutrální
Teď musím všechno vzít do svých rukou, odvést pozornost, cokoliv!!
Věděla jsem jenom, že templáři uctívají Baphometa, to se mezi lidmi říkalo.
Kde máte toho vašeho Baphometa? řekla jsem. Přímo zde zamumlal Ithron klidným hlasem pln očekávání. překvapený
Z pod roucho se k zemi snesla bederní rouška. mrtvý
Cože?!?! To je asi nějaký vtip. Trapnou situaci ukončil hlas. trapný
Ani netušíš, jaký to je, vést tak dlouhou dobu cudný život v celibátu prohlásil Fulco. dementní
Ubozí muži, říkala jsem si, sakra tohle není přece můj problém a tohle je snad nějaký špatný vtip, nalhávala jsem si pořád ještě. zmatený
Nespočet dobrých mužů jsi svedla kouzly a svým tělem, ale s tímhle řáděním máš útrum! dodal.
Takže mě ztrestají za to, že jsem přitažlivá. To je vše? Nebo co všechno jsem podle vás ještě provedla? opáčila jsem. Všichni jsme lidé, určitě se nějak domluvíme. Zítra vstanu a půjdu s nimi dobrovolně. Všechno se nějak vyřeší, dobře to dopadne, říkala jsem si. Blbost!
Bylo hned jasné, o co tu jde. červenat se Byla jsem sama a úplně bezbranná, na pospas dravé zvěři, z mého obnaženého těla se stala nejprve objekt obdivu a potom...něčího uspokojení? Lákavá kořist. zbledlý
Neeee!!! To nesmíte! vyjekla jsem. kroutí očima
Služebník Boží může všechno, bude nám odpuštěno odvětil Ithron. umlčený
Máme předplacené odpustky dlouho dopředu a náš velký inkvizitor na to nepřijde, o to se postaráme na to řekl Godemar a přitom si svlékal spodek.
Rytíři se na mě vrhli jak sršně s ostrými žihadly, jako dobyvatelé s meči proti pevnosti, aby mě s nima opíchali. mrtvý
Chytli mě pevně za ruce i za nohy, takže jsem je nemohla udržet u sebe, vypadala jsem jak přejetá žába. unavený, znuděný
To nesmíte!!! Vy oplzlí hnusáci!!! kvičela jsem jak pominutá. Šahali mi na prsa a dotýkali se mě tam dole.
Bolelo to a lechtalo zároveň, nemohla jsem to vydržet ani minutu!
Počůrala jsem se, ale to jim asi nevadilo. Doooost už!!! rozhněvaný, šílený Zase ta bolest. velice smutný
Nemůžu se hnout a ještě jsem se pomočila. Stydím se tak moc. depresivní
Satane pomoz mi! Zabijou mě a někde zahrabou. Dala jsem se do pláče. uplakaný
Obsypali mě jeden po druhém svými vášnivými polibky, každý polibek chutnal jinak. polibek
Potom přistoupil Ithron bez bederní roušky a celý žhavý zmocnil se mě. Áááááááá překvapený
Cítila jsem, jak do mě vnikl. Tohle přeci se nesmí!!! Jak můžou ostatní jenom tomu přihlížet? smutný
Bylo to strašné. Viděla jsem, jak ostatní templáři rukama zajíždí pod svoje hábity a pohrávají si s přirozeními. odmítavý
Přestaň! řvala jsem, Přestaň! marně. šokovaný Bylo jasné, že to je teprve začátek.
Najednou byli všude a sápali se po mě, jeden zepředu, další zezadu. Bylo mi mezi nahými těly trochu těsno. mrtvý
Všude jsem cítila jejich ruce, některé byli studené a vlhké, některé hladily a jiné škrábaly. Něco tvrdého se mi dralo mezi nohy. Néé!!
Tolik let potlačování nejpřirozenějších choutek a pudů se u všech v jediný okamžik vydralo na povrch a zrovna já byla u toho!
Hloupé povrchní projevy zbožnosti, hábity ani kříže nemohli vymazat skutečnost, že tohle jsou samci a mají svoje přirozené potřeby.
Příroda je silnější než vymyšlená pravidla. Nezastaví jí ani puritán.
Matrace byla mokrá, byla z ní cítit moč a já se na ní povalovala se samci jak prasnice, naslouchala jejich vzdychání a nasávala štiplavý zápach chcánek.  zhnusený
Chlípníci drželi mi z obou stran ruce, aby mě mohlo zalehnout další těžké mužské tělo.
Cítila jsem, jak něco dole do mě proniká. Ach! Tělem projížděly nezastavitelné návaly vzrušení. srdce
Poté se něco ve mě hnulo. Začalo mi být teplo. No ano! škodolibý
Anooo!! To je to dílo Satanovo! Tohle jsem přece chtěla celou dobu!! jsi normální?
Děkuji ti Satane! říkala si tajně v duchu.
Ano! Ano! Nepřestávej! Nepřestávej!! sténala jsem hlasitě. smích
Jeden se podíval na druhého nechápavě.
Ucpěte někdo tý děvce hubu!! rozkázal Godemar. Čím ale?? na to nejistě Fulco. Třeba údem, co já vím!! odvětil na to. To ne, co když mě hryzne? pfft
Chytili mě pod krkem a začali mi ho pomalu mačkat. Cítila jsem vzrušení. Cítila jsem, jak jsem dole vlhká.
Nemělo to cenu, jenom jsem se přiškrceně smála celá uslintaná. Ach! Přidej! Rychleji! To je ono!! Ach! Začala jsem si to užívat a oni asi taky. šťastný
Nohy jsem měla natažené do stran jak dva stožáry. Jeden po druhém se na mě vystřídal, prudce narážel, matrace sebou škubala a celá postel vrzala, bušila sebou do stěny.
Ach ano jóóóóóó pořádně! zavyla jsem jak vlčice, vlezla si na všechny čtyři a jeden z nich, nevím který, mi to začal dělat zezadu, skoro jak zvíře! Slintala jsem blahem. unavený, znuděný
Áno! Tahle to mám ráda, tak moc ráda!! Nepřestávejte! Už dlouho jsem si takhle náramně nezamrdala. smích
Trvalo to docela dlouho, byla jsem vyřízená, pocákaná a pochcaná. Něčí semeno jsem si olizovala ze rtů. škádlit
Dobrota, ale já chtěla víc. Chtěla jsem krev. Když to se mnou Godemar dělal, otočila jsem se a zakousla se do Fulca. Kousej mě! procedila jsem mezi zuby a zaryla se nehty do Ithronových hýždí. Ithron mi to oplatil tím, že se pustil do mojí nohy a začal mě do ní jemně kousat. Ach! zasténala, jaká to příjemná bolest. Pokousej mě pořádně!! vyhrkla jsem a on se přesunul o něco výš, kousal mě do stehna.
To nestačí, chci to víc tvrdě! zašeptala jsem. Na pokrývce se objevily krvavé čmouhy.
Neustále do mě někdo vnikal a všude po těle kousal, v očích mi z toho všeho uspokojení vytryskly slzy. vyvedený z míry
Žádný muž mě dlouhou dobu nedokázal takhle uspokojit. Ach Satane. Ach miluju vás moc!! opakovala jsem.
To bude můj milý překvapen, až se vrátí z křížové výpravy a zjistí, že jsem těhotná s nějakým mnichem. myšlenka
Bylo po všem. Rytíři pomalu pochopili, o jaký průšvih se jedná. Nikdo neuvěří čarodějnici domnívali se.
Hoďte na ní hadry a dáme jí na koně, odvezeme jí na naše sídlo, v noci nás nikdo neuvidí řekl Ithron.
tam jí nikdo nikdy nenajde, ani inkvizitor dodal.
To je můj konec. Zabijou mě a někde zahrabou myslela jsem si, moje dny jsou sečteny.
Ve stájích mě svázanou zavěsili na koně ledabyle zahalenou ve smradlavých hadrech
a poté jeden z uspokojených rytířů na koni se mnou pelášil přes lesy a potoky, nakonec všichni bezpečně došli k jejich sídlu někde na kopci.
Tam mě shodili z koně a potom mě vzali do svého sídla jako svojí novou hospodyni. škodolibý
Potom se další noc co noc pořád ta scéna s rytíři v obměnách opakovala a všichni byli spokojení. zamilovaný
Přes den čarodějnice rytířům vyvařovala a za nocí jí rytíři tajně navštěvovali.  usměvavý
A všichni žili spolu šťastně až do smrti, dokud se tělo čarodějky nezcvrklo a nestala se z ní stará bába, co měla na co vzpomínat.
Nebo to bylo do doby, kdy rytířům neporodila kupu dětí, co rostly a běhaly kolem toho sídla a vesničtí drbani si mysleli, že to jsou ztracené siroty. A to je
HAPPY END!!!! šťastný
A teď děti hurá do pelíšků spinkat! flirt mrknutí
Návrat nahoru Goto down
Fulco de Miravet
Praeceptor de Tripolis (Komtur Tripolisu)
Fulco de Miravet

řády : Návrat Satana! Zlaty_13
loajalita : Návrat Satana! Templi10
počet příspěvků : 453
renomé : 236
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : monarchismus

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty11.09.19 13:48

zhnusený

Návrat Satana! Seal_t10
Návrat nahoru Goto down
Daiv de Anglor
Magister generalis Militiæ Templi, Princeps in Deo (velmistr, kníže z Boží vůle)
Magister generalis Militiæ Templi, Princeps in Deo (velmistr, kníže z Boží vůle)
Daiv de Anglor

loajalita : Návrat Satana! Templi10Návrat Satana! Beause13
počet příspěvků : 687
renomé : 183
vyznání : římskokatolictví (hlavní proud)

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty11.09.19 14:54

Tak toto zde ještě nebylo. Satanka jako vyšitá. Docela zvracená…
Začátek smyšleného příběhu zajímavý, celkem působivě napsané. Však to vyvrcholení happy endu už šlo do kopru. Mohu se zeptat. Jak vás napadl právě bratr Ithron? To že bude tou onou hlavní násilnickou postavou? Máte spolu nějaké nevyřízené úcty? Proč Templáři?

Spíš bych uvítal o templářském rytíři, který jde až do pekla, aby vyrval ze spáru ďábla nevinou bytost. Rytíř Krista je templář, ochránce poutníku a všech co věří v dobro.

Návrat nahoru Goto down
http://bozi-bojovnici.heavenforum.com/index.htm
Ithron von Kremsier
Praeceptor de Acco (Komtur Akkonu)
Ithron von Kremsier

řády : Návrat Satana! Zlaty_13 Návrat Satana! Dracon10
frakce : Návrat Satana! Cathol14
počet příspěvků : 1861
renomé : 494
věk : 42
přesvědčení : klerikalismus

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty11.09.19 21:10

Někdo tady má velmi bujnou fantazii a problém s vlastní sexualitou.
Ale přečetl jsem to celé, docela jsi se snažila, ale tohle jde mimo nás.
S inkvizicí nespolupracujeme, používá práva útrpného a na mučidlech dokáže vynutit přiznání k čemukoli, což je jasné protože bolest jednou zlomí každého a ten pak přizná cokoli jen aby bolest již přestala. To inkvizice zničila náš řád.
Celibát není potlačování sexuálního pudu ale jeho kultivace na vyšší druh touhy po svatém a čistém.
Skupinový sex, kde se více mužů dělí o jednu ženu, může vzrušovat jenom někoho kdo je napůl homosexuální, heterosexuálům se musí zákonitě hnusit.
K ženám se chovám slušně, neurážím je ani jim nic nevnucuji silou.
Ale máš pravdu, mám pro tebe slabost, ani nevím proč, je to prostě tak.
Návrat nahoru Goto down
Fulco de Miravet
Fulco de Miravet

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty12.09.19 8:31

V podstatě je mi jí trochu líto. Asi jí bylo v mládí hodně ubližováno. Možná byla týrána. Ithron to možná také tak cítí. myšlenka

Návrat Satana! Seal_t10
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz
Reichsgraf (říšský hrabě, Excelence)
Johann von Pabienitz

loajalita : Návrat Satana! Bohemi13
počet příspěvků : 982
renomé : 255
věk : 31
vyznání : evangelictví luteránské
přesvědčení : konzervatismus

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty12.09.19 11:35

Tohle tady opravdu ještě nebylo. Marně přemýšlím, kam by tohle dílo dalo zařadit. Kategorie s erotikou 18+ ani něco jiného vhodného tu není. Moc se to sem nehodí. Nechat na svém místě nebo někam schovat? myšlenka

Případ pro psychologa jak dělaný. Příběh nasáklý drsnou satanskou filosofií pojatý pohledem z té druhé submisivnější strany, beroucí si na paškál obdivované rytíře templářského řádu. Slečna má asi ráda, když je jí ubližováno a asi sama ráda ubližuje. Vše "dobře" dopadne v podobě Stockholmského syndromu (oběť se zamiluje do svých únosců), dokonce až tak, že zapomíná na svého milého a volí raději polyandrický/polyamorfní vztah se skupinou mužů, protože jí to přináší větší uspokojení plus případné další benefity. Proč zrovna templáři? Možná proto, že jsou ze všech řádů nejznámější a také nejidealizovanější. Třeba němečtí rytíři jsou více proslulí svou brutalitou, když ve jménu ochrany víry dokázali dobýt tak rozsáhlá území v Pobaltí, tak to určitě neproběhlo v rukavičkách. Ithron to nejvíc odnesl asi proto, že je ze všech templářů nejvíc činný, je autoritativní, přirozeně vůdčí, budí respekt, především má v avataru (místo avataru) vlastní obličej, je tedy nejvýraznější či nejzajímavější, to neznamená, že by byl násilnický, navíc si tu kdysi už dopisovali, v povídce vystupuje jako tyran a své ostatní řádové bratry komanduje. Spojení templářů s inkvizicí je samozřejmě nesmyslné, ale to jen díky tomu, že jejich poslání stejně jako u johanitů spočívalo jinde a tedy se nemuseli účastnit ani křížového tažení proti Albigenským v Languedoku. Ženy se ani nemohly vyskytovat v klášterních budovách vyhrazených pouze mužům, tohle mi trochu připomnělo Jméno růže od Eca. Čarodějnice mi nepřipadá vůbec zlá, jak se píše v nadpise. Naopak připadá mi velmi milé, že nakonec zůstane s templáři a vděčně jim vyvařuje a rodí děti, to mi nepřipadá zas až tolik satanistické, koneckonců je to úděl všech žen daný od Boha, kdežto celibát templářů ten nikoliv, ten je ryze lidským vynálezem. Co z těch dětí posléze vyrostlo je už otázka jiná, ale nemusely to být nutně zlí lidé. šťastný

Teď jsem docela rád, že nejsem templář, protože dost možná bych se tam také mihl, ale nechci si příliš fandit, já nejsem vůbec zajímavý. smích

Corona regni Bohemiae
Johann Graf Woracziczky-Bissingen von Pabeinitz
Návrat nahoru Goto down
http://bozi-bojovnici.heavenforum.com
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty12.09.19 16:07

Tak asi by to nemělo zůstat ve veřejně přístupném topicu, mělo by se to uklidit do sekce se satanismem, tam to ostatně svým obsahem nejspíše patří a každý tam vstupuje na vlastní nebezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
královna Anglie a Francie, paní Irska, vévodkyně normandská a akvitánská, hraběnka z Anjou
královna Anglie a Francie, paní Irska, vévodkyně normandská a akvitánská, hraběnka z Anjou
Anna Kalet

řády : Návrat Satana! Garter11 Návrat Satana! Mvosma10
loajalita : Návrat Satana! Englan11
Návrat Satana! Cymru10 Návrat Satana! Irelan10 Návrat Satana! Norman10 Návrat Satana! Aquita10 Návrat Satana! Anjou10
renomé : 80
vyznání : anglikánství

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty12.09.19 16:10

Bude i druhý díl ? smích Že by Inspirace temného románu? smích Templáři asi proto, že jsou tak trochu spojovány s okultismem. ďábelský
Návrat nahoru Goto down
Regina Diabolica
Regina Diabolica

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty12.09.19 18:44

Teda... já zírám, velice jste mě překvapili! překvapený překvapený Vlastně abych přiznala, původně jsem počítala spíš s okamžitým smazáním, pohrdáním a blokací účtu na hodně dlouhou dobu nebo navždy, s takhle vcelku kladou odezvou jsem vůbec ale vůbec nepočítala a už vůbec bych nepomyslela, že mě bude chválit velmistr templářů, jak je to vcelku působivě napsané, jen konec nic moc uspokojivý, no teda. Johannovi se nezdá čarodějnice dost zlá, zvládl by to asi zvrhlé o něco víc a připadá mi z toho, že by chtěl, aby tam byl taky, to zírám! Už je tu i volání po druhém dílu. Jsem nevěděla, že bude takový zájem po satanské čarodějnici. šťastnýrohaté gesto Tohle kdybych tušila, dala bych si na tom víc záležet, do děje bych zapojila velmistra Daiva a byla bych v psaní ještě o něco pikantnější a krutější, abych uspokojila všechny vaše temné touhy a chutě. Použila bych drsnější scény, výrazy a mučení... Teď jste uspokojeni, ale možná jenom na půl. jazyk ďábelský

Ithron von Kremsier napsal:
Někdo tady má velmi bujnou fantazii a problém s vlastní sexualitou.
Ale přečetl jsem to celé, docela jsi se snažila, ale tohle jde mimo nás.
S inkvizicí nespolupracujeme, používá práva útrpného a na mučidlech dokáže vynutit přiznání k čemukoli, což je jasné protože bolest jednou zlomí každého a ten pak přizná cokoli jen aby bolest již přestala. To inkvizice zničila náš řád.
Celibát není potlačování sexuálního pudu ale jeho kultivace na vyšší druh touhy po svatém a čistém.
Skupinový sex, kde se více mužů dělí o jednu ženu, může vzrušovat jenom někoho kdo je napůl homosexuální, heterosexuálům se musí zákonitě hnusit.
K ženám se chovám slušně, neurážím je ani jim nic nevnucuji silou.
Ale máš pravdu, mám pro tebe slabost, ani nevím proč, je to prostě tak.
Připadá ti divné, že jenom mám ráda muže a nevadilo by mi, kdyby jich bylo víc pohromadě, tak to není na škodu ne? škodolibý Bych chtěla vidět, jak se ukájí touha po svatém a čistém. Nikdy jsem o tom neslyšela a připadá mi to jako protimluv.

Daiv de Anglor napsal:
Spíš bych uvítal o templářském rytíři, který jde až do pekla, aby vyrval ze spáru ďábla nevinou bytost. Rytíř Krista je templář, ochránce poutníku a všech co věří v dobro.

To by šlo, kdyby třeba templář při své pouti do nitra pekel musel projít řadou všemožných zkoušek a nástrah, který jenom dokážou ty nejodhodlanější a nejpevnější ve svém přesvědčení, jako by třeba musel pozřít masa z mrtvol, aby zahnal hlad a neumřel, nebo by na něj seslali chtíč tak velký, že by musel tělesně obcovat s démonkami i démony a ve všech zkouškách by musel obstát a zůstat čistý a věrný až do konce, aby došel cíle a zachránil nevinnou bytost, to by nemusela úplně být špatná povídka. pfft šťastný
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty12.09.19 22:29

Roswitha napsal:
Připadá ti divné, že jenom mám ráda muže a nevadilo by mi, kdyby jich bylo víc pohromadě, tak to není na škodu ne? škodolibý Bych chtěla vidět, jak se ukájí touha po svatém a čistém. Nikdy jsem o tom neslyšela a připadá mi to jako protimluv.

Mě se také líbí mnohé dívky, ale to neznamená že bych měl spát se všema. Ano, sex je sice pud, nicméně pokud jej nespojíme s láskou zůstane jenom pudem který nás pudí k sexu, jsme pak v podstatě otrokem něčeho co je na nižší pudové úrovni než je naše vědomí a mysl.
Pokud někoho miluji, chci jej mít jenom pro sebe, nechci se s ním s nikým dělit, a stejně tak pokud někdo miluje mne nebude se chtít o mne s kýmkoli dělit. Kde je tedy láska tam je vzájemná věrnost. Tedy pokud člověk miluje a je milován žádný skupinový sex není přijatelný.
Navíc jak už jsem psal, pokud se víc mužů dělí o jednu dívku pak musí být napůl homosexuální protože jinak by jim přítomnost jiných mužů byla odporná.
Pokud pud spojíme s láskou je kultivován a přináší vyšší uspokojení na psychické úrovni.
Čím vyšší je cíl naší lásky tím čistší a jemnější je pak i pud sexuální až nakonec v případě lásky k nejvyšší bytosti - Bohu - se pud ztrácí a zůstává naprosté a trvalé uspokojení.
A to je podstata celibátu, transformace nižšího pudu, který je schopný nás uspokojit jenom dočasně a to jen za určitých podmínek, na pud vyšší a Božský, který pak přináší i trvalé uspokojení nezávislé na zevních podmínkách.
Návrat nahoru Goto down
Daiv de Anglor
Daiv de Anglor

loajalita : Návrat Satana! Templi10Návrat Satana! Beause13
počet příspěvků : 687
renomé : 183

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty13.09.19 0:01

Roswitha napsal:
Teda... já zírám, velice jste mě překvapili! překvapený překvapený Vlastně abych přiznala, původně jsem počítala spíš s okamžitým smazáním, pohrdáním a blokací účtu na hodně dlouhou dobu nebo navždy, s takhle vcelku kladou odezvou jsem vůbec ale vůbec nepočítala a už vůbec bych nepomyslela, že mě bude chválit velmistr templářů, jak je to vcelku působivě napsané, jen konec nic moc uspokojivý, no teda. Johannovi se nezdá čarodějnice dost zlá, zvládl by to asi zvrhlé o něco víc a připadá mi z toho, že by chtěl, aby tam byl taky, to zírám! Už je tu i volání po druhém dílu. Jsem nevěděla, že bude takový zájem po satanské čarodějnici. šťastnýrohaté gesto Tohle kdybych tušila, dala bych si na tom víc záležet, do děje bych zapojila velmistra Daiva a byla bych v psaní ještě o něco pikantnější a krutější, abych uspokojila všechny vaše temné touhy a chutě. Použila bych drsnější scény, výrazy a mučení... Teď jste uspokojeni, ale možná jenom na půl. jazyk ďábelský

Ne děkuji, bylo to myšleno spíše ironicky. tichý Ale líbí se mi tvoje tvůrčí schopnosti a docela i potencionál býti dobrým autorem. "Nemyslím teď to napadání templářského řádu." Spíš mám, namysli to vyprávění v první osobě.
Naší bratři v templu mají svou hlavu a myslím si, že to berou s humorem stejně jako já.
Já nejsem inkvizitor, tudíž nebudu tě soudit a nikterak napadat.
Jak tu zaznělo u Anny Kaletové, "kterou si mimochodem nesmírně vážím". Ano, klidně napiš druhý díl. Tedy dokud můžeš. Nežli se tu ukáže kardinál Domenico da Piacenza nebo inkvizitor Renego z Olše. Oni ti, už nejspíš zarazí tipec, možná i na kůl. mrknutí

Roswitha napsal:
To by šlo, kdyby třeba templář při své pouti do nitra pekel musel projít řadou všemožných zkoušek a nástrah, který jenom dokážou ty nejodhodlanější a nejpevnější ve svém přesvědčení, jako by třeba musel pozřít masa z mrtvol, aby zahnal hlad a neumřel, nebo by na něj seslali chtíč tak velký, že by musel tělesně obcovat s démonkami i démony a ve všech zkouškách by musel obstát a zůstat čistý a věrný až do konce, aby došel cíle a zachránil nevinnou bytost, to by nemusela úplně být špatná povídka. pfft šťastný

Zhnilé maso z mrvol? zhnusený Né, děkuji. Templář je boží profesionalní voják. Nikterak mrchožrout... Tomu by se nikdy neodhodlal. Bylo by to proti Bohu.
Co napsat? "No spíše by šlo o vykoupení duše - neboli cesta pokání. Kajícího se rytíře v pekle. " Co ty na to? gesto vítězství
Návrat nahoru Goto down
http://bozi-bojovnici.heavenforum.com/index.htm
Regina Diabolica
Regina Diabolica

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty13.09.19 17:08

Mě se také líbí mnohé dívky, ale to neznamená že bych měl spát se všema. Ano, sex je sice pud, nicméně pokud jej nespojíme s láskou zůstane jenom pudem který nás pudí k sexu, jsme pak v podstatě otrokem něčeho co je na nižší pudové úrovni než je naše vědomí a mysl.
Pokud někoho miluji, chci jej mít jenom pro sebe, nechci se s ním s nikým dělit, a stejně tak pokud někdo miluje mne nebude se chtít o mne s kýmkoli dělit. Kde je tedy láska tam je vzájemná věrnost. Tedy pokud člověk miluje a je milován žádný skupinový sex není přijatelný.

Víš Ithronku, na mě je to asi trochu příliš filozofické, nejsem asi ještě dost zralá na to, abych měla až tak srovnaný v takový pevný a široký názor. Co píšeš je myslím zcela v pořádku. Když někoho miluješ, chceš ho mít jenom pro sebe, to se stává, ale láska je také o tom vidět toho druhého šťastného a když vidíš, jak ten druhý už z toho milování nemá žádnou potěchu ani rozkoš a trápí se tím, jak se ze vztahu vytratila všechna zamilovanost a v ložnici už není žádná vášeň, tak víš, může to třeba dopadnout, že ti zahne s někým jiným a ztratíš ji navždy, ale pokud miluješ opravdově, tak chceš pro toho druhého udělat všechno na světě i nemožné, abys ho viděl zase znovu šťastného a tím pádem přestává mít smysl chtění mít ho jenom pro sebe, je to nejvyšší čas pro zkoušení nových věcí, poznávání, experimentování, hledání nových výzev a dobrodružství, všechno je to jenom o domluvě mezi nimi. Není problém se domluvit a třeba pozvat do ložnice souseda nebo třeba manželovu kolegyni z práce, po které dlouho dobu pokukuje a místo případného zahnutí si můžou užít milování ve třech pořádně a hezky, na tom není přeci nic zlého, je to přátelské a budou z toho mít radost oba, i ten třetí. To nikomu neublíží, všichni budou obohaceni o nový zážitek a hezkou vzpomínku, přemýšlej o tom. mrknutí Vím, pořád je tu dlouho vštěpovaná morálka a společenské konvence a ty tomu nepřejí, pořád mají lidé nějaké zábrany a neuvědomují si, že žijou jenom jednou, kdyby si raději užívali život plnými doušky, udělali by líp. flirt  

Navíc jak už jsem psal, pokud se víc mužů dělí o jednu dívku pak musí být napůl homosexuální protože jinak by jim přítomnost jiných mužů byla odporná.

Proč si to myslíš? V tom sdílení dívky jde přeci těm mužům hlavně o tu dívku, kterou milují všichni současně, ona je ten objekt a ty muži si jeden druhého nemusí ani všímat, pokud nejsou bisexuální a nedohodli se předem. Ve sprchách nebo v sauně bývají muži také pohromadě všichni celý nahý i bez osušek a nepřijde nikomu divné nebo odporné, že tam jsou spolu a sprchují se nebo potí společně. šťastný

Pokud pud spojíme s láskou je kultivován a přináší vyšší uspokojení na psychické úrovni.
Čím vyšší je cíl naší lásky tím čistší a jemnější je pak i pud sexuální až nakonec v případě lásky k nejvyšší bytosti - Bohu - se pud ztrácí a zůstává naprosté a trvalé uspokojení.
A to je podstata celibátu, transformace nižšího pudu, který je schopný nás uspokojit jenom dočasně a to jen za určitých podmínek, na pud vyšší a Božský, který pak přináší i trvalé uspokojení nezávislé na zevních podmínkách.

To je takové hodně mystické a nějak si nejsem jistá, jestli něco takového vůbec existuje. neutrální Tak jako tak, z každého vztahu a milování se stane rutina dříve nebo později, ať už Bůh do toho působí nebo nepůsobí. Nikdy jsem neslyšela o tom, že by někdo měl lepší sex díky Bohu. podezřívavý

Daiv de Anglor napsal:
Ale líbí se mi tvoje tvůrčí schopnosti a docela i potencionál býti dobrým autorem. "Nemyslím teď to napadání templářského řádu." Spíš mám, namysli to vyprávění v první osobě.
Naší bratři v templu mají svou hlavu a myslím si, že to berou s humorem stejně jako já.

Děkuji ti. Bez humoru by bylo na světě samá šeď a nuda.

Daiv de Anglor napsal:
Zhnilé maso z mrvol? zhnusený Né, děkuji. Templář je boží profesionalní voják. Nikterak mrchožrout... Tomu by se nikdy neodhodlal. Bylo by to proti Bohu.
Co napsat? "No spíše by šlo o vykoupení duše - neboli cesta pokání. Kajícího se rytíře v pekle. " Co ty na to? gesto vítězství

Víš ale Daive co je to peklo? To ani pro profesionálního vojáka není žádná růžová cestička a představ si, že vládce toho místa se té duše nebude chtít jen tak snadno vzdát, no a co udělá? Buď mu bude klást překážky a nebo na něj rovnou pošle své služebníky. Templář dostane hlad a nebude mít co jíst, protože peklo pokud je to nehostinná pustina jak je tradičně zobrazováno, tak asi nic nenajde a bude si muset potravu obstarat jinak, buď někde najde nějakýho červa, ale pochybuju, že tam vůbec najde něco živého, tak si bude muset uždibnout kousek ze spálené mrtvoly. Potom se tam objeví velká pekelná brána a u ní ohyzdné pěkně macaté démonky, které bude muset všechny tři uspokojit, aby se brána za nimi otevřela. ďábelský Prostě to pro něj bude projít si peklem a proti zásadám a přesvědčení, co si sebou nese po celý život, v má být to překonání se, spousta toho na něj tam může číhat a kát se u toho může taky. Za každý nový hřích, který v pekle spáchá se bude muset kát, ale bude to všechno muset podstoupit. Zní to zábavně ne? Vím, že by sis asi předstvoval to tak, že templář vezme meč a jednoduše se tím peklem chrabře probije a promodlí až k cíli, ale to mi nepřijde tolik zábavné, to by satan byl hodně slabý protivník. polibek
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty13.09.19 17:59

Regina Diabolica napsal:
..a když vidíš, jak ten druhý už z toho milování nemá žádnou potěchu ani rozkoš a trápí se tím, jak se ze vztahu vytratila všechna zamilovanost a v ložnici už není žádná vášeň..

No, nemyslím že něco takového lze ještě považovat za vztah, ale je to tvoje volba, každý žije podle svých hodnot.
Návrat nahoru Goto down
Regina Diabolica
Regina Diabolica

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty13.09.19 18:28

No, nemyslím že něco takového lze ještě považovat za vztah, ale je to tvoje volba, každý žije podle svých hodnot.

V pohodě. Já jenom to vidím tak, že považovat nějakou věc za něco je jenom záležitost názoru nebo vkusu. Vztah může mít mnoho podob. Nejsou žádné hranice, omezování se nebo omezování druhých je individuální volba, na kterou nemusí přistoupit každý. Každý může dělat co je mu milé a příjemné, když tím neškodí někomu dalšímu, není na tom nic zlého.
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty13.09.19 20:38

Regina Diabolica napsal:
Každý může dělat co je mu milé a příjemné, když tím neškodí někomu dalšímu, není na tom nic zlého.

Jenže jak dokážeš zajistit, že tím nikomu nevznikne škoda?
Vezmeme tvůj příklad s kolegyní tvého přítele, ta po společném sexu otěhotní, co bude dál?
Můžeš namítnout, že se před početím chráníte (kondom, antikoncepce) jenže ani jedno ani druhé nezaručují 100% účinnost proti početí, navíc užívání antikoncepce samo o sobě není neškodné, pracoval jsem v nemocnici a vím jak vypadají játra žen které antikoncepci užívají.
Takže už jenom užíváním antikoncepce si poškozuješ zdraví, tedy už neplatí že nevázaným sexem není nikdo poškozen.
Ale zpět k příkladu, tedy kolegyně otěhotní, co bude následovat?
1) rozhodnete se pro potrat, tím se dopustíte vraždy nevinného tvora, malého človíčka
2) tvůj přítel se k tomu postaví čelem a přestěhuje se ke kolegyni a bude se o dítě řádně starat, tím ale ty přijdeš o svého přítele který již nebude mít na tebe čas
3) tvůj přítel zůstane s tebou a o dítě nebude jevit zájem, tím bude trpět jeho kolegyně i dítě které bude vyrůstat bez otce.
Takže ono to není tak jednoduché jak se může na první pohled zdát. Vše se může v okamžiku zkomplikovat a z neškodné zábavy může vniknout pořádný problém který již bude zákonitě ubližovat.
Návrat nahoru Goto down
Regina Diabolica
Regina Diabolica

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty14.09.19 11:12

To asi jo, máš asi v mnoha věcech, ale mě jde o něco trošku jiného. K podobné situaci kterou popisuješ dojde přeci tak jako tak, i když bude manžel s kolegyní zahýbat a doma bude své manželce lhát, že se zdržel v práci, na školení nebo v hospodě s kamarády. Při zahýbání se spíš něco zanedbá, ale když se tři sejdou v ložnici, tak je to bez lhaní a zodpovědnost za to jaksi nesou všichni přítomní zúčastnění a to je mnohem správnější. usměvavý

Tuším, že antikoncepce ničí tělo, u technických výdobytků nic zvláštního, ona každá sranda totiž něco stojí. To máš tak. Třeba stará panna co žila celý život zdravě může předčasně umřít na určitý druh rakoviny, který postihuje hlavně frigidní staré panny. Bůh je asi hodně krutý, že toto dopustil. Neřekl snad jděte, množte se a zaplňte zemi? K množení je potřeba dělat co? No přece ve dvou kopulovat. šťastný

Jako jasně, pokud nechceš si komplikovat život, je lepší nejít asi ani do jedné z variant a uvadlou lásku a nudu v ložnici se pokoušet řešit nějak jinak. Většina párů to má tak, že muž je z práce unavený a přijde domů a zalehne, sdílí domov s ženou-baculkou, ke které cítí menší přitažlivost než dřív, ta v podvečer poletuje kolem malých smradů a když to vyjde, večer ještě zvládnou spolu čumět na bednu a stejně brzo padnou do postele na znak. Trvá to, než děti vyrostou a odejdou z baráku a těm dvoum nějaké milovaní už dávno nic neříká, protože mají tak moc zhuntovaný těla, že už ani nemají chuť a zbytek života stráví až do důchodu v práci, u televize nebo nověji v nějakém simulátoru života, pokud se vůbec důchodu dožijí. Život k prdu. smutný Jiní mají zhuntovaný játra, ale aspoň můžou za časů podzimu svého života říct, že si ho užívali plnými doušky. Ti ostatní se zdravými játry jim budou akorát závidět.
Návrat nahoru Goto down
Ignacio Jiménez de Toledo
Inquisitor (inkvizitor)
Ignacio Jiménez de Toledo

loajalita : Návrat Satana! Inquis10
počet příspěvků : 10
renomé : 22

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty14.09.19 11:58

Tato satanistka a čarodějnice není vůbec zlá, může se myslet. Může někomu připadat jako poškozená oběť, že nepoznala Boha a neví ani, co je to skutečná láska. Ona je jenom úplně morálně zpustlá a snaží se ospravedlnit hřích a ponouká nás k němu, to je ale podstatné. Nenechme se svést na scestí jejími překroucenými argumenty. Hřích je zlo a původce všeho zla, se kterým se křesťan potýká a musí bojovat každý den. Tato satanská čarodějnice má zálibu v hříchu a tak páchá zlo. Proto nesmíme jejím řečem naslouchat, musíme dávat si pozor, aby hřích nevstoupil do naší mysli a neotrávil jí.

Viva Cristo Rey!
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz
Johann von Pabienitz

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty15.09.19 12:12

Před lety jsem si dopisoval s dívkou. Bylo to zvláštní, na schůzku zvala ona mě, bylo vidět, že má velký zájem. Prohodili jsme pár vět, měli jsme hodně společného, vypadalo to docela nadějně. Pak jí ale z fotografie prozradilo pár zvláštních věcí, měl jsem k ní další dotazy a nakonec se přiznala, že je satanistka a dominantní domina-masochistka, hledala k sobě submisivního muže, asi nějakou oběť, tedy přesný opak Roswithy. Zalekl jsem se toho tak moc, že z toho nic nebylo, bohudík, ale někdy jsem si říkal i bohužel(?), myslím, že to chtělo si udělat jasný názor teprve až po zkušenosti z osobního setkání, ne před. Nevím, čeho jsem se tak bál. Stejně by to asi nefungovalo, jestli měla podobné názory jako Roswitha, já mám úplně jiné názory, hodnoty a jiné představy o vztazích, ale ten můj konečný názor na to by byl každopádně jasnější. Případně se mohlo i ukázat, že je všechno úplně jinak, u mnohých lidí je satanismus stejně jenom povrchní póza, která časem sama odezní, projev nějakého vzdoru apod. myšlenka

Corona regni Bohemiae
Návrat nahoru Goto down
Mehmed VII. Osman
osmanský sultán, pádišáh, kayser Rúmu, chalífa, Velitel věřících a Ochránce dvou svatých mešit
osmanský sultán, pádišáh, kayser Rúmu, chalífa, Velitel věřících a Ochránce dvou svatých mešit
Mehmed VII. Osman

loajalita : Návrat Satana! Osmanl14
Návrat Satana! Rum_210 Návrat Satana! Abbasi12

počet příspěvků : 63
renomé : -26
vyznání : sunnitský islám

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty15.09.19 14:17

Tahle "krasotinka" do mého harému má vstup zakázán. Harém je místo pouze pro kultivované společnice. Nevěří v Alláha a má jednání kavkazského pastevce koz, fuj, ani osel v říji by na ní nevlez! Koukej mazat ty poběhlice. dementní
Návrat nahoru Goto down
Regina Diabolica
Regina Diabolica

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty16.09.19 14:54

Ignacio Jiménez de Toledo napsal:
Tato satanistka a čarodějnice není vůbec zlá, může se myslet. Může někomu připadat jako poškozená oběť, že nepoznala Boha a neví ani, co je to skutečná láska. Ona je jenom úplně morálně zpustlá a snaží se ospravedlnit hřích a ponouká nás k němu, to je ale podstatné. Nenechme se svést na scestí jejími překroucenými argumenty. Hřích je zlo a původce všeho zla, se kterým se křesťan potýká a musí bojovat každý den. Tato satanská čarodějnice má zálibu v hříchu a tak páchá zlo. Proto nesmíme jejím řečem naslouchat, musíme dávat si pozor, aby hřích nevstoupil do naší mysli a neotrávil jí.

To vy služebníčci Boží se neřídíte ani tím co vám Bůh nakázal, když pohrdáte takovými přirozenými věcmi jako je sex. Proto vás Afričani a muslové válcují, když jako muži jste k ničemu. tichý

Johann von Pabienitz napsal:
Před lety jsem si dopisoval s dívkou. Bylo to zvláštní, na schůzku zvala ona mě, bylo vidět, že má velký zájem. Prohodili jsme pár vět, měli jsme hodně společného, vypadalo to docela nadějně. Pak jí ale z fotografie prozradilo pár zvláštních věcí, měl jsem k ní další dotazy a nakonec se přiznala, že je satanistka a dominantní domina-masochistka, hledala k sobě submisivního muže, asi nějakou oběť, tedy přesný opak Roswithy. Zalekl jsem se toho tak moc, že z toho nic nebylo, bohudík, ale někdy jsem si říkal i bohužel(?), myslím, že to chtělo si udělat jasný názor teprve až po zkušenosti z osobního setkání, ne před. Nevím, čeho jsem se tak bál. Stejně by to asi nefungovalo, jestli měla podobné názory jako Roswitha, já mám úplně jiné názory, hodnoty a jiné představy o vztazích, ale ten můj konečný názor na to by byl každopádně jasnější. Případně se mohlo i ukázat, že je všechno úplně jinak, u mnohých lidí je satanismus stejně jenom povrchní póza, která časem sama odezní, projev nějakého vzdoru apod. myšlenka

Co ty můžeš vědět o mě, že mě soudíš a srovnáváš s někým, koho jsi v životě ani neviděl, co?? Kdybych psala nějakou další povídku, tak tě obsadím do role šmíráka a ani si nevrzneš. smích

Mehmed VII. Osman napsal:
Tahle "krasotinka" do mého harému má vstup zakázán. Harém je místo pouze pro kultivované společnice. Nevěří v Alláha a má jednání kavkazského pastevce koz, fuj, ani osel v říji by na ní nevlez! Koukej mazat ty poběhlice. dementní

Chtěla bych vidět ten tvůj slavný harém, pokud teda existuje, pokojíček a v ní ustájená nafukovací ovečka a možná ani to ne. mrknutí
Návrat nahoru Goto down
Fulco de Miravet
Fulco de Miravet

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty16.09.19 18:24

Regina Diabolica napsal:
To vy služebníčci Boží se neřídíte ani tím co vám Bůh nakázal, když pohrdáte takovými přirozenými věcmi jako je sex. Proto vás Afričani a muslové válcují, když jako muži jste k ničemu. tichý

My templáři musíme všichni povinně držet celibát. Kdo nedrží celibát, nemůže být templář. spokojený

Přesto děkuji, že jsi mě obsadila do svého příběhu. Bylo zajímavé číst o sobě, jak se podílím na znásilňování.

Návrat Satana! Seal_t10
Návrat nahoru Goto down
Haraldr Óláfsson
konge (král)
konge (král)
Haraldr Óláfsson

loajalita : Návrat Satana! Viking10
počet příspěvků : 179
renomé : 200
vyznání : severský siðr (heidenismus)
přesvědčení : nacionalismus

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty16.09.19 19:46

To nic není. Buď ráda, že té noci tě navštívilo jen šest templářů. Kdyby to byli vikingové, tak se budeš modlit za svítání. škodolibý
Návrat nahoru Goto down
Wilfried von Lichtenstein
nevolník / Servus
Wilfried von Lichtenstein

loajalita : Návrat Satana! Rhein10
počet příspěvků : 14
renomé : 1

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty17.09.19 10:31

Slečno, tohle jste opravdu přehnala, tady jsme každý druhý slušný křesťan, že se nestydíte, takhle se projevovat, jak hanbatá nestyda, slušně řečeno, jste odpudivá. zhnusený Nikdo si o vás nepomyslí nic dobrého, riskujete, že budete všemi odsouzena. Nic horšího tu už ani není, ani ten šeredný sultán není tolik odpudivý a to je co říct.
Návrat nahoru Goto down
Domenico da Piacenza
Cardinalis-Inquisitor (kardinál-inkvizitor, Jeho Eminence)
Domenico da Piacenza

loajalita : Návrat Satana! Status10
počet příspěvků : 125
renomé : 5

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty18.09.19 0:00

Tomu říkám nehoráznost a do nebes volající ohavnost! Přímá vzpoura proti Bohu a proti jeho Svaté církvi!!! Svatá inkvizice na krátký okamžik přestala úřadovat a v tu ránu čelí zákeřnému frontálnímu útoku od ďáblových hord. To samé se stává, když zahradník se nedbale stará o svojí zahrádku, na záhoncích mu vyroste plevel, který potom nekontrolovaně roste a dusí všechny plody jeho namáhavé práce. Všechen plevel je proto nutno zlikvidovat, vytrhat ze země i s kořeny! Jinak semena naší práce nevyklíčí a vše se obrátí v niveč. Zvykli jsme si na bezvýsledné žvanění a bludy heretiků a pohanů, ovšem na rouhání a parodii našich křesťanských hodnot a obřadů si nesmíme zvyknout NIKDY! Proto vás volám do zbraně! Všechny inkvizitory, křižácké rytíře, až po ty nejprostší křesťany, prostě celé vojsko Kristovo, celé křesťanstvo!
Návrat nahoru Goto down
Brynhildr
Co-imperatrix-Regina Danorum, Anglorum et Norvegiae (spolucísařovna Anglie, Dánska a Norska)
Co-imperatrix-Regina Danorum, Anglorum et Norvegiae (spolucísařovna Anglie, Dánska a Norska)
Brynhildr

vládnutí : Návrat Satana! Viking10
Návrat Satana! Wessex10 Návrat Satana! Viking15 Návrat Satana! Norveg11 Návrat Satana! Sudrey10
počet příspěvků : 98
renomé : 44

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty23.09.19 18:19

Haraldr Óláfsson napsal:
To nic není. Buď ráda, že té noci tě navštívilo jen šest templářů. Kdyby to byli vikingové, tak se budeš modlit za svítání. škodolibý

To jo, třeba by z ní udělali oběť pro Ódina. myšlenka
Návrat nahoru Goto down
Walram von Kronberg
Neophitus / Novize (novic)
Walram von Kronberg

loajalita : Návrat Satana! Hospit10
počet příspěvků : 1
renomé : 0

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty23.09.19 18:54

Myslíš obětovat člověka, lidskou bytost? To myslíš vážně nebo jsi si vědoma o čem mluvíš?
Návrat nahoru Goto down
Germain de Antioche
Magister Templariorum Gnosticorum (mistr bratrstva gnostických templářů)
Germain de Antioche

loajalita : Návrat Satana! Templi25Návrat Satana! Beause10
počet příspěvků : 18
vyznání : křesťanská gnóze

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty23.09.19 23:02

Opravdový dobrý Bůh nepotřebuje oběti z hmoty, je duchovní milující bytostí, v krvi nebo smrti nemá žádnou zálibu, to zlý bůh to vyžaduje. Běda těm, kdo slouží demiurgovi. Tento svět, toto slzavé údolí nářku, toto peklo, to se stane vaším vězením. trapný
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz
Johann von Pabienitz

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty24.09.19 11:11

Jsi překrucovač Písma svatého. Žádný démiurgos se v Písmu nevyskytuje, je až dílem řeckých filosofů. Kdyby v něco takového věřili historičtí templáři, zcela by to popíralo skutečnost, že jsou rytíři Krista, nýbrž že jsou bludaři. Každý, kdo místo Krista (Evangelia) následuje něco jiného, ať už to jsou modly nebo teorie filosofů (i takzvaných teologů, což je jen jiný termín), nejsou skutečnými následovníky Krista, a toto se projeví ve dni posledního soudu, byť se tyto modly i teorie tváří jako rozšíření nebo výklad Kristova učení, není tomu tak, protože od jeho učení člověka odvádějí. Ať už se jedná o tyto gnosticko-novoplatonské teorie nebo teorie římskokatolické prosazující mariánskou modloslužbu, tak všechno je to prostě lež. Vše pochází ze stejného pramene a to je neuspokojení z Evangelia, z toho, co Evangelia obsahují, a to je projev NEVÍRY, tedy představa, že Evangelia nejsou dostatečná, a to je přímý opak víry, příčina vzdoru a hledání pravdy jinde, v naukách vytvořených lidským rozumem nebo působením démonů.

Corona regni Bohemiae
Návrat nahoru Goto down
Germain de Antioche
Germain de Antioche

loajalita : Návrat Satana! Templi25Návrat Satana! Beause10
počet příspěvků : 18
vyznání : křesťanská gnóze

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty24.09.19 18:44

Zdržuj se komentování něčeho, čemu rozumíš málo a povrchně nebo vůbec. Gnostická moudrost dalece přesahuje to tvoje doslovné židokřesťanství v poznání a znalostech duchovna po všech směrech. Klidně si můžeš drmolit biblické verše celý život pořád dokola a namlouvat si, že jsi něčím víc, ale když nikdy neprohlédneš, co se skrývá za nimi, nikdy nepostoupíš v poznání ani o stupeň výš v zasvěcení. Nebudeš o nic menším otrokem než jsi teď nebo ti všichni ostatní. mrknutí
Návrat nahoru Goto down
Anorie
Imperatrix-Regina Danorum, Anglorum et Norvegiae (císařovna-královna Anglie, Dánska a Norska)
Imperatrix-Regina Danorum, Anglorum et Norvegiae (císařovna-královna Anglie, Dánska a Norska)
Anorie

Návrat Satana! Wessex10 Návrat Satana! Viking15 Návrat Satana! Norveg11 Návrat Satana! Sudrey10
počet příspěvků : 325
renomé : 187
přesvědčení : environmentalismus

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty01.10.19 13:01

To čumím. zbledlý Regina dostala za své dílo pozitivní reakci. Že by zde nastala přístupová změna? Muze to být i ukázka toho, že rytíři Kristovo mají rádi sexuální sado maso hrátky. Kdybych tohle napsala před dvěma roky. Určitě by mě hned nějaký inkvizitor zde, upálil. tichý
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Anastasius da Aquileia
latinský patriarcha v Jeruzalémě, velmistr Řádu Božího hrobu
latinský patriarcha v Jeruzalémě, velmistr Řádu Božího hrobu
Anastasius da Aquileia

loajalita : Návrat Satana! Jherus10
frakce : Návrat Satana! Sepulc10Návrat Satana! Cathol14
počet příspěvků : 75
renomé : 52

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty01.10.19 18:10

Anorie napsal:
To čumím. zbledlý Regina dostala za své dílo pozitivní reakci. Že by zde nastala přístupová změna? Muze to být i ukázka toho, že rytíři Kristovo mají rádi sexuální sado maso hrátky. Kdybych tohle napsala před dvěma roky. Určitě by mě hned nějaký inkvizitor zde, upálil. tichý

Ano, máte pravdu a je to poměrně šokující... zbledlý nejste sama, kdo nevěřícně zírá. Kdekdo dává najevo, jak čarodějnice patří do pekla a jak píše nesmírně pohoršlivé věci, ale jinak dostává samé pozitivní ohlasy! Něco tu asi není takové, jak by se mohlo na první pohled zdát. Proč jsou jak pokrytci, že nepřiznají, co si myslí doopravdy? Beztak Bůh vidí do jejich srdcí i mysli. smutný
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty01.10.19 21:37

Pokud je mi známo tak se tady nikdy žádný rytíř nechoval k ženě/dívce nikdy špatně, a je úplně jedno jestli to byla satanistka, pohanka nebo křesťanka.
Inkvizice si servítky nebrala nikdy, ale to věc jiná, my rytíři vyznáváme určitý kodex cti a jsem rád že tomu zatím dostáli všichni.
Návrat nahoru Goto down
Regina Diabolica
Regina Diabolica

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty02.10.19 18:24

Anorie napsal:

Rytíři Kristovi jsou pro každou špatnost se mi zdá, moje povídka o chlípných rytířích není asi daleko od pravdy. šťastný Skoro mě teď mrzí, že jsem do povídky nezahrnula nějakou taky lesbickou scénu, možná by vyvolala nadšení. jazyk škodolibý

Anorie napsal:
Pokud je mi známo tak se tady nikdy žádný rytíř nechoval k ženě/dívce nikdy špatně, a je úplně jedno jestli to byla satanistka, pohanka nebo křesťanka.
Inkvizice si servítky nebrala nikdy, ale to věc jiná, my rytíři vyznáváme určitý kodex cti a jsem rád že tomu zatím dostáli všichni.

Pán je gentleman a kavalír, to se musí uznat. flirt
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty06.10.19 20:37

Mám pro tebe jednu píseň, je to hudba mého mládí takže ti možná bude znít cize, ale ten text je stále aktuální..

Návrat nahoru Goto down
Anorie
Anorie

počet příspěvků : 325
renomé : 187
přesvědčení : environmentalismus

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty09.10.19 17:30

Anastasius da Aquileia napsal:
Anorie napsal:

Ano, máte pravdu a je to poměrně šokující... zbledlý nejste sama, kdo nevěřícně zírá. Kdekdo dává najevo, jak čarodějnice patří do pekla a jak píše nesmírně pohoršlivé věci, ale jinak dostává samé pozitivní ohlasy! Něco tu asi není takové, jak by se mohlo na první pohled zdát. Proč jsou jak pokrytci, že nepřiznají, co si myslí doopravdy? Beztak Bůh vidí do jejich srdcí i mysli. smutný

To já s ní zase souhlasím. smích Naopak ji v tomto podpořím. Jen mě bylo divné, že dostala pozitivní reakci od rytířů. Ne světských, ale Božích. mrknutí
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Gođlauss-Ragnarr
jarl
Gođlauss-Ragnarr

počet příspěvků : 108
renomé : 6
vyznání : ateismus
přesvědčení : anarchismus

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty10.10.19 20:49

Tahle satanská slečna se mi líbí. Konečně někdo normální tady. jsi normální? Jako mladý cucák jsem byly taky rebelem a fanouškem satanismu, to hlavně díky té ateistické filozofii A. S. LaVeye v jeho Satanské bibli a to mě ovlivnilo tehdy a šlo to se mnou na mojí cestě životem až dodnes, stal jsem se a zůstal ateistou a jsem za to rád. Neklopím pokorně oči ani nenastavuju druhou tvář, jak se učí slušní věřící, že když mi někdo chce uštědřit ránu, sám mu na oplátku dám ještě větší. Časem jsem přišel na to, že LaVeyův satanismus k životu ateisty nepotřebuju, ateismus si vystačí úplně sám i bez módního stylu jakým je satanismus. cool
Návrat nahoru Goto down
Regina Diabolica
Regina Diabolica

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty13.10.19 13:19

Mám pro tebe jednu píseň, je to hudba mého mládí takže ti možná bude znít cize, ale ten text je stále aktuální..

Znám. šťastný Ale nechápu, v čem je to aktuální? myšlenka Ta píseň má být jako o mě? spokojený

Anorie napsal:
To já s ní zase souhlasím. smích Naopak ji v tomto podpořím. Jen mě bylo divné, že dostala pozitivní reakci od rytířů. Ne světských, ale Božích. mrknutí

Jsem okouzlující. cool
Dík

Gođlauss-Ragnarr napsal:
Tahle satanská slečna se mi líbí. Konečně někdo normální tady. jsi normální? Jako mladý cucák jsem byly taky rebelem a fanouškem satanismu, to hlavně díky té ateistické filozofii A. S. LaVeye v jeho Satanské bibli a to mě ovlivnilo tehdy a šlo to se mnou na mojí cestě životem až dodnes, stal jsem se a zůstal ateistou a jsem za to rád. Neklopím pokorně oči ani nenastavuju druhou tvář, jak se učí slušní věřící, že když mi někdo chce uštědřit ránu, sám mu na oplátku dám ještě větší. Časem jsem přišel na to, že LaVeyův satanismus k životu ateisty nepotřebuju, ateismus si vystačí úplně sám i bez módního stylu jakým je satanismus. cool

polibek
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty14.10.19 1:19

Jo, myslím že ta píseň je hodně o tobě, a možná víc než si myslíš.
Návrat nahoru Goto down
Regina Diabolica
Regina Diabolica

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty15.10.19 23:50

Jako v čem nebo v jaké části? myšlenka Připadám ti hloupá co? neutrální
Návrat nahoru Goto down
Domenico da Piacenza
Domenico da Piacenza

loajalita : Návrat Satana! Status10
počet příspěvků : 125
renomé : 5

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty16.10.19 12:14

Jsi hloupá, ba přímo nezkonale pitomá. Chováš se jako prostitutka. Svým chováním se sama a dobrovolně odkopáváš na okraj a dno společnosti. Muži a také jistě slušné ženy v tobě musí vidět jenom kus hovězího zbaveného rozumu. Ithron možná k tobě cítí jakýsi soucit, protože si sám prošel podobnou cestou, ale jiné neobměkčíš. Jsi přímým ztělesněním úpadku a dekadence, jaký jen může být.
Návrat nahoru Goto down
Brynhildr
Brynhildr

vládnutí : Návrat Satana! Viking10
počet příspěvků : 98
renomé : 44

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty27.10.19 18:51

To je ale hnusné od vás takhle odsuzovat jiného člověka. Ani já nejsem nějaká jeptiška, to jsem pitomá asi také. depresivní
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
Ithron von Kremsier

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty02.11.19 20:10

Regina Diabolica napsal:

Jako v čem nebo v jaké části? myšlenka Připadám ti hloupá co? neutrální

Jsou to jenom verše, pokud se v tom nevidíš je to v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

Návrat Satana! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat Satana!   Návrat Satana! Empty

Návrat nahoru Goto down

Návrat Satana!
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Militia Dei :: 
Introduction
 :: Via Serica
-