Militia Dei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o historii, náboženství a kulturách Evropy a světa se zaměřením na rytířské řády (templáři), křížové výpravy, vikingy, magii atd. Upozorňujeme, že netolerance (jiných věr) a přehnaná agitace nejsou akceptovány.
 
PříjemPříjem  Rytířské řádyRytířské řády  HledatHledat  Latest imagesLatest images  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Verbování do skupinVerbování do skupin  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 

 Templáři budoucnosti

Goto down 
+3
Ithron von Kremsier
Franz von Sachsen
Artificial Intelligence
7 posters
AutorZpráva
Artificial Intelligence
 
Artificial Intelligence

lopata
za dosažení hodnosti nevolník

počet příspěvků : 5
renomé : 0

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty21.06.23 10:36

Templářští rytíři budoucnosti usměvavý

Templáři budoucnosti Tumblr_oqz6khpLat1ux9itfo5_1280
Templáři budoucnosti Tumblr_oqz6khpLat1ux9itfo6_1280
Templáři budoucnosti Tumblr_oqz6khpLat1ux9itfo2_1280
Templáři budoucnosti Tumblr_oqz6khpLat1ux9itfo4_1280

Bonus: Rytíři sv. Lazara usměvavý

Templáři budoucnosti Tumblr_oqz6khpLat1ux9itfo3_1280
Návrat nahoru Goto down
Fulco de Miravet
velmistr, kníže z Boží vůle (Magister generalis Militiæ Templi, Princeps in Deo)
velmistr, kníže z Boží vůle (Magister generalis Militiæ Templi, Princeps in Deo)
Fulco de Miravet

Nejvyšší řád Kristův
vyznamenání za zásluhy
Řád zlatého rouna
vyznamenání za zásluhy
abakus
odznak vysoce postaveného templáře
Řád Kristův
vyznamenání Řádu Kristova (templářů) za zásluhy
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
krucifix
za příspěvky o katolictví
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei

počet příspěvků : 722
renomé : 247
loajalita : Templáři budoucnosti Templi57Templáři budoucnosti Beause27
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty22.06.23 10:02

Asi buďme rádi, že templáři již neexistují a že dnešní rytířské řády nepředstavují vojenskou sílu. Jinak by dnešní velmoci měli tendenci po nich chtít, aby bojovali za jejich zájmy.

Zkusme si představit, že by NATO nebo USA chtěly templáře poslat na "křížovou výpravu" třeba do Sýrie proti režimu Bašára Asada, proti Tálibánu do Afghánistánu nebo né li rovnou Ukrajinu. Stačí jen označit nějaký režim nebo národ za bezbožný, barbarský jako "Putinovské Rusko" a mohla by proti němu být vedena svatá válka.

Templáři by do ní mohli být snadno vtaženi, ale kdyby podléhali jen vůli papežů jako švýcarská garda, asi by papež zachoval zdrženlivost a držel by je opodál jako gardisty. Tlak velmocí by ovšem byl tak jako tak.

Obrázky jsou zajímavé, výhrady mám jenom k vražedkyni, ptám se jaké to má vazby ke křesťanstvím a co je vražedkyně, nejspíš jakási řádová sestra, která se oddala zabijáckému umění.  šťastný

Hlavně že má křesťanský kříž přes celý obličej. smích


Templáři budoucnosti Seal_t10
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Anna Kalet

Podvazkový řád
vyznamenání za zásluhy
hvězda Nejctihodnějšího řádu sv. Jana Jeruzalémského
odznak vysoce postaveného johanity
rytíři z Anglie
feudálova družina po dosažení hodnosti earl
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě
rytíři z Francie
feudálova družina po dosažení hodnosti hrabě
Řád sv. Ducha
záslužné vyznamenání

počet příspěvků : 355
renomé : 117
loajalita : Templáři budoucnosti Englan11 Templáři budoucnosti Hospmv10
Templáři budoucnosti Scotla10 Templáři budoucnosti Bretag10 Templáři budoucnosti Wales10 Templáři budoucnosti Norman10 Templáři budoucnosti Aquita10 Templáři budoucnosti Irelan10 Templáři budoucnosti Anjou10

vyznání : anglikánství
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty22.06.23 15:28

Hodně mě to připomíná star wars
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
bratr rytíř (Frater Miles)
bratr rytíř (Frater Miles)
Ithron von Kremsier

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
vidle
za dosažení hodnosti rolník
černý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr seržant nebo bratr kaplan
krucifix
za příspěvky o katolictví
křížek
za příspěvky o křesťanství
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř

počet příspěvků : 36
renomé : 2
loajalita : Templáři budoucnosti Templi10Templáři budoucnosti Templa25
věk : 46
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty17.11.23 20:37

Fulco de Miravet napsal:
Asi buďme rádi, že templáři již neexistují a že dnešní rytířské řády nepředstavují vojenskou sílu. Jinak by dnešní velmoci měli tendenci po nich chtít, aby bojovali za jejich zájmy.

Zdravím staré přátele i oponenty.
Nedávnou jsem si na MD vzpomněl, tak jsem se přišel podívat, zda fórum stále existuje.
Můj nick je samozřejmě stále zablokován, tak píši z tohoto, ale všichni víte kdo jsem, a kdo ví, třeba již uplynula dlouhá doba na to abyste mi odpustili a dali další šanci zde občas něco napsat (snad již jsem za tu dobu opilovat ostré hrany svého charakteru), ale rozhodnutí je samozřejmě na vás.
Ale k tomu co píšeš Fulco bych chtěl jenom dodat, že  obava z toho, že by templáři mohli být jakkoli ovlivněni mocipány tohoto světa a zataženi do současných válek je zbytečná, protože templáři se nikdy v historii nenechali politicky ovlivnit (už jen z toho důvodu že členy řádu byli muži ze všech možných křesťanských zemí), odmítli se dokonce účastnit i křížového tažení proti katarům, vždy se drželi jen svého poslání obrany Svaté země a zabránit tak muslimům zabrat další křesťanská území.
Pochybuji, že by se někdy připojili na stranu zemí, kterým vládnou prezidenti jež byli zednáři či členy tajných spolků jako Skull and Bones, těžko by se nechali také zmanipulovat EU která si dala tu práci že vytvořila zákony na ochranu islámu, ale odmítla vytvořit zákony na ochranu křesťanství (když například spálíte Korán tak budete trestně stíháni, když někdo spálí Bibli nikdo jej za to zažalovat nemůže, nebo na výstavě moderního umění může jistý umělec vystavovat beztrestně symbol křesťanské výry - kříž na kterém je Ježíš Kristus - ponořený v moči onoho umělce, ale rozhodně by takto nemohl beztrestně ponořit do své moči Korán, to by již trestným činem bylo za který by onen umělec skončil ve vězení atd.)
Mocipáni dnešního světa nejsou křesťané, jsou podle svých skutků evidentně nepřáteli křesťanské víry, včetně našich politiků, kteří neváhali poslat naše zbraně aby zabíjeli ruské vojáky, mezi nimiž je mnoho křesťanů. Podporovat vojensky, finančně či ideologicky bratrovražedný konflikt nemůže nikdo s opravdovou křesťanskou vírou.
Kdyby Západ nepodporoval Ukrajinu, válka by tam skončila do jednoho měsíce, protože na delší odpor by Ukrajina neměla zbraně ani finance - a musela by tedy jednat s Ruskem o míru - ale takto, s podporou Západu, Ukrajina směle odmítá všechna mírová řešení která jim Rusko navrhlo, a bude dál tyto mírové návrhy Ruska odmítat dokud tuto podporu Západu Ukrajina bude mít.
Západní země tedy mají plnou zodpovědnost za prodlužování bratrovražedného konfliktu který mohl již dávno skončit mírem.
A kdo podporuje prodlužování války, ten nejedná ve jménu křesťanství, ale ve jménu démonů, protože jen ti mohou mít zájem na prodlužování vraždění, znásilňování a ničení.
Křesťan by hledal nejrychlejší cestu k uzavření míru, a mír se uzavírá vždy kompromisem, ne tak že si menší a slabší stát bude diktovat podmínky silnějšímu a většímu státu, tak to prostě nefunguje a bylo by to i proti přírodě, kdyby slabí ovládali silné, menšina většinu, to bylo nepřirozené, a dokonce i proti zdravému rozumu, normální psychicky zdravý reprezentant většiny by si nikdy nenechal diktovat podmínky na svůj úkor od menšiny.
Nechci sem tahat politiku, je to nekonečné a beznadějné téma, ale má to sloužit jen jako příklad popření křesťanských hodnot u současných politiků, a tudíž ukázat že by tyhle "vůdce" národů templářský řád jistě nepodporoval v jejich nekřesťanském počínání - tudíž bych se nebál že bys se nechali zaplést do moderních konfliktů, ve kterých opravdu nejde o obranu našeho křesťanského světa, ale jen o peníze a moc..
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Anna Kalet

Podvazkový řád
vyznamenání za zásluhy
hvězda Nejctihodnějšího řádu sv. Jana Jeruzalémského
odznak vysoce postaveného johanity
rytíři z Anglie
feudálova družina po dosažení hodnosti earl
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě
rytíři z Francie
feudálova družina po dosažení hodnosti hrabě
Řád sv. Ducha
záslužné vyznamenání

počet příspěvků : 355
renomé : 117
loajalita : Templáři budoucnosti Englan11 Templáři budoucnosti Hospmv10
Templáři budoucnosti Scotla10 Templáři budoucnosti Bretag10 Templáři budoucnosti Wales10 Templáři budoucnosti Norman10 Templáři budoucnosti Aquita10 Templáři budoucnosti Irelan10 Templáři budoucnosti Anjou10

vyznání : anglikánství
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty18.11.23 8:18

, Rozkošně tě vítám zpět mezi námi. Tvé slova nesou v sebe zvuk připomínají nám, jak vznešeným posláním je chránit křesťanské hodnoty. zaujata myšlenka zneužívání moci v dnešním světě.
Templáři, ti hrdinní ochránci Svaté země vždy stáli pevně za svým posláním. Jsem přesvědčena, že by templáři měli pokračovat v obraně Svatého města a křesťanských principů s nesmlouvavou oddaností. Tezko říct jestli u na straně Israele.
Tvé slova jsou jak výzvou k zachování míru a hledání kompromisů. Myslím, že v dnešním světě, kde moc a peníze často převažují, by měli templáři stát jako strážci spravedlnosti a ochránci té nejčistší víry, že ano.
Návrat nahoru Goto down
Franz von Sachsen
velkopreceptor (Tressler, Ordenstressler)
velkopreceptor (Tressler, Ordenstressler)
Franz von Sachsen

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
plášť německého rytíře
za dosažení hodnosti bratr rytíř
náprsní kříž Německého řádu
odznak vysoce postaveného rytíře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 1305
renomé : 39
loajalita : Templáři budoucnosti Deutsc17 Templáři budoucnosti Deutsc28
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : nacionalismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty18.11.23 9:21

z Kroměříže napsal:

Zdravím staré přátele i oponenty.
Nedávnou jsem si na MD vzpomněl, tak jsem se přišel podívat, zda fórum stále existuje.
Můj nick je samozřejmě stále zablokován, tak píši z tohoto, ale všichni víte kdo jsem, a kdo ví, třeba již uplynula dlouhá doba na to abyste mi odpustili a dali další šanci zde občas něco napsat (snad již jsem za tu dobu opilovat ostré hrany svého charakteru), ale rozhodnutí je samozřejmě na vás.

Nezměnil si se.

Staré přátele? Kteří to jsou? Kolik sis jich za ty roky tady vytvořil? Víš vůbec, co ta slova doopravdy znamenají?

Oponenty? Ano, těch sis vytvořil hodně...

Neopiloval si vůbec nic, natož svůj charakter...

Ale jinak samozhřejmě Franz nebude ten, kdo Ti tady bude bránit něco napsat.
Klidně zase něco napiš, je to pro aktivitu MD fajn.
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
bratr rytíř (Frater Miles)
bratr rytíř (Frater Miles)
Ithron von Kremsier

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
vidle
za dosažení hodnosti rolník
černý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr seržant nebo bratr kaplan
krucifix
za příspěvky o katolictví
křížek
za příspěvky o křesťanství
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř

počet příspěvků : 36
renomé : 2
loajalita : Templáři budoucnosti Templi10Templáři budoucnosti Templa25
věk : 46
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty18.11.23 14:38

Anna Kalet napsal:
, Rozkošně tě vítám zpět mezi námi. Tvé slova nesou v sebe zvuk připomínají nám, jak vznešeným posláním je chránit křesťanské hodnoty.  zaujata myšlenka zneužívání moci v dnešním světě.
Templáři, ti hrdinní ochránci Svaté země vždy stáli pevně za svým posláním. Jsem přesvědčena, že by templáři měli pokračovat v obraně Svatého města a křesťanských principů s nesmlouvavou oddaností. Tezko říct jestli u na straně Israele.
Tvé slova jsou jak výzvou k zachování míru a hledání kompromisů. Myslím, že v dnešním světě, kde moc a peníze často převažují, by měli templáři stát jako strážci spravedlnosti a ochránci té nejčistší víry, že ano.

Má paní, vždy musím pokleknout před tvým šarmem a laskavostí.
Ohledně sporu Izrael vs Palestina, tak to je složité k tomuto zaujmout stanovisko. Samozřejmě, pokud z území Palestiny dopadají na Izrael rakety, je jasné že se Izrael začne bránit, nemůžou přeci nečinně přihlížet jak jim vraždí ženy a děti, nevinné civilisty. Ale je zde otázka, souhlasí většina Palestinců s tímto řešením, dlouhodobé zášti Palestinců vůči Izraeli a nebo tyto násilné, zbabělé teroristické útoky odsuzují? Když Izrael zaútočí na všechny Palestince, tedy i na ty kteří chtějí žít v míru a terorismus odsuzují, je takové řešení správné a nešlo by to řešit třeba cíleným útokem čistě na teroristická ohniska? V dnešní době špionáže, špičkových satelitů a dalších vymožeností...bylo by snad toto nemožné?
Je to to samé jako když Západ trestá sankcemi ruské občany. Copak oni rozpoutali válku s Ukrajinou, copak oni s ní souhlasí? Nestojí za tímto válečným sporem spíše pár jednotlivců, prezident, generálové atd., kteří o tom rozhodli? Dopadli snad sankce na tyto strůjce konfliktu a nebo na nevinné ruské civilisty kteří s válkou na Ukrajině nemají nic společného? Copak v Bibli nestojí, že "otec nebude trestán za hříchy svého syna, ani syn za hříchy svého otce, ale každý bude trestán za svůj vlastní hřích"...? Copak lze nespravedlivým trestem nevinných nastolit spravedlnost a mír? Nevytvoří se tím spíše jen v srdcích nespravedlivě potrestaných zášť a touha po pomstě vůči těm kteří je nespravedlivě potrestali? Takhle se roztáčí kolo nenávisti a věčných konfliktů stále dokola. Je to jen přiléváním oleje do ohně.
A templáři, ti existují stále, ti musí existovat stále, a když zmizeli z našeho světa, musí existovat alespoň v našich duších, jejich víra, jejich poslání, jejich politická neutralita, jejich oddanost a ochota bránit náš křesťanský svět a naše křesťanské hodnoty.

Franz von Sachsen napsal:

Nezměnil si se.

Staré přátele? Kteří to jsou? Kolik sis jich za ty roky tady vytvořil? Víš vůbec, co ta slova doopravdy znamenají?

Oponenty? Ano, těch sis vytvořil hodně....

Franzi, to je na každé z vás, zda si vyberete přátelství a nebo nepřátelství.
Já zde nepřicházím jako nepřítel žádného z vás, ale to neznamená že se všemi musím souhlasit a mít na vše stejný názor. Každý máme povinnost být sami sebou, nemůžeme být někým jiným, myslet i konat musí každý sám za sebe, jinak by byl pouhým otrokem někoho jiného...ať už jedince či politické propagandy...
Buďme všichni sami sebou a nenechme se ovládat jinými.
Návrat nahoru Goto down
Franz von Sachsen
velkopreceptor (Tressler, Ordenstressler)
velkopreceptor (Tressler, Ordenstressler)
Franz von Sachsen

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
plášť německého rytíře
za dosažení hodnosti bratr rytíř
náprsní kříž Německého řádu
odznak vysoce postaveného rytíře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 1305
renomé : 39
loajalita : Templáři budoucnosti Deutsc17 Templáři budoucnosti Deutsc28
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : nacionalismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty18.11.23 15:46

z Kroměříže napsal:

Franzi, to je na každé z vás, zda si vyberete přátelství a nebo nepřátelství.
Já zde nepřicházím jako nepřítel žádného z vás, ale to neznamená že se všemi musím souhlasit a mít na vše stejný názor. Každý máme povinnost být sami sebou, nemůžeme být někým jiným, myslet i konat musí každý sám za sebe, jinak by byl pouhým otrokem někoho jiného...ať už jedince či politické propagandy...
Buďme všichni sami sebou a nenechme se ovládat jinými.

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Známe tě.

Ale jo, zase někdy něco napiš, ať se to tu probudí usměvavý .
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
bratr rytíř (Frater Miles)
bratr rytíř (Frater Miles)
Ithron von Kremsier

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
vidle
za dosažení hodnosti rolník
černý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr seržant nebo bratr kaplan
krucifix
za příspěvky o katolictví
křížek
za příspěvky o křesťanství
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř

počet příspěvků : 36
renomé : 2
loajalita : Templáři budoucnosti Templi10Templáři budoucnosti Templa25
věk : 46
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty18.11.23 19:13

Franz von Sachsen napsal:


Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Známe tě.

Ale jo, zase někdy něco napiš, ať se to tu probudí usměvavý .

Ano, můžeme se držet starého vzorce "jak se do lesa volá.." a nebo můžeme ten studený les nahradit lidskostí, milosrdenstvím, odpuštěním, přátelstvím..
Rád občas napíšu, ale musím počkat, jaké stanovisko zaujme administrátor, tohle je jeho píseček, a já sem nechci lézt oknem, když mne vyhodil dveřmi.
Je jasné, že jsem sem mohl přijít pod jiným jménem, nikdo by nevěděl kdo jsem, mohl bych tak začít s čistým štítem, ale tak to já nechci, já se chci vrátit a čelit minulosti, tak jak ses vrátil i ty přestože tě potkal stejný osud jako mne, nevrátil ses v jiné masce, jsi zde zase pod svým jménem.
A tak to chci i já, protože tak to je správné.
Strom roste od kořenů, roste dlouho, sílí, vypíná se stále výš a výš k nebi, je každý rok malinko jiný, ale nemůže nikdy popřít své kořeny, oddělit přítomnost od své minulosti.
To je to co jsme, vše ostatní by bylo klamem.
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Anna Kalet

Podvazkový řád
vyznamenání za zásluhy
hvězda Nejctihodnějšího řádu sv. Jana Jeruzalémského
odznak vysoce postaveného johanity
rytíři z Anglie
feudálova družina po dosažení hodnosti earl
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě
rytíři z Francie
feudálova družina po dosažení hodnosti hrabě
Řád sv. Ducha
záslužné vyznamenání

počet příspěvků : 355
renomé : 117
loajalita : Templáři budoucnosti Englan11 Templáři budoucnosti Hospmv10
Templáři budoucnosti Scotla10 Templáři budoucnosti Bretag10 Templáři budoucnosti Wales10 Templáři budoucnosti Norman10 Templáři budoucnosti Aquita10 Templáři budoucnosti Irelan10 Templáři budoucnosti Anjou10

vyznání : anglikánství
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty18.11.23 20:15

Jsem ráda, že ses vrátil. Jinu, i tvůj názor na konflikt mezi Izraelem a Palestinou je důležitý, a vážím si tvého zájmu o mír a spravedlivé řešení. Jsme naprosto za jedno! Tedy snad. usměvavý Otevřený dialog je určitě klíčový pro porozumění a hledání cest k harmonii ve světě. Strůjce těchto válek jsou opravdu ti nejvyšší. Je to hra jak na šachovnici. Prostý lid bude vždy trpět. Bohužel zde nezapomínejme na fanatiky. Je toho opravdu dost, můžeme debatovat o tom cele dny… atd…
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Anna Kalet

Podvazkový řád
vyznamenání za zásluhy
hvězda Nejctihodnějšího řádu sv. Jana Jeruzalémského
odznak vysoce postaveného johanity
rytíři z Anglie
feudálova družina po dosažení hodnosti earl
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě
rytíři z Francie
feudálova družina po dosažení hodnosti hrabě
Řád sv. Ducha
záslužné vyznamenání

počet příspěvků : 355
renomé : 117
loajalita : Templáři budoucnosti Englan11 Templáři budoucnosti Hospmv10
Templáři budoucnosti Scotla10 Templáři budoucnosti Bretag10 Templáři budoucnosti Wales10 Templáři budoucnosti Norman10 Templáři budoucnosti Aquita10 Templáři budoucnosti Irelan10 Templáři budoucnosti Anjou10

vyznání : anglikánství
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty18.11.23 21:49

Franz von Sachsen napsal:
z Kroměříže napsal:

Franzi, to je na každé z vás, zda si vyberete přátelství a nebo nepřátelství.
Já zde nepřicházím jako nepřítel žádného z vás, ale to neznamená že se všemi musím souhlasit a mít na vše stejný názor. Každý máme povinnost být sami sebou, nemůžeme být někým jiným, myslet i konat musí každý sám za sebe, jinak by byl pouhým otrokem někoho jiného...ať už jedince či politické propagandy...
Buďme všichni sami sebou a nenechme se ovládat jinými.

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Známe tě.

Ale jo, zase někdy něco napiš, ať se to tu probudí usměvavý .

Přesně tak, je to tady mrtvý. Bylo to tady i hezky napsané. Že je potřeba obnova. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Franz von Sachsen
velkopreceptor (Tressler, Ordenstressler)
velkopreceptor (Tressler, Ordenstressler)
Franz von Sachsen

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
plášť německého rytíře
za dosažení hodnosti bratr rytíř
náprsní kříž Německého řádu
odznak vysoce postaveného rytíře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 1305
renomé : 39
loajalita : Templáři budoucnosti Deutsc17 Templáři budoucnosti Deutsc28
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : nacionalismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty18.11.23 22:10

z Kroměříže napsal:


Ano, můžeme se držet starého vzorce "jak se do lesa volá.." a nebo můžeme ten studený les nahradit lidskostí, milosrdenstvím, odpuštěním, přátelstvím..

Tak to jsem zrovna na tebe zvědavý, zrovna konkrétně na tebe.


z Kroměříže napsal:

Je jasné, že jsem sem mohl přijít pod jiným jménem, nikdo by nevěděl kdo jsem, mohl bych tak začít s čistým štítem, ale tak to já nechci, já se chci vrátit a čelit minulosti, tak jak ses vrátil i ty přestože tě potkal stejný osud jako mne, nevrátil ses v jiné masce, jsi zde zase pod svým jménem.

Ano.
A bylo tady takové podezření, a to mi řekni, že jsi tady byl za našeho bratra z řádu Patricia von Markersdorf.
Já tomu nevěřil. Byla to pravda?
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Anna Kalet

Podvazkový řád
vyznamenání za zásluhy
hvězda Nejctihodnějšího řádu sv. Jana Jeruzalémského
odznak vysoce postaveného johanity
rytíři z Anglie
feudálova družina po dosažení hodnosti earl
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě
rytíři z Francie
feudálova družina po dosažení hodnosti hrabě
Řád sv. Ducha
záslužné vyznamenání

počet příspěvků : 355
renomé : 117
loajalita : Templáři budoucnosti Englan11 Templáři budoucnosti Hospmv10
Templáři budoucnosti Scotla10 Templáři budoucnosti Bretag10 Templáři budoucnosti Wales10 Templáři budoucnosti Norman10 Templáři budoucnosti Aquita10 Templáři budoucnosti Irelan10 Templáři budoucnosti Anjou10

vyznání : anglikánství
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty19.11.23 9:07

Franz von Sachsen napsal:
z Kroměříže napsal:


Ano, můžeme se držet starého vzorce "jak se do lesa volá.." a nebo můžeme ten studený les nahradit lidskostí, milosrdenstvím, odpuštěním, přátelstvím..

Tak to jsem zrovna na tebe zvědavý, zrovna konkrétně na tebe.
?

Nu, třeba mu to půjde, co ty víš. šťastný “Po takové době, už sem určitě nechodí ani ten admin.” Kdyby mi nechodilo upozornění na novy příspěvky, asi bych na to tady také zapomněla. Je to smutné, ale je to tak. usměvavý
Podejte si ruku, je na čase nastolit příměří.
Návrat nahoru Goto down
Franz von Sachsen
velkopreceptor (Tressler, Ordenstressler)
velkopreceptor (Tressler, Ordenstressler)
Franz von Sachsen

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
plášť německého rytíře
za dosažení hodnosti bratr rytíř
náprsní kříž Německého řádu
odznak vysoce postaveného rytíře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 1305
renomé : 39
loajalita : Templáři budoucnosti Deutsc17 Templáři budoucnosti Deutsc28
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : nacionalismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty19.11.23 10:08

Jak už jsem psal, Franz nebude ten, kdo by bránil Itronovi tady na MD něco zajímavého psát.
Fóru to snad prospěje. Říkej tomu jak chceš, třeba "příměří".
Asi je správný čas ukázat dobré srdce usměvavý .


Za mě, takhle jak jak to je, nemám problém.
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
bratr rytíř (Frater Miles)
bratr rytíř (Frater Miles)
Ithron von Kremsier

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
vidle
za dosažení hodnosti rolník
černý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr seržant nebo bratr kaplan
krucifix
za příspěvky o katolictví
křížek
za příspěvky o křesťanství
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř

počet příspěvků : 36
renomé : 2
loajalita : Templáři budoucnosti Templi10Templáři budoucnosti Templa25
věk : 46
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty19.11.23 10:32

Franz von Sachsen napsal:

A bylo tady takové podezření, a to mi řekni, že jsi tady byl za našeho bratra z řádu Patricia von Markersdorf.
Já tomu nevěřil. Byla to pravda?

Nebyl jsem nikdy na fóru pod jiným jménem, psát jako někdo jiný, k čemu by to bylo?.
Já jsem kdo jsem, psát pod jiným jménem by bylo podvodem.
A každý ví, že mé srdce vždy bylo pro Templ, kdybych byl tak nečestný, že bych se sem vetřel pod jiným jménem, pak si můžeš být jistý že bych se chtěl dostat zpátky k templářům.
Návrat nahoru Goto down
Franz von Sachsen
velkopreceptor (Tressler, Ordenstressler)
velkopreceptor (Tressler, Ordenstressler)
Franz von Sachsen

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
plášť německého rytíře
za dosažení hodnosti bratr rytíř
náprsní kříž Německého řádu
odznak vysoce postaveného rytíře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 1305
renomé : 39
loajalita : Templáři budoucnosti Deutsc17 Templáři budoucnosti Deutsc28
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : nacionalismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty19.11.23 12:23

z Kroměříže napsal:


Nebyl jsem nikdy na fóru pod jiným jménem, psát jako někdo jiný, k čemu by to bylo?.
Já jsem kdo jsem, psát pod jiným jménem by bylo podvodem.
A každý ví, že mé srdce vždy bylo pro Templ, kdybych byl tak nečestný, že bych se sem vetřel pod jiným jménem, pak si můžeš být jistý že bych se chtěl dostat zpátky k templářům.

Jj, říkal jsem to. Ani já tomu nevěřil.
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Regina Angliae, Franciae at Scotiae, ducissa Britanniae, Normandiae, Aquitaniae, comitissa de Anjou, domina Hiberniae, Fidei defensor
Anna Kalet

Podvazkový řád
vyznamenání za zásluhy
hvězda Nejctihodnějšího řádu sv. Jana Jeruzalémského
odznak vysoce postaveného johanity
rytíři z Anglie
feudálova družina po dosažení hodnosti earl
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě
rytíři z Francie
feudálova družina po dosažení hodnosti hrabě
Řád sv. Ducha
záslužné vyznamenání

počet příspěvků : 355
renomé : 117
loajalita : Templáři budoucnosti Englan11 Templáři budoucnosti Hospmv10
Templáři budoucnosti Scotla10 Templáři budoucnosti Bretag10 Templáři budoucnosti Wales10 Templáři budoucnosti Norman10 Templáři budoucnosti Aquita10 Templáři budoucnosti Irelan10 Templáři budoucnosti Anjou10

vyznání : anglikánství
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty20.11.23 8:07

“Pokud zakope válečnou sekeru i Fulco”. Myslím si, že ti nebude nic bránit jít zpět k Templařum. A pokud by ti to nevyšlo u templářů, můžeš to zkusit u nás černo-plaštěnek s bílým křížem. hospitalita v černém

Není tu moc lidí, neměl by být žádný problém. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Daiv de Anglor
emeritní velmistr (Magister generalis emeritus)
emeritní velmistr (Magister generalis emeritus)
Daiv de Anglor

Řád zlatého rouna
vyznamenání za zásluhy
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
abakus
odznak vysoce postaveného templáře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
Řád Kristův
vyznamenání Řádu Kristova (templářů) za zásluhy

počet příspěvků : 746
renomé : 194
loajalita : Templáři budoucnosti Templi10Templáři budoucnosti Beause27
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty28.11.23 21:17

Vítej, zpět Ithrone, jenž nyní návratu učinil z temné samoty, kde jsi zkoumal své nitro a hříchy své. Toto fórum debat nyní znovu potřebuje vzkřísit starou slávu!!! skřížené meče Každý rytíř a dáma je vyzván/a, aby přispěl/a k obnovení lesku a slávy, neboť to jest naším hlavním posláním zde.

Návrat nahoru Goto down
http://bozi-bojovnici.heavenforum.com/index.htm
Ithron von Kremsier
bratr rytíř (Frater Miles)
bratr rytíř (Frater Miles)
Ithron von Kremsier

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
vidle
za dosažení hodnosti rolník
černý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr seržant nebo bratr kaplan
krucifix
za příspěvky o katolictví
křížek
za příspěvky o křesťanství
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř

počet příspěvků : 36
renomé : 2
loajalita : Templáři budoucnosti Templi10Templáři budoucnosti Templa25
věk : 46
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty29.11.23 0:28

Daiv de Anglor napsal:
Vítej, zpět Ithrone, jenž nyní návratu učinil z temné samoty, kde jsi zkoumal své nitro a hříchy své. Toto fórum debat nyní znovu potřebuje vzkřísit starou slávu!!!  skřížené meče Každý rytíř a dáma je vyzván/a, aby přispěl/a k obnovení lesku a slávy, neboť to jest naším hlavním posláním zde.



Jsem rád, že jsi stále zde bratře!
Věř, že jsem hodně meditoval, zpytoval sám sebe, modlil se, a věřím, že jsem se trochu upgradoval na lépe snesitelný level bytí.

K tématu tohoto topicu jsem našel tohle, je to lepší než ty malůvky nahoře:



Tedy obnovme dřívější slávu našich řádů a tohoto fóra:

Návrat nahoru Goto down
Fulco de Miravet
velmistr, kníže z Boží vůle (Magister generalis Militiæ Templi, Princeps in Deo)
velmistr, kníže z Boží vůle (Magister generalis Militiæ Templi, Princeps in Deo)
Fulco de Miravet

Nejvyšší řád Kristův
vyznamenání za zásluhy
Řád zlatého rouna
vyznamenání za zásluhy
abakus
odznak vysoce postaveného templáře
Řád Kristův
vyznamenání Řádu Kristova (templářů) za zásluhy
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
krucifix
za příspěvky o katolictví
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei

počet příspěvků : 722
renomé : 247
loajalita : Templáři budoucnosti Templi57Templáři budoucnosti Beause27
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : monarchismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty13.12.23 10:02

Vítej zpět pane z Kremsieru.

Kéž všechno, co bylo, odvál vítr a proud řeky odnesl kamsi do širé dáli, abychom mohli otočit list a započati mohli psát novou, dosud nepopsanou, stránku v naší knize života.

Též chválím znamenitou řeč velmistra Daiva de Anglor. templářský rytíř templářský seržant templář z Perugie


Templáři budoucnosti Seal_t10
Návrat nahoru Goto down
Germain de Antioche
velkopřevor tajného Templu (Prior generalis Templi secreti)
velkopřevor tajného Templu (Prior generalis Templi secreti)
Germain de Antioche

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
pečeť Secretum Templi
za příspěvky o templářských konspiracích
gnostický kříž
za příspěvky o gnosticismu
Baphomet templářů
za příspěvky o templářských konspiracích
templářská mystická šňůrka
za dosažení hodnosti učedník
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 93
renomé : 2
loajalita : Templáři budoucnosti Abraxa34Templáři budoucnosti Beause31
vyznání : gnosticismus
přesvědčení : konzervatismus

Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty21.02.24 15:35

Doufám že pochválíte také mou řeč. Seslal jsem požehnání naší hlavy Baphometa na Ithrona. smích


SECRETUM TEMPLI
Templáři budoucnosti Abraxas_seal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Templáři budoucnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Templáři budoucnosti   Templáři budoucnosti Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Templáři budoucnosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Militia Dei :: 
Liberum topic
 :: Via Regia
-
odeslat nové téma   Odpovědět na témaPřejdi na: