Militia Dei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o historii, náboženství a kulturách Evropy a světa se zaměřením na rytířské řády (templáři), křížové výpravy, vikingy, magii atd. Upozorňujeme, že netolerance (jiných věr) a přehnaná agitace nejsou akceptovány.
 
PříjemPříjem  Rytířské řádyRytířské řády  HledatHledat  Latest imagesLatest images  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Verbování do skupinVerbování do skupin  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 

 Klábosení z Kupecké stezky

Goto down 
+13
Krut z Arkony
Anastasius da Aquileia
Hassalaha
Rhianwen ferch Tangwystl
Fulco de Miravet
Heinrich von Braunschweig
Jürgen von Lichtenstein
Daiv de Anglor
Jacques de Montferrand
Renego z Olše
Johannes Johannsson
Anorie
Jarmil Warle
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Jarmil Warle
jáhen (Diakonos)
Jarmil Warle

pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 45
renomé : 1
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Bohemi11
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : křesťanská demokracie

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty01.09.14 18:39

Anorie v tématu „Pozdravy nových členů“ napsal:
Radím ti, přestaň číst Novinky.cz, dívat se moc na televizi Nova, nebo víš co, nejlepší bude, když vypneš počítač, televizor a mobil. Teprve potom přestaneš naslouchat těm blbostem bez své osobní zkušenosti. Sám si musíš ověřit, kde je pravda.

Mlč ty hubatá, takové jako ty by měly dostat náhubek s roubíkem a pás cudnosti, Bože chraň. :twisted2:
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty01.09.14 21:34

Jarmile, běž si své mindráky hojit někam jinam a neškoď tomuto fóru svou nechutností a ubohostí.
Tohle je fórum o historii a náboženství, ne dětské hřiště.
Návrat nahoru Goto down
Jarmil Warle
jáhen (Diakonos)
Jarmil Warle

pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 45
renomé : 1
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Bohemi11
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : křesťanská demokracie

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty02.09.14 10:20

Ithron von Kremsier napsal:
Jarmile, běž si své mindráky hojit někam jinam a neškoď tomuto fóru svou nechutností a ubohostí.
Tohle je fórum o historii a náboženství, ne dětské hřiště.

NE, to není PRAVDA, já nejsem zamindrákovaný! Ty lžeš, nic o mě nevíš, zamindrákovaný jsem býval, ale kdysi dávno, když jsem ještě neznal našeho Pána Ježíše. Takový složitý život můžeš jen stěží pochopit, ale zkusím ti ho aspoň rychle převyprávět, abys měl představu. Bylo to tenkrát, už se to zdá jako celá věčnost, já společně s otcem jsme si žili v jednom panelákovém bytě, maminka od nás odešla, s otcem jsme společně četli bibli Satanovu a oddávali se hříchu obžérství, často v mém malém pokojíku burácela ďábelská hudba black metalu, která otravovala sousedy i mého otce, když přišel domu z práce a musel ten nářez poslouchat, procházelo to zdmi a dunilo to až na chodbu. Tam v tom pokojíku když byl zrovna klid, jsem čítával okultní literaturu a oddával se hříšné onanii, protože kvůli obezitě a malému sebevědomí jsem nebyl nikdy schopný si najít holku, chodil jsem různě po sexshopech a obchodech s hračkami, kupoval jsem si panenky nebo sexuální pomůcky a na nich se pak zvrhle uspokojoval. Na školu jsem sral a pak jsem byl často nezaměstnaný, barvil jsem si vlasy načerno, nosil jsem metalová trička a ostnaté náramky, svoje varlata jsem si obvazoval tlustými řetězy a tak podobně, vlastně jsem byl nadobro v podrůčí démonů, kterým jsem nevědomky sloužil a všichni se mi vyhýbali velkým obloukem, tak velký strach a nebo nechutenství jsem v lidech budil. Můj satanský otec když zrovna nebyl v práci, holdoval alkoholickým nápojům, pracoval jako skladník a domů si někdy přivedl prostituující ženštinu z ulice, a když zrovna byl v lihu, tak bez rozpaků souložil v mé přítomnosti, a já v duchu jsem jím za to pohrdal. Jindy jsem se ukryl v pokoji a pouštěl si nahlas svojí hudbu, abych nemusel poslouchat to otcovo hlasité sténání a hekání. Stejně jako trapné chvíle, kdy se otci vůbec nepostavil (tím myslím ten jeho penis) a potom začal vyvádět, ten alkoholismus a obezita se vážně podepsaly na jeho zdraví, pro mě to byly večery plné hrůzy. Potřeboval jsem se vymanit z té nesnesitelné reality, uzavřením se do svýho iluzorního světa plného temnoty, démonů a nemrtvých, kde by můj fotr neměl žádnou moc. Místo hudby jsem párkrát užíval bolesti, když jsem si kapesním nožem řezal zápěstí, v tu ránu jsem byl ve svém temném království, tam můj fotr byl jenom malým pánem. Olizoval jsem si vlastní krev a představoval jsem si, že budu něco jako stoupenec vampyrismu nebo tak něco, že se stanu nesmrtelným jako vampýři, už sám nevím, možná za to mohly nějaké drogy, které mi někdo přimíchal do jídla. Vím jen, že jsem byl bezmocný, zmítán beznadějnou depresí a hrající black metal v pozadí dokresloval tu nervy drásající atmosféru, která sžírala mojí duši, jakoby mě obklopovali pekelní démoni a duchové ze záhrobí. Chybějící odvahu a kuráž nabudila metalová hudba, moje malé sebevědomí bylo pryč a v tom okamžiku jsem si myslel, že snad můžu cokoli, připadal jsem si jako nějaký bůh podsvětí, lidmi nepochopený, podceňovaný a přehlížený, který je navenek ohyzdný jako netvor, ale uvnitř temně krásný, neviditelnými démony a přízraky obsluhovaný, jenže ve skutečnosti jsem nezmohl nic. Jednoho dne už otec ten hluk nevydržel a vtrhl do mého pokoje, zmaloval mi držku, už tak dost zmalovanou mími líčidly, ale tentokrát to bylo do barvy krve, k tomu mi navíc ještě zničil moje poctivě vypálená cédéčka metalových kapel, a já ho za to proklínal a přál mu smrt, aby zdechnul v agónii ten tlustej zmrd. Tu mojí rozmrdanou lebku zachvátila touha po smrti, pořád dokola se mi v ní honila myšlenka, že se zabiju, nebo že zabiju jeho a pak se zabiju. Naštěstí Bůh včas zasáhnul a ten smrtící řetěz nebezpečných událostí zastavil dřív, než bylo příliš pozdě. Všechno se změnilo, když jsem šel brigádničit na patologii, chtěl jsem se dostat do kontaktu s mrtvejma, vyzkoušet si v márnici nějaké seance z okultních knih a tak podobně, jenže tam jsem právě potkal faráře Koloděje, zrovna ve chvíli, když rozřezával mrtvá těla, pak ke mě promluvil tichým, ale laskavým hlasem a já poznal, že mám co do činění se sluhou Božím, moji démoni před ním začali zbaběle ustupovat, jeho kázání o škodlivosti onanie mě inspirovalo a já poznal, že on mě neodsuzuje jako satanistu, ale respektuje mě jako člověka, jako lidskou bytost s neblahým osudem. Tak jsem postupně skrze jeho slovo poznal našeho Pána Ježíše, objevil jsem nový život, vzepřel jsem se hříchům, i svému satanskému otci. Všichni démoni, kteří mě trápili, byli najednou pryč a můj život se natrvalo změnil úplně od základu, i když třeba navenek se toho moc nezměnilo, nad démonem obžérství jsem ještě úplně nezvítězil, občas podlehnu hříchu onanie (třeba dvakrát týdně, snad mi Bůh mé hříchy odpustí) a partnerku jsem si doteď nenašel, ale stejně si myslím, že je to nad mé síly, prostě to nedokážu, mám příliš malé sebevědomí, tak asi jsem k tomu nebyl Bohem předurčen, jsem obézní a málo pohyblivý, sexuální aktivitu jakou je třeba běžná kopulace bych asi nezvládnul, ale o moc lepší to není ani s penězi, doslova výše mého platu nepřevyšuje výši mzdu, za kterou by byla ochotná pracovat ukrajinská uklízečka, takže bych ženu, natož rodinu, stěží uživil, možná ten celibát s občasnou onanií nad hambatými obrázky je lepší a výhodnější pro mě i všechny ostatní, nikomu to nevadí a nikoho tím neobtěžuju, ale navzdory těmto malým nešvarům bylo tohle všechno v porovnání s mou temnou minulostí velký krok vpřed, třeba tenkrát se mi všichni vyhýbali, protože jsem je odpuzoval svým děsivým zevnějškem a asi bylo na mě vidět, že jsem zamindrákovaný, ze svýho posranýho života a z nadměrný obezity, odjakživa jsem kvůli tomu měl malé sebevědomí, ale dnes se mi vyhýbají znovu, protože moc dobře vědí, že jsem přijal Pána Ježíše a oni jsou jen hříšníci, kteří chtějí setrvat ve svém hříchu. Děsí je na mě už jenom ten můj kříž na zlatém řetězu, obávají se Božího trestu. Žít v nevědomosti a páchat hříchy bez sžírajícího pocitu viny, to je přeci pro ně mnohem pohodlnější než chtít pohlédnout pravdě do tváře a vůbec si dokázat přiznat, že existuje nějaký lepší život než ten, který žijí, jejich život se jim zdá takto spokojenější, nemusí si lámat hlavu se svou pomíjivou existencí, jenomže jednou budou ležet na smrtelný posteli a budou počítat všechny svoje hříchy, které za svůj život napáchali, pak už bude pozdě to napravovat. Proto už přestaň o mě lhát, lhaní je hřích, já nejsem ubohý ani nechutný, ani ZAMINDRÁKOVANÝ, jenom si žiju svůj život, se kterým jsem aspoň trochu spokojený!!!
Návrat nahoru Goto down
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty07.09.14 12:21

Jarmil Warle napsal:
Anorie napsal:
Radím ti, přestaň číst Novinky.cz, dívat se moc na televizi Nova, nebo víš co, nejlepší bude, když vypneš počítač, televizor a mobil. Teprve potom přestaneš naslouchat těm blbostem bez své osobní zkušenosti. Sám si musíš ověřit, kde je pravda.

Mlč ty hubatá, takové jako ty by měly dostat náhubek s roubíkem a pás cudnosti, Bože chraň. :twisted2:

Hmm, Víš, že ti to na tom avatáru fakt moc sluší?
Na to, že už nejsem křesťanka, tak si z Bible stále něco pamatuji. Možná ji znám, lepe než Vy sám.
Jinak tato pasáž je pro Vás …

"A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla;" 2 Korintským 11:14
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Jarmil Warle
jáhen (Diakonos)
Jarmil Warle

pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 45
renomé : 1
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Bohemi11
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : křesťanská demokracie

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty09.09.14 9:10

Anorie napsal:
Hmm, Víš, že ti to na tom avatáru fakt moc sluší?

Děkuji mockrát.  :lol2:

Tobě též, ale na zapálené hranici by ti to slušelo o dost víc.  škodolibý

Anorie napsal:
Na to, že už nejsem křesťanka, tak si z Bible stále něco pamatuji. Možná ji znám, lepe než Vy sám.
Jinak tato pasáž je pro Vás …

"A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla;" 2 Korintským 11:14

A ještě jsi drzá, ty jedna děvucho, to už je moc i na prostého sluhu Božího, měla by ses stydět. Rozmlouvat s nevychovanou a hubatou ženštinou je utrpením pro každého slušného muže a bude to učiněný zázrak, když o tebe nějaký vůbec zavadí. Svléknout tě do naha, spoutat tě a udělit ti lekci slušného chování, bičíkem ti dát na holou, pořádně ti dát za vyučenou. K tomu sám bych si sundal všechno oblečení, abych se tím bičíkem mohl lépe ohánět, pořádně bych tě seřezal a přitom nic nezanedbal. zlý
Návrat nahoru Goto down
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty09.09.14 21:55

Jarmil Warle napsal:
Děkuji mockrát.  :lol2:

Tobě též, ale na zapálené hranici by ti to slušelo o dost víc.  škodolibý

A ještě jsi drzá, ty jedna děvucho, to už je moc i na prostého sluhu Božího, měla by ses stydět. Rozmlouvat s nevychovanou a hubatou ženštinou je utrpením pro každého slušného muže a bude to učiněný zázrak, když o tebe nějaký vůbec zavadí. Svléknout tě do naha, spoutat tě a udělit ti lekci slušného chování, bičíkem ti dát na holou, pořádně ti dát za vyučenou. K tomu sám bych si sundal všechno oblečení, abych se tím bičíkem mohl lépe ohánět, pořádně bych tě seřezal a přitom nic nezanedbal. zlý

Kdepak, Jarmile, paní Anorie je pod mou ochranou, usměvavý
budeš si asi muset najít jinou oběť pro své zvrhlé hrátky s bičíkem. mrknutí
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty09.09.14 22:12

Jarmil Warle napsal:
A ještě jsi drzá, ty jedna děvucho, to už je moc i na prostého sluhu Božího, měla by ses stydět. Rozmlouvat s nevychovanou a hubatou ženštinou je utrpením pro každého slušného muže a bude to učiněný zázrak, když o tebe nějaký vůbec zavadí. Svléknout tě do naha, spoutat tě a udělit ti lekci slušného chování, bičíkem ti dát na holou, pořádně ti dát za vyučenou. K tomu sám bych si sundal všechno oblečení, abych se tím bičíkem mohl lépe ohánět, pořádně bych tě seřezal a přitom nic nezanedbal. zlý

Ty seš ale blázinek a taky moula, pokud si myslíš, že bys mě dokázal šaty strhnout a k tomu spoutat. smích To by tě hoodně bolelo a taky potom mooc mrzelo, ják nikdy před tím v tvém bídném životě. usměvavý


Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Kdepak, Jarmile, paní Anorie je pod mou ochranou, usměvavý
budeš si asi muset najít jinou oběť pro své zvrhlé hrátky s bičíkem. mrknutí

Děkuji, jste pravý rytíř. polibek
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty09.09.14 22:17

Anorie napsal:
Děkuji, jste pravý rytíř. polibek

Ne, to já děkuji, jste pravá dáma, kterou stojí za to chránit. puget smích
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty09.09.14 22:31

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Ne, to já děkuji, jste pravá dáma, kterou stojí za to chránit. puget smích

Tak jak to je můj milý rytíři Woraczijkovici, už jste se vrátil zpět k severským sagam? Stále se snažíte duchovně vyrůst? Nebo už jste našel tu pravou jedinou víru. usměvavý I když si říkam že přece jen všechny duchovní Cesty mají stejný cíl, ale jen se liší. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty09.09.14 22:42

Anorie napsal:
Tak jak to je můj milý rytíři Woraczijkovici, už jste se vrátil zpět k severským sagam? Stále se snažíte duchovně vyrůst? Nebo už jste našel tu pravou jedinou víru. usměvavý I když si říkam že přece jen všechny duchovní Cesty mají stejný cíl, ale jen se liší. usměvavý

To je složité, má vzácná paní, chtěl bych se samozřejmě dozvědět víc o různých náboženstvích, nemám v úmyslu něco odsuzovat, nechci být zaslepený ni omezený, jistě je v nich mnoho moudrého. Z toho severského mě možná čeká ještě Sága o Völsunzích. Naposledy jste psala, že jste stále více nakloněna severským ságám, jak to tedy cítíte nyní? usměvavý
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty09.09.14 23:07

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
To je složité, má vzácná paní, chtěl bych se samozřejmě dozvědět víc o různých náboženstvích, nemám v úmyslu něco odsuzovat, nechci být zaslepený ni omezený, jistě je v nich mnoho moudrého. Z toho severského mě možná čeká ještě Sága o Völsunzích. Naposledy jste psala, že jste stále více nakloněna severským ságám, jak to tedy cítíte nyní? usměvavý

Ano, moje náklonost je více k severu. usměvavý To už pocítili i moji kamarádi nedávno na oslavě slunovratu. Je to moje nové pochopení, taky v něčem jsem změnila. Je to jiné, než klasická G. Wicca. Možná, může za to i moje návštěva severního Norska. puget
Já měla starou severskou ságu o Hervaře, jestli znáte. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty09.09.14 23:40

Anorie napsal:
Ano, moje náklonost je více k severu. usměvavý To už pocítili i moji kamarádi nedávno na oslavě slunovratu. Je to moje nové pochopení, taky v něčem jsem změnila. Je to jiné, než klasická G. Wicca. Možná, může za to i moje návštěva severního Norska.  puget
Já měla starou severskou ságu o Hervaře, jestli znáte. usměvavý

To bych do vás neřekl, opravdu, jsem překvapen. Nečekal jsem, že tak něžnou květinu jako jste vy může zaujmout drsný sever. překvapený
Možná i kamarádi o slunovratu byli překvapeni, bývá to spíše doména mužů, ale chápu, že je možné čerpat z islandských Edd a ság.
A co říkáte na Norsko, viděla jste norskou přírodu a fjordy?

Ano, znám, ságu o Hervaře jsem četl. šťastný
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty10.09.14 0:04

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
To bych do vás neřekl, opravdu, jsem překvapen. Nečekal jsem, že tak něžnou květinu jako jste vy může zaujmout drsný sever. překvapený
Možná i kamarádi o slunovratu byli překvapeni, bývá to spíše doména mužů, ale chápu, že je možné čerpat z islandských Edd a ság.
A co říkáte na Norsko, viděla jste norskou přírodu a fjordy?

Ano, znám, ságu o Hervaře jsem četl. šťastný

To byste teda koukal, jak dokážu býti tvrdá. Stejně jako shieldmaiden ( Štítonoška) smích
Norsko jsem si zamilovala a už se těším na další cestu. usměvavý Nejraději bych se tam popravdě přestěhovala. Je to země, kde vládne příroda! Žijete tam s ní v harmonii. A ty noci! Já ani nevím, jak bych Vám tu krásu mohla jen popsat… Vidět to jedině na vlastní oči... Celá mléčná dráha s vlnkami polární záře. Mmmm :(
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty10.09.14 9:10

Anorie napsal:
To byste teda koukal, jak dokážu býti tvrdá. Stejně jako shieldmaiden ( Štítonoška) smích
Norsko jsem si zamilovala a už se těším na další cestu. usměvavý Nejraději bych se tam popravdě přestěhovala. Je to země, kde vládne příroda! Žijete tam s ní v harmonii. A ty noci! Já ani nevím, jak bych Vám tu krásu mohla jen popsat… Vidět to jedině na vlastní oči... Celá mléčná dráha s vlnkami polární záře. Mmmm :(

Když teď došla řeč až k těm štítonoškám, tak jsem si vzpomněl na jednu zajímavou souvislost: archeologové teď nedávno přišli na zajímavý úkaz - zkoumali kosterní pozůstatky vikingů a zjistili, že mnoho z těch kostí jsou ve skutečnosti ženské. Zdá se, že legendy o štítonoškách nemusí být jenom vzdálenou minulostí nebo pouhým mýtem, stejně tak i bájné valkýry nebo "nevěsty berserkrů" (válečnice o nichž se zmiňuje Edda) můžou mít reálný předobraz ve skutečných bojovnicích. Možná bylo mezi vikingskými válečníky zastoupeno mnoho žen a my o tom nic nevěděli. šokovaný

Nechtěl bych být svědkem vaší tvrdosti, je-li tomu skutečně tak podle těch slov, že dosahujete úrovni štítonošky, pak bych měl skutečně obavu, že by jste mě mohla přemoci. Já jsem spíše takový něžnější typ. smích

V Norsku jsem nikdy nebyl, ale věřím, že to tam krásné určitě je. Průzračná obloha, člověkem nedotčené hluboké lesy plné divoké zvěře a dlouhé zimní večery prožité v zatepleném srubu ve společnosti štítonošky, to musí být vážně zážitek na celý život. šťastný
Asi začínám blouznit. tichý


Naposledy upravil Jan Woraczicky-Bissingen dne 10.09.14 23:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Jarmil Warle
jáhen (Diakonos)
Jarmil Warle

pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 45
renomé : 1
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Bohemi11
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : křesťanská demokracie

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty10.09.14 22:30

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Kdepak, Jarmile, paní Anorie je pod mou ochranou, usměvavý
budeš si asi muset najít jinou oběť pro své zvrhlé hrátky s bičíkem. mrknutí

Velice mě mrzí tvé ukvapené rozhodnutí, můj milý bratře v Kristu. Měl jsem původně v plánu tě přizvat k zinscenovanému výslechu, mohli jsme bičíkem švihat společně, nebo se střídat, jak se na pravé bratry křesťany sluší a patří, a z toho bohabojného díla mít uspokojení my oba, ale ty ses raději rozhodl k paktu s čarodějkou a nerespektovat náš svatý tribunál, tím ses dobrovolněstal spoluzodpovědným za její hříchy a zločiny, minulé i budoucí. Všichni si tuto památnou událost zapamatují jako chvíli, kdy se hrabě Woraczicky-Bissingen stal oficiálně spoluviníkem činů čarodějnice jménem Anorie a upadl do těžkého hříchu. Doufám, že jsi sám se sebou spokojen. :twisted2:

Anorie napsal:
Ty seš ale blázinek a taky moula, pokud si myslíš, že bys mě dokázal šaty strhnout a k tomu spoutat. smích To by tě hoodně bolelo a taky potom mooc mrzelo, ják nikdy před tím v tvém bídném životě. usměvavý

Myslel jsem, že ten rádoby hrabě Wokurkovič mi s tebou pomůže, pro nás dva by to nebyl problém se vypořádat s těma tvýma kraječkama, ale on se raději přidal na tvojí stranu a tím otevřeně ohlásil svou vzpouru proti Bohu. Budete oba souzeni a odsouzeni.  rozhněvaný

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Ne, to já děkuji, jste pravá dáma, kterou stojí za to chránit. puget smích

Souhlasím, že tady něco stojí ... je to ta maličkost, co se nachází v tvých kalhotách, jež nestačil farář Koloděj svým nožem zavčas odejmouti. To je dílo ďáblovo, které tě přivedlo do toho mrzkého paktu s tou svůdnou služebnicí ďábla, všichni démoni se už radují z tvého poklesku! Nejpříhodnější čas pro upřímné pokání.
Návrat nahoru Goto down
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: norsko   Klábosení z Kupecké stezky Empty11.09.14 0:41

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:

Když teď došla řeč až k těm štítonoškám, tak jsem si vzpomněl na jednu zajímavou souvislost: archeolové teď nedávno přišli na zajímavý úkaz - zkoumali kosterní pozůstatky vikingů a zjistili, že mnoho z těch kostí jsou ve skutečnosti ženské. Zdá se, že legendy o štítonoškách nemusí být jenom vzdálenou minulostí nebo pouhým mýtem, stejně tak i bájné valkýry nebo "nevěsty berserkrů" (válečnice o nichž se zmiňuje Edda) můžou mít reálný předobraz ve skutečných bojovnicích. Možná bylo mezi vikingskými válečníky zastoupeno mnoho žen a my o tom nic nevěděli. šokovaný

Nechtěl bych být svědkem vaší tvrdosti, je-li tomu skutečně tak podle těch slov, že dosahujete úrovni štítonošky, pak bych měl skutečně obavu, že by jste mě mohla přemoci. Já jsem spíše takový něžnější typ. smích

V Norsku jsem nikdy nebyl, ale věřím, že to tam krásné určitě je. Průzračná obloha, člověkem nedotčené hluboké lesy plné divoké zvěře a dlouhé zimní večery prožité v zatepleném srubu ve společnosti štítonošky, to musí být vážně zážitek na celý život. šťastný
Asi začínám blouznit. tichý

Štítonošky existovaly… Dokonce Nám jeden místní hodný starší pán v Norsku, vyprávěl legendu o jedné bojovnici z dob Vikingů. usměvavý Byla jsem do toho fakt tak zaujatá, že jsem se snažila dopátrat na internetu něco víc o těchto ženách. Byly to bojovnice fanatické a zbožné, fyzicky schopné a vykonaly pro blaho kmenu velké skutky! Pro ženu to muselo být považováno za jakousi nejvyšší čest, protože ženy jinak do armády nesměly. Proto i v některých jiných zemích si vytvářely svou vlastní armádu, tzv. amazonky.
Štítonoška se zaměřovala hlavně na boj zblízka. Byly vyzbrojené krátkým mečem nebo menší sekerou a nesly velký kulatý štít s kmenovým symbolem uprostřed.

Já na vlastního muže bych byla tvrdá jiným způsobem... smích Sem tam by asi ukápla kapka krve, ale to k tomu prostě patří, ne? usměvavý


Norsko je to krásna země, až je mi po ni moc smutno. :( Taková romantická představa o srubu v divočině není vůbec špatná. smích Jen kdo tam bude obstarávat to jídlo? Případně chodit na ryby. Protože všechno je tam strašně mooc daleko a zvlášť když jsi někde ve fjordech.

Moje malá galerie, je to focené mobilem.


Klábosení z Kupecké stezky 2nc3tol
Na takových silnicích jsem tam jezdila. smích


Klábosení z Kupecké stezky 119qkqa
Nejznámější a jedno z nejkrásnějších míst v Norsku, Geiranger fjord.


Klábosení z Kupecké stezky 168fn9i
a další Geiranger fjord usměvavý


Naposledy upravil Anorie dne 11.09.14 1:31, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty11.09.14 0:58

Jarmil Warle napsal:
Velice mě mrzí tvé ukvapené rozhodnutí, můj milý bratře v Kristu. Měl jsem původně v plánu tě přizvat k zinscenovanému výslechu, mohli jsme bičíkem švihat společně, nebo se střídat, jak se na pravé bratry křesťany sluší a patří, a z toho bohabojného díla mít uspokojení my oba, ale ty ses raději rozhodl k paktu s čarodějkou a nerespektovat náš svatý tribunál, tím ses dobrovolněstal spoluzodpovědným za její hříchy a zločiny, minulé i budoucí. Všichni si tuto památnou událost zapamatují jako chvíli, kdy se hrabě Woraczicky-Bissingen stal oficiálně spoluviníkem činů čarodějnice jménem Anorie a upadl do těžkého hříchu. Doufám, že jsi sám se sebou spokojen. :twisted2:

Kušuj, zde nemáš žádnou moc! Moje magie je silnější. smích

Jarmil Warle napsal:

Souhlasím, že tady něco stojí ... je to ta maličkost, co se nachází v tvých kalhotách, jež nestačil farář Koloděj svým nožem zavčas odejmouti. To je dílo ďáblovo, které tě přivedlo do toho mrzkého paktu s tou svůdnou služebnicí ďábla, všichni démoni se už radují z tvého poklesku! Nejpříhodnější čas pro upřímné pokání.

Mě by zajimalo jestli i tobě otec Koloděj nezapoměl odejmout nožem zavčas. Možná by ses mohl k otci Kolodějovi vrátit a společně to dotáhnout do konce. Co myslíš? usměvavý
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Renego z Olše
převor-inkvizitor (Prior Inquisitor)
převor-inkvizitor (Prior Inquisitor)
Renego z Olše

pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 104
renomé : 30
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Ordo_p10
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty11.09.14 18:23

Jarmil Warle napsal:
Souhlasím, že tady něco stojí ... je to ta maličkost, co se nachází v tvých kalhotách, jež nestačil farář Koloděj svým nožem zavčas odejmouti. To je dílo ďáblovo, které tě přivedlo do toho mrzkého paktu s tou svůdnou služebnicí ďábla, všichni démoni se už radují z tvého poklesku! Nejpříhodnější čas pro upřímné pokání.


Jste skutečný světec Jarmile zvaný Warle. Tento problém s čarodějnicemi jsem se snažil řešit ( http://bozi-bojovnici.heavenforum.org/t343p50-satanismus ), ale bez většího porozumění a náklonosti zde na tomto bezduchém fóru. Anorie a ostatní čarodějnice zde navádí naše bratry v Kristu k praktikování černé magie a obcování s těmito démonkami!
Svoje hříšné těla vystavuji okolí na obdiv. Jenom praví Křesťané jsou těmito ďáblovými hrátky doslova znechuceni a dovádí je to až k nevolnosti.
Woraczicky-Bissingen se stál další objetí! Plně se doznal a odpadnul od pravé víry v Krista. Zřejmě je objetí magie či jiných nekalých sexuchtivých praktik.
Modlete se za něj. Amen!
Návrat nahoru Goto down
Jacques de Montferrand
senešal (Senescalcus)
senešal (Senescalcus)
Jacques de Montferrand

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
Řád Kristův
vyznamenání Řádu Kristova (templářů) za zásluhy

počet příspěvků : 150
renomé : 32
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Templi10Klábosení z Kupecké stezky Beause13
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty11.09.14 20:16

Renego z Olše napsal:
Jste skutečný světec Jarmile zvaný Warle. Tento problém s čarodějnicemi jsem se snažil řešit ( http://bozi-bojovnici.heavenforum.org/t343p50-satanismus ), ale bez většího porozumění a náklonosti zde na tomto bezduchém fóru. Anorie a ostatní čarodějnice zde navádí naše bratry v Kristu k praktikování černé magie a obcování s těmito démonkami!
Svoje hříšné těla vystavuji okolí na obdiv. Jenom praví Křesťané jsou těmito ďáblovými hrátky doslova znechuceni a dovádí je to až k nevolnosti.
Woraczicky-Bissingen se stál další objetí!  Plně se doznal a odpadnul od pravé víry v Krista. Zřejmě je objetí magie či jiných nekalých sexuchtivých praktik.
Modlete se za něj. Amen!

Domnívám se, že se mýlíš, Renego z Olše. :discord:

Ženská těla jsou dílo Boží, stejně jako těla mužská, to přímo praví Písmo svaté, kdepak nějaká nevolnost. Správný křesťan by měl obdivovat všechna díla Boží, tedy i ženská těla pochopitelně, a svým zrakem se jimi kochati, pouze takto může být dílo Stvořitele oslaveno. šťastný

V lepším případě zahořet obdivem a platonickou láskou k naší Neposkvrněné Panně.  láska  zamilovaný

Klábosení z Kupecké stezky Virgin17
Návrat nahoru Goto down
Jarmil Warle
jáhen (Diakonos)
Jarmil Warle

pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 45
renomé : 1
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Bohemi11
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : křesťanská demokracie

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty12.09.14 0:39

Renego z Olše napsal:
Jste skutečný světec Jarmile zvaný Warle. Tento problém s čarodějnicemi jsem se snažil řešit ( http://bozi-bojovnici.heavenforum.org/t343p50-satanismus ), ale bez většího porozumění a náklonosti zde na tomto bezduchém fóru. Anorie a ostatní čarodějnice zde navádí naše bratry v Kristu k praktikování černé magie a obcování s těmito démonkami!
Svoje hříšné těla vystavuji okolí na obdiv. Jenom praví Křesťané jsou těmito ďáblovými hrátky doslova znechuceni a dovádí je to až k nevolnosti.
Woraczicky-Bissingen se stál další objetí!  Plně se doznal a odpadnul od pravé víry v Krista. Zřejmě je objetí magie či jiných nekalých sexuchtivých praktik.
Modlete se za něj. Amen!

Pevně věřím, že naplníte své svaté poslání, otče inkvizitore, znovu toto fórum učiníte bohabojně krásné a čisté, podobně jako když házím svoje zahnědlé slipy do pračky a tam jsou potom očištěny, i tak bude očištěno toto fórum od toho všeho špinavého prádla, jimiž jsou tyto čarodějnice a další bezbožné naplaveniny. My Boží bojovníci, já a farář Koloděj, s pomocí Boží tomuto velkému dílu dopomůžeme. Haleluja! modlitba

Jacques de Montferrand napsal:
Domnívám se, že se mýlíš, Renego z Olše. :discord:

Ženská těla jsou dílo Boží, stejně jako těla mužská, to přímo praví Písmo svaté, kdepak nějaká nevolnost. Správný křesťan by měl obdivovat všechna díla Boží, tedy i ženská těla pochopitelně, a svým zrakem se jimi kochati, pouze takto může být dílo Stvořitele oslaveno. šťastný

V lepším případě zahořet obdivem a platonickou láskou k naší Neposkvrněné Panně.  láska  zamilovaný

To cos řekl je velice moudré, bratře Žakelíne, chválím tvou prozřetelnost a upřímnou píli studovat Písmo svaté. Bůh stvořil ženu z Adamova žebra a hovoříš tedy pravdu, že ženské tělo je dílem Boží, stejně jako mužské a rovněž hodné obdivu. Satan nemůže stvořit takovou krásu, pouze netvory a proto musíme hledět i na ženské tělo jako na dílo Všemohoucího....  modlitba

jenže Bůh není žádný břídilský klonovač, pro něj není nic nemožné, je to geniální tvůrce s výjimečným smyslem pro originalitu a důvtip, který nejednou dokázal vytvořit jedinečný kus, jako je například tento. Svatá prostato, to je ale kus. šokovaný :affraid: překvapený

Klábosení z Kupecké stezky 26838-kate-upton
Návrat nahoru Goto down
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty13.09.14 0:43

Anorie napsal:
Štítonošky existovaly… Dokonce Nám jeden místní hodný starší pán v Norsku, vyprávěl legendu o jedné bojovnici z dob Vikingů. usměvavý Byla jsem do toho fakt tak zaujatá, že jsem se snažila dopátrat na internetu něco víc o těchto ženách. Byly to bojovnice fanatické a zbožné, fyzicky schopné a vykonaly pro blaho kmenu velké skutky! Pro ženu to muselo být považováno za jakousi nejvyšší čest, protože ženy jinak do armády nesměly. Proto i v některých jiných zemích si vytvářely svou vlastní armádu, tzv. amazonky.
Štítonoška se zaměřovala hlavně na boj zblízka. Byly vyzbrojené krátkým mečem nebo menší sekerou a nesly velký kulatý štít s kmenovým symbolem uprostřed.

Právě že legendy jsem nemyslel, měl jsem na mysli skutečnost, ale to nevadí, protože i na legendách je pravdy trochu. Mýty a legendy severu jsou bojovými ženami natolik prostoupeny, až to budí dojem, že v tomto prostředí nebyla ozbrojená žena ničím neobvyklým. V porovnání třeba se světem křesťanským, židovským nebo islámským nebo ještě dříve římským, byly válečnice čímsi nemyslitelným, prapodivným a barbarským, to jen gladiátorky byly jen jakýmsi perverzním zpestřením pro římské publikum v rámci zábavního programu v aréně.

Anorie napsal:
Já na vlastního muže bych byla tvrdá jiným způsobem... smích Sem tam by asi ukápla kapka krve, ale to k tomu prostě patří, ne? usměvavý

Tomu moc nerozumím, jakým jiným způsobem? Odkud by měla ta kapka krve ukápnout? šťastný nejistý

Anorie napsal:
Norsko je to krásna země, až je mi po ni moc smutno. :( Taková romantická představa o srubu v divočině není vůbec špatná. smích Jen kdo tam bude obstarávat to jídlo?  Případně chodit na ryby. Protože všechno je tam strašně mooc daleko a zvlášť když jsi někde ve fjordech.

Moje malá galerie, je to focené mobilem.

Na takových silnicích jsem tam jezdila. smích

Nejznámější a jedno z nejkrásnějších míst v Norsku, Geiranger fjord.

a další Geiranger fjord usměvavý

Ano, ta krajina je úchvatná, ani ten fotoaparát v mobilu nic neubral na její úchvatnosti. překvapený

Jídlo ve srubu by samozřejmě obstaralo služebnictvo ve spolupráci s nějakými těmi místními domorodci, jsem přeci hrabě. mrknutí

My bychom jenom leželi na medvědí kůži v teple u krbu a nechávali se rozmazlovat. jazyk
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty14.09.14 0:18

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Právě že legendy jsem nemyslel, měl jsem na mysli skutečnost, ale to nevadí, protože i na legendách je pravdy trochu. Mýty a legendy severu jsou bojovými ženami natolik prostoupeny, až to budí dojem, že v tomto prostředí nebyla ozbrojená žena ničím neobvyklým. V porovnání třeba se světem křesťanským, židovským nebo islámským nebo ještě dříve římským, byly válečnice čímsi nemyslitelným, prapodivným a barbarským, to jen gladiátorky byly jen jakýmsi perverzním zpestřením pro římské publikum v rámci zábavního programu v aréně.


Zda ženy opravdu v té vikinské době skutečně bojovaly či nikoli, je otázkou.
Prý polský archeolog Leszek Gardeła nedávno publikoval svůj nový článek ‚Warrior-women‘ in Viking Age Scandinavia, V něm popisuje jak hroby obsahující ženské kosterní pozůstatky společně se zbraněmi, tak písemná svědectví o reálných i nadpřirozených bojových ženách.
Ženský a mužský svět byl oddělen poměrně tlustou hranicí, která vymezovala striktní pravidla. Třeba ve staroseverském právu, které dokazuje následující zákon, se píše:

„Oblékne-li si žena mužské šaty, ostříhá-li si vlasy či kvůli své úchylnosti chopí do ruky zbraň, bude potrestána vyhnanstvím … žalobu nechť má v takových případech každý, kdo chce. Totéž platí o mužích, kteří si obléknou ženské šaty.“

Takže nevím no, prý se takovéto přestupky tvrdě trestaly.

Obávám se, že štítonošky nosily zbraně velice výjimečně a za velice specifických situací (k obraně), anebo jen jimi demonstrovaly svůj postoj.
Ale přesto všechno stále věřím, že byli i takové co normálně bojovali v bitvách. usměvavý


Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Tomu moc nerozumím, jakým jiným způsobem? Odkud by měla ta kapka krve ukápnout? šťastný nejistý

Ze začátku by to bylo drsněji a hladověji a potom dlouhé a něžné. smích
Pokud by se u toho používali třeba nože nebo meče, tak je tam jistá šance že ukápne nějaká ta kapka krve. smích Zkrátka, Nic pro strašáky. usměvavý



Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Jídlo ve srubu by samozřejmě obstaralo služebnictvo ve spolupráci s nějakými těmi místními domorodci, jsem přeci hrabě. mrknutí

Aha, na to Vaše služebnictvo jsem úplně zapomněla. Do toho bych možná šla. smích
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty14.09.14 0:23

Jarmil Warle napsal:

jenže Bůh není žádný břídilský klonovač, pro něj není nic nemožné, je to geniální tvůrce s výjimečným smyslem pro originalitu a důvtip, který nejednou dokázal vytvořit jedinečný kus, jako je například tento. Svatá prostato, to je ale kus. šokovaný :affraid: překvapený

Nebo je to výtvor člověka. smích
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 11:25

Anorie napsal:
Zda ženy opravdu v té vikinské době skutečně bojovaly či nikoli, je otázkou.
Prý polský archeolog Leszek Gardeła nedávno publikoval svůj nový článek ‚Warrior-women‘ in Viking Age Scandinavia, V něm popisuje jak hroby obsahující ženské kosterní pozůstatky společně se zbraněmi, tak písemná svědectví o reálných i nadpřirozených bojových ženách.
Ženský a mužský svět byl oddělen poměrně tlustou hranicí, která vymezovala striktní pravidla. Třeba ve staroseverském právu, které dokazuje následující zákon, se píše:

„Oblékne-li si žena mužské šaty, ostříhá-li si vlasy či kvůli své úchylnosti chopí do ruky zbraň, bude potrestána vyhnanstvím … žalobu nechť má v takových případech každý, kdo chce. Totéž platí o mužích, kteří si obléknou ženské šaty.“

Takže nevím no, prý se takovéto přestupky tvrdě trestaly.

Obávám se, že štítonošky nosily zbraně velice výjimečně a za velice specifických situací (k obraně), anebo jen jimi demonstrovaly svůj postoj.
Ale přesto všechno stále věřím, že byli i takové co normálně bojovali v bitvách. usměvavý

Zdá se, že ten zákon ze staroseverského práva (pokud nepochází už z křesťanského období) hovoří tedy v neprospěch ženských válečnic, ale třeba byl namířen jen proti tomu, aby se ženy samovolně neozbrojovali.  nejistý

Anorie napsal:
Ze začátku by to bylo drsněji a hladověji a potom dlouhé a něžné. smích
Pokud by se u toho používali třeba nože nebo meče, tak je tam jistá šance že ukápne nějaká ta kapka krve. smích Zkrátka, Nic pro strašáky. usměvavý

Tak tomuhle taky moc nerozumím.  smích
Nejdříve drsněji a hladověji a pak dlouze a něžně? To mi připadá jako hladovka a poté něžná odměna za tu újmu? Ale jak v tom figurují ty nože a meče? Raději si nebudu nic představovat. nejistý  

Anorie napsal:
Aha, na to Vaše služebnictvo jsem úplně zapomněla. Do toho bych možná šla. smích

No právě, zapálený krb a praskající dřevo, medvědí srst, klid okolní přírody a mrazivo za oknem, vůně dřeva a kůže, melodie folklórní hudby z reproduktorů, těžko té představě odolat. Služebníci by jen obstarali a přinesli jídlo a pak by hned vysmahli. Přeci nebudou rušit naše soukromí, konané jen ve dvou, nikdo třetí tam být nesmí. elf


Naposledy upravil Jan Woraczicky-Bissingen dne 15.09.14 11:42, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Daiv de Anglor
emeritní velmistr (Magister generalis emeritus)
emeritní velmistr (Magister generalis emeritus)
Daiv de Anglor

Řád zlatého rouna
vyznamenání za zásluhy
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
abakus
odznak vysoce postaveného templáře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
Řád Kristův
vyznamenání Řádu Kristova (templářů) za zásluhy

počet příspěvků : 746
renomé : 194
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Templi10Klábosení z Kupecké stezky Beause27
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : monarchismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 11:40

Takže Bratři v Kristu nejsou zváni? smích :drunken:
Návrat nahoru Goto down
http://bozi-bojovnici.heavenforum.com/index.htm
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 11:48

Daiv de Anglor napsal:
Takže Bratři v Kristu nejsou zváni? smích :drunken:

Ano, protentokrát nebudou bratři v Kristu zváni, raději, mohlo by se jim něco nepříjemného přihodit, nebo by se mohli nechtěně stát svědky něčeho, co by se jim nemuselo líbit. tichý
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Jürgen von Lichtenstein
velkokomtur (Grosskomtur / Großkomtur / Magnus Commendator)
velkokomtur (Grosskomtur / Großkomtur / Magnus Commendator)
Jürgen von Lichtenstein

Řád zlatého rouna
vyznamenání za zásluhy
plášť německého rytíře
za dosažení hodnosti bratr rytíř
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
krucifix
za příspěvky o katolictví
náprsní kříž Německého řádu
odznak vysoce postaveného rytíře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
Nejvyšší řád Kristův
vyznamenání za zásluhy

počet příspěvků : 371
renomé : 249
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Deutsc17 Klábosení z Kupecké stezky Deutsc22
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : monarchismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 13:21

Jacques de Montferrand napsal:
Domnívám se, že se mýlíš, Renego z Olše. :discord:

Ženská těla jsou dílo Boží, stejně jako těla mužská, to přímo praví Písmo svaté, kdepak nějaká nevolnost. Správný křesťan by měl obdivovat všechna díla Boží, tedy i ženská těla pochopitelně, a svým zrakem se jimi kochati, pouze takto může být dílo Stvořitele oslaveno. šťastný

V lepším případě zahořet obdivem a platonickou láskou k naší Neposkvrněné Panně.  láska  zamilovaný

Hle! Tato slova pronesl člen templářského řádu, jehož členové měli zapovězeno na ženu dokonce i jen pohledět. Ani do tváře ženy se nesměli podívat, ani kdyby to byla sestra nebo vlastní matka! Porušuješ stanovy svého řádu, bratře Žakelíne, nebo by sis měl o nich něco zjistit. mrknutí
Návrat nahoru Goto down
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 14:23

Jó, v chatce v horách v lese mezi duby, jedlemi a obrovskými borovicemi, tam bude krásně. usměvavý Budeme spolu praktikovat magii každý den, v každém okamžiku a spolupodílet se na změnách v životě. V čistém prostředí se necháme fascinovat Duchem důmyslností stromů, hvězd a západu slunce, to nám dopomůže k tomu, abychom ucítili božský dech. Takhle milí Jane Woraczickovici poznáte úžasné a dokonalé struktury v přírodní říši. puget
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 14:40

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Tak tomuhle taky moc nerozumím.  smích
Nejdříve drsněji a hladověji a pak dlouze a něžně? To mi připadá jako hladovka a poté něžná odměna za tu újmu? Ale jak v tom figurují ty nože a meče? Raději si nebudu nic představovat. nejistý


Někdy za noci a za úplňku se proměňuji v tuto krvelačnou příšeru. smích

Klábosení z Kupecké stezky 20fx4wi
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Jarmil Warle
jáhen (Diakonos)
Jarmil Warle

pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 45
renomé : 1
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Bohemi11
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : křesťanská demokracie

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 18:48

Anorie napsal:
Nebo je to výtvor člověka. smích

Ne! Ne! Kdepak! Tahle je pravá, četl jsem o tom v jednom článku, je to 100 % výtvor Boha bez lidských zásahů a umělotin, ona je živý důkaz toho, že Bůh existuje, že je skutečný a že dokáže stvořit bytost přirozené krásy, je to prostě zázrak Boží. zamilovaný modlitba

Není jako ty hnusný vychrtliny, co se sebetryzněly odpíráním jídla jen proto, že jim to přikazovalo jejich domýšlivý ego (neboli satan) s tunama makeupu na obličeji. velice rozhněvaný

Anorie napsal:
Nejdříve drsněji a hladověji a pak dlouze a něžně? To mi připadá jako hladovka a poté něžná odměna za tu újmu? Ale jak v tom figurují ty nože a meče? Raději si nebudu nic představovat. nejistý

Tím ti chce asi říct, že má v plánu ti uříznout tvůj hříšný úd a hodit ho smečce divokých psů, proto ty nože a meče. :twisted2:

Anorie napsal:
Někdy za noci a za úplňku se proměňuji v tuto krvelačnou příšeru. smích

Já se taky měnim v krvelačnou příšeru každej pátek, když se chlapi z hospody vracej domů napitý, stávám se Božím démonem, který přišel na tento svět, aby strašil hříšné lidi. Číhám na ně u cesty nebo v křoví a když jdou kolem, tak na ně vyběhnu a oni pak bezhlavě prchají a prosí Hospodina o smilování.  zlý

Klábosení z Kupecké stezky Metalista
Návrat nahoru Goto down
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 21:40

Anorie napsal:
Jó, v chatce v horách v lese mezi duby, jedlemi a obrovskými borovicemi, tam bude krásně. usměvavý Budeme spolu praktikovat magii každý den, v každém okamžiku a spolupodílet se na změnách v životě. V čistém prostředí se necháme fascinovat Duchem důmyslností stromů, hvězd a západu slunce, to nám dopomůže k tomu, abychom ucítili božský dech. Takhle milí Jane Woraczickovici poznáte úžasné a dokonalé struktury v přírodní říši. puget

Ehm, mno, to je vzrušující, hlavně ten barvitý popis vyvolává ve mne nadšení, jenom si ale nejsem jist, zda bych chtěl tu magii jen jako jedinou náplň pro celý program našeho pobytu.  nejistý
Což takhle nějaký výlet za krásnou přírodou nebo památkami, sport a nebo návštěvu sauny jen ve dvou? To přeci musí být také zajímavé zážitky a zkušenosti. smích

Anorie napsal:
Někdy za noci a za úplňku se proměňuji v tuto krvelačnou příšeru. smích

Řekl bych, že to není nic, s čím by si neporadil pořádný krucifix. depresivní

Budu tedy doufat, že mě krucifix ochrání, i když ani ta démonická podoba neubrala nic z vašeho půvabu. překvapený

Každopádně, raději hned zítra ráno zajdu do obchodu a jeden velký hodím do nákupního košíku, pokud možno stříbrný, třeba vás zbaví toho nepříjemného prokletí, a nebo by mohl pomoci třeba polibek z čisté lásky. šťastný


Naposledy upravil Jan Woraczicky-Bissingen dne 15.09.14 22:11, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Daiv de Anglor
emeritní velmistr (Magister generalis emeritus)
emeritní velmistr (Magister generalis emeritus)
Daiv de Anglor

Řád zlatého rouna
vyznamenání za zásluhy
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
abakus
odznak vysoce postaveného templáře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
Řád Kristův
vyznamenání Řádu Kristova (templářů) za zásluhy

počet příspěvků : 746
renomé : 194
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Templi10Klábosení z Kupecké stezky Beause27
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : monarchismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 22:07

Do sauny s Bratry v Kristu usměvavý spokojený a přizvem tam zrovna i jednoho exorcistu.
Návrat nahoru Goto down
http://bozi-bojovnici.heavenforum.com/index.htm
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 22:20

Daiv de Anglor napsal:
Do sauny s Bratry v Kristu usměvavý spokojený a přizvem tam zrovna i jednoho exorcistu.

Také možnost, jak to vyřešit. Jenom nevím, zda budou mít dostatek ručníků. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Renego z Olše
převor-inkvizitor (Prior Inquisitor)
převor-inkvizitor (Prior Inquisitor)
Renego z Olše

pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 104
renomé : 30
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Ordo_p10
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 23:40

Klábosení z Kupecké stezky 88f757fbaf_50508466_o2

Bože, ochraňuj nás před tou čarodějnici!
Návrat nahoru Goto down
Jacques de Montferrand
senešal (Senescalcus)
senešal (Senescalcus)
Jacques de Montferrand

rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
Řád Kristův
vyznamenání Řádu Kristova (templářů) za zásluhy

počet příspěvků : 150
renomé : 32
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Templi10Klábosení z Kupecké stezky Beause13
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty15.09.14 23:59

Jürgen von Liechtenstein napsal:
Jacques de Montferrand napsal:
Domnívám se, že se mýlíš, Renego z Olše. :discord:

Ženská těla jsou dílo Boží, stejně jako těla mužská, to přímo praví Písmo svaté, kdepak nějaká nevolnost. Správný křesťan by měl obdivovat všechna díla Boží, tedy i ženská těla pochopitelně, a svým zrakem se jimi kochati, pouze takto může být dílo Stvořitele oslaveno. šťastný

V lepším případě zahořet obdivem a platonickou láskou k naší Neposkvrněné Panně.  láska  zamilovaný

Hle! Tato slova pronesl člen templářského řádu, jehož členové měli zapovězeno na ženu dokonce i jen pohledět. Ani do tváře ženy se nesměli podívat, ani kdyby to byla sestra nebo vlastní matka! Porušuješ stanovy svého řádu, bratře Žakelíne, nebo by sis měl o nich něco zjistit. mrknutí

Bratře Jürgene, musím ti poděkovat za opravdu, a za to, že se vyznáš, ale středověk už opravdu dávno skončil, před mnoha staletími. Chtěl bych vidět tebe, kterak dnes dodržuješ řádová pravidla v běžném civilu. šťastný

Neznám stanovy tvého řádu, pokud jsou stejně přísná jako ta templářská, ale jestli ses nikdy nepodíval žádné ženě do očí, tak je to spíše smutné a vzbuzuje to lítost. Nebo jestli se ti ženy nelíbí, můžeš se třeba dívat na malé chlapečky.  mrknutí

Daiv de Anglor napsal:
Do sauny s Bratry v Kristu usměvavý spokojený a přizvem tam zrovna i jednoho exorcistu.

Děkuji i za ostatní Bratry v Kristu, ovšem musím tuto lákavou nabídku odmítnout; jsem příliš morální osoba na to, než abych se zapojil do vašich bezuzdných orgií.  neutrální

Anorie napsal:
Někdy za noci a za úplňku se proměňuji v tuto krvelačnou příšeru. smích

Podobnost čistě náhodná? smích

Klábosení z Kupecké stezky 1360883797_4370_Nosferatu
Návrat nahoru Goto down
Renego z Olše
převor-inkvizitor (Prior Inquisitor)
převor-inkvizitor (Prior Inquisitor)
Renego z Olše

pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 104
renomé : 30
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Ordo_p10
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty16.09.14 0:13

Jan Woraczicky se doznáva že by mu nevadila ani přítomnost pravé podoby démona - čarodějnice, a klidně by spolu vyrazili i na pyknik nebo do sauny.
Pokud okamžitě neukončíš toto hříšné pokušení a představy. Budem tě muset zavřít do sklepení, kde se budeš modlit třeba až 70 Otčenášů a Zdrávasů, popřípadě trestat své tělo mrskáním důtkami, nebo budeš celý týden jen o chlebu a vodě. Jinak máš právo na osobního kněze Otce Koloděje, který si jistě poslechne tvojí zpověď hříchů.
Druhá varianta je podstoupiti pokání a absolvovat zdlouhavou pouť do Říma, a to celou pěšky, pouze jen za pomoci svých vlastních nohou! Pro jistotu a útěchu našeho Inkvizičniho úřadu budeš kontrolovan GPS.
Návrat nahoru Goto down
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty16.09.14 10:11

Renego z Olše napsal:
Jan Woraczicky se doznáva že by mu nevadila ani přítomnost pravé podoby démona - čarodějnice, a klidně by spolu vyrazili i na pyknik nebo do sauny. Pokud okamžitě neukončíš toto hříšné pokušení a představy. Budem tě muset zavřít do sklepení, kde se budeš modlit třeba až 70 Otčenášů a Zdrávasů, popřípadě trestat své tělo mrskáním důtkami, nebo budeš celý týden jen o chlebu a vodě. Jinak máš právo na osobního kněze Otce Koloděje, který si jistě poslechne tvojí zpověď hříchů. Druhá varianta je podstoupiti pokání a absolvovat zdlouhavou pouť do Říma, a to celou pěšky, pouze jen za pomoci svých vlastních nohou! Pro jistotu a útěchu našeho Inkvizičniho úřadu budeš kontrolovan GPS.

Ano, ale musíte si nejprve představit ten smutný příběh a pak pochopíte. velice smutný
Po rocích klidného rozjímání a osamělosti v modlitbách v klášteře komendy Řádu německých rytířů začne člověk toužit po něčí společnosti, protože jeho jedinými společníky byli po dlouhá léta mlčenliví bratři a mlčenlivý Bůh. Je zdeptán osaměním a svým životním osudem, nepoznaje milostného vzplanutí, jeho život je prázdný a beze smyslu, jeho srdce touží po lásce a po tak prostých věcech, jako je něčí úsměv, dotyk a pohlazení. Jeho zchřadlé tělo touží po láskyplném objetí a jeho rty vyčerpané odříkáváním modliteb si žádají polibek od spanilé děvy... a pak mu už doopravdy nezáleží na tom, zda je někdo démon-čarodějnice nebo abatyše zachovávající slib čistoty, tomu věřte. Chtít milovat a být milován, je to vůbec hřích? Raději mě předhoďte tlupě rozzuřených seveřanů, ať mě rozsekají a mé ubohé ostatky naházejí do Severního moře, to bude mnohem lepší, nebudu se muset trápit na tomto temném a zlem zmítaném světě.  depresivní

Já Voračický z Paběnic, Pán z Bissingen-Nippenburg a zchudlý hrabě, jsem paní Anorii přislíbil, že ji ochráním. Nežádám od ní ničeho, nemohu nic požadovat ani chtít, ale také jako rytíř nemohu tento slib porušit a postavit se k němu zády, protože bych zradil důvěru paní Anorie a ztratil to jediné, co mi ještě zbylo - svou čest!  :evil:

Jacques de Montferrand napsal:
Podobnost čistě náhodná? smích

Paní Anorie se asi v nocích za úplňku proměňuje ve vampýra, už možná začínám chápat ty zmínky o mečích a nožích a kapkách krve. Vampyrismus se vyznačuje chutí po lidské krvi. Kdybych byl proměněn ve vampýra a nebo ve vlkodlaka, mělo by to něco do sebe. Po nocích bych se neohroženě proháněl temnými hvozdy, hlubokými lesy a stráněmi, nepocítil bych únavy ni nepoznal žalu... svými drápy bych krájel dobytek na plátky a vysával krev pocestným... uff, ehm, co to píšu za nesmysly? smích
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty16.09.14 13:49

Jürgen von Liechtenstein napsal:
Hle! Tato slova pronesl člen templářského řádu, jehož členové měli zapovězeno na ženu dokonce i jen pohledět. Ani do tváře ženy se nesměli podívat, ani kdyby to byla sestra nebo vlastní matka! Porušuješ stanovy svého řádu, bratře Žakelíne, nebo by sis měl o nich něco zjistit. mrknutí

Jenže ty stanovy to nenařizují proto že by tělo ženské bylo hříšné nebo nebylo dílem Božím, nařizují to proto že templářští bratři zasvětili svůj život celibátu a pohled na krásu ženského těla by v nich mohl probudit touhu po lásce a sexu, a to by mohlo vést k porušení slibu čistoty, což neznamená že láska a sex jsou hříšné, ale jen prostě neslučitelné s celibátem.
Templářská regule tedy vznikla k zachování řádu, ne proto aby odsuzovala ženy.
I Panna Maria byla žena.
Ježíš měl ve svém doprovodu taktéž ženy.
"Bůh stvořil člověka ke své vlastní podobě, jako muže a ženu je učinil.."
Návrat nahoru Goto down
Jarmil Warle
jáhen (Diakonos)
Jarmil Warle

pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 45
renomé : 1
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Bohemi11
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : křesťanská demokracie

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty16.09.14 17:29

Anorie napsal:
Někdy za noci a za úplňku se proměňuji v tuto krvelačnou příšeru. smích

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Paní Anorie se asi v nocích za úplňku proměňuje ve vampýra, už možná začínám chápat ty zmínky o mečích a nožích a kapkách krve. Vampyrismus se vyznačuje chutí po lidské krvi. Kdybych byl proměněn ve vampýra a nebo ve vlkodlaka, mělo by to něco do sebe. Po nocích bych se neohroženě proháněl temnými hvozdy, hlubokými lesy a stráněmi, nepocítil bych únavy ni nepoznal žalu... svými drápy bych krájel dobytek na plátky a vysával krev pocestným... uff, ehm, co to píšu za nesmysly? smích

Pro všechny zbožné křesťany, kteří se za temných nocí proměňují ve vlkodlaky, ale i pro ty normální, co se před spaním vroucně modlí k Hospodinu, sem vkládám toto jedinečné video s úžasnou písní od tvrdé kapely našich křesťanských bratří, kteří bohabojně ve svých písních oslavují našeho Pána Ježíše, snad potěší vaše posmutnělá srdce a posilní vaší víru v Hospodina, je to pravá křesťanská hudba pro pravé křesťany, svým posvátným chórem se vyrovná naší kostelní muzice a i klip je hodně křesťanský, určitě ji mnoho z vás už slyšelo a ten klip vidělo, ale nyní si ji můžou poslechnout i další bratři a sestry a ten videoklip shlídnout, protože ještě neměli třeba to potěšení a příležitost a já vám to chci umožnit. Tato je věnována krvi našeho Pána, snad se vám bude líbit. Haleluja!  :cheers:

Návrat nahoru Goto down
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty16.09.14 20:21

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:

Ehm, mno, to je vzrušující, hlavně ten barvitý popis vyvolává ve mne nadšení, jenom si ale nejsem jist, zda bych chtěl tu magii jen jako jedinou náplň pro celý program našeho pobytu. nejistý
Což takhle nějaký výlet za krásnou přírodou nebo památkami, sport a nebo návštěvu sauny jen ve dvou? To přeci musí být také zajímavé zážitky a zkušenosti. smích


Pokud budete chtít, tak proč ne, ale pokud máte rád severské mystiky/mytologii, tak ten připravovaný rituál se Vám určitě bude líbit. Já jako nově praktikujicí Seidhr tě uvedu do jakoby forma transu, budete ponořený do svých myšlenek, uslyšíte válečníky a bohy jak hodují při velké večeři, můžete uslyšet i boha Odina, jak k vám promlouvá. Budeme tančit, pít a dělat takové věci co jste určitě nikdy nedělal. Je to něco úžasného, čím jsem si prošla i Já. Změní vám to pohled na život a víru. A na konci spolu uzavřeme kruh. usměvavý


Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Řekl bych, že to není nic, s čím by si neporadil pořádný krucifix. depresivní
Budu tedy doufat, že mě krucifix ochrání, i když ani ta démonická podoba neubrala nic z vašeho půvabu. překvapený
Každopádně, raději hned zítra ráno zajdu do obchodu a jeden velký hodím do nákupního košíku, pokud možno stříbrný, třeba vás zbaví toho nepříjemného prokletí, a nebo by mohl pomoci třeba polibek z čisté lásky. šťastný


To by bylo vskutku vzrušující Vás vidět na zemi, a jak Já po vás chňapu dlouhýma pazourami a Vy jen s tím růžencem na hrudi se budete bránit, mojí nezkrotné touze vás rozsápat…
Skutečnost myslím, že by byla trochu jiná, nemyslíte si? smích


Jacques de Montferrand napsal:

Podobnost čistě náhodná? smích

Klábosení z Kupecké stezky 1360883797_4370_Nosferatu

Ano opravdu je to čistě ta náhoda. Moje podoba při velkých rituálech bývá i někdy horší.
Že kdybyste mě potkali večer v temném lese, no asi byste pravděpodobně vzali nohy na ramena. usměvavý


Jarmil Warle napsal:
klip je hodně křesťanský, určitě ji mnoho z vás už slyšelo a ten klip vidělo, ale nyní si ji můžou poslechnout i další bratři a sestry a ten videoklip shlídnout, protože ještě neměli třeba to potěšení a příležitost a já vám to chci umožnit. Tato je věnována krvi našeho Pána, snad se vám bude líbit. Haleluja! :cheers:


Sem tam poslouchám skupinu Powerwolf, na jejich muzice není nic špatného přece. smích
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty17.09.14 19:33

Anorie napsal:
Pokud budete chtít, tak proč ne, ale pokud máte rád severské mystiky/mytologii, tak ten připravovaný rituál se Vám určitě bude líbit. Já jako nově praktikujicí Seidhr tě uvedu do jakoby forma transu, budete ponořený do svých myšlenek, uslyšíte válečníky a bohy jak hodují při velké večeři, můžete uslyšet i boha Odina, jak k vám promlouvá.

Mmmm, to zní moc dobře. smích Byl jsem dlouho nadšený do severských bohů a mýtů, s tím bych určitě problém neměl.  usměvavý

Anorie napsal:
Budeme tančit, pít a dělat takové věci co jste určitě nikdy nedělal. Je to něco úžasného, čím jsem si prošla i Já. Změní vám to pohled na život a víru.  A na konci spolu uzavřeme kruh. usměvavý

Budu dělat věci, které jsem nikdy nedělal a uzavřeme spolu kruh? Začínám být čím dál tím víc napjatější. šokovaný

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
To by bylo vskutku vzrušující Vás vidět na zemi, a jak Já po vás chňapu dlouhýma pazourami a Vy jen s tím růžencem na hrudi se budete bránit, mojí nezkrotné touze vás rozsápat…
Skutečnost myslím, že by byla trochu jiná, nemyslíte si? smích

Já jen předpokládal, že ten stříbrný krucifix na vás zapůsobí svou nadpřirozenou mocí a zbaví vás toho prokletí, podobně jako u vampýrů, u kterých se kromě křížů užívá také česnek. Neměl jsem v plánu si krucifix umístit na hruď, aby mě chránil před vašimi dlouhými prstíky, od toho tu jsou jiní pomocníci - například prošívaná vesta nebo kroužková košile. usměvavý
A pak je tu ještě ten polibek z čisté lásky, ten by taky mohl zabrat. pfft

Anorie napsal:
Ano opravdu je to čistě ta náhoda. Moje podoba při velkých rituálech bývá i někdy horší.
Že kdybyste mě potkali večer v temném lese, no asi byste pravděpodobně vzali nohy na ramena. usměvavý

Přiznávám, že večer v potemnělém lese bych asi umřel strachy, zřejmě bych ze sebe vydal jen vyděšené kvíknutí a ani utéct bych nestihl. Těžko říct, jestli bych byl pak roztrhán na kusy dlouhými drápy nebo rozřezán motorovou pilou. Kdyby jste mě spatřila (nebo můj velký stříbrný krucifix) a pohlédla mi do mojí vyděšené tváře, tak by jste se možná nade mnou slitovala a já bych následně vám padl rovnou k nohám.  překvapený
Třeba bych se vám hodil jako otrok a pomáhal bych vám ve shánění potravy. smích

Anorie napsal:
Sem tam poslouchám skupinu Powerwolf, na jejich muzice není nic špatného přece. smích

Určitě ne, jen si nejsem úplně jist, jestli to, co tam předvádějí, se dá skutečně nazvat "pravou křesťanskou hudbou". usměvavý


Naposledy upravil Jan Woraczicky-Bissingen dne 17.09.14 23:18, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Daiv de Anglor
emeritní velmistr (Magister generalis emeritus)
emeritní velmistr (Magister generalis emeritus)
Daiv de Anglor

Řád zlatého rouna
vyznamenání za zásluhy
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
abakus
odznak vysoce postaveného templáře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
Řád Kristův
vyznamenání Řádu Kristova (templářů) za zásluhy

počet příspěvků : 746
renomé : 194
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Templi10Klábosení z Kupecké stezky Beause27
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : monarchismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty17.09.14 22:24

Co že, otrok? šokovaný Tak ta vás asi opravdu očarovala. Do kláštera s vámi. smích

Je to cekem zajimavé číst zde toto téma. Někdy si říkam že když se tu slečna Anorie objeví, tak to najednou zde toto fóru trochu ožije z dlouhého spánku. usměvavý

Ty serverské mitologie a rytuály by mě taky zajimaly. Hlavně bych je chtěl na vlastni oči vidět a pocítit, tu atmosféru toho starého pohanství. cool
Návrat nahoru Goto down
http://bozi-bojovnici.heavenforum.com/index.htm
Heinrich von Braunschweig
zemský komtur Utrechtské bailivy (Landcommandeur van Utrecht)
zemský komtur Utrechtské bailivy (Landcommandeur van Utrecht)
Heinrich von Braunschweig

plášť německého rytíře
za dosažení hodnosti bratr rytíř
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
náprsní kříž Německého řádu
odznak vysoce postaveného rytíře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 56
renomé : 11
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Deutsc10 Klábosení z Kupecké stezky Deutsc29
vyznání : luteránství
přesvědčení : monarchismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty18.09.14 9:52

Rmoutí mne převelice, Vaše šlechetná Milosti, Jene Woraczicky von Pabeinitz, urozený pane z Bissingen, že své dobré jméno dáváte všanc kvůli čarodějnici, té pofidérní osobě, která vás záludně ponouká k nepravostem, z toho kouká jenom zrada Boha a pakt s ďáblem. Nepřipouštíte si situaci a nevidíte tu její záludnost, tu zákeřnost Vás svést k modlářství a odloudit od pravé cesty spásy, ale pamatujte na biblický příběh krále Šalomouna, kterak ho jeho různé ženštiny a konkubíny nakonec svedly k modloslužbě cizích bohů, jak jistě sám víte, jeho pošetilé chování nezůstalo bez následků, jak praví Písmo svaté. Vaše Milosti, zapřísahám Vás!!! Zde přede všemi těmi svědky! Rozmyslete si své konání a odvraťte se od toho zla!

Pane Bože, pomoz nám!
Návrat nahoru Goto down
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty18.09.14 14:58

Heinrich von Braunschweig napsal:
Rmoutí mne převelice, Vaše šlechetná Milosti, Jene Woraczicky von Pabeinitz, urozený pane z Bissingen, že své dobré jméno dáváte všanc kvůli čarodějnici, té pofidérní osobě, která vás záludně ponouká k nepravostem, z toho kouká jenom zrada Boha a pakt s ďáblem. Nepřipouštíte si situaci a nevidíte tu její záludnost, tu zákeřnost Vás svést k modlářství a odloudit od pravé cesty spásy, ale pamatujte na biblický příběh krále Šalomouna, kterak ho jeho různé ženštiny a konkubíny nakonec svedly k modloslužbě cizích bohů, jak jistě sám víte, jeho pošetilé chování nezůstalo bez následků, jak praví Písmo svaté. Vaše Milosti, zapřísahám Vás!!! Zde přede všemi těmi svědky! Rozmyslete si své konání a odvraťte se od toho zla!

Pane Bože, pomoz nám!

Milý pane Heinrichu z Brunšviku, nebuďte prosím paranoidní a ani zbytečně hysterický, žádné bezprostřední nebezpečí tu nehrozí. Nejsem v ohrožení života já, ani nikdo další. Ta hysterie nikomu nesluší, a už vůbec ne urozenému panu z Brunšviku. mrknutí

Paní Anorie je velice milá a dobrotivá bytost, okouzlující svou mírnou a laskavou povahou dámy, nikdy se k nikomu nezachovala zle a nikdy nevyvolávala hádky, pokud já vím, tak nevím proč k ní chovat tolik nedůvěry. Nezaslouží si, aby byla nespravedlivě démonizována a očerňována jen proto, že podle nějakého stereotypního způsobu uvažování se vymyká ze stáda. Poznal jsem skličující osamělost a nepřeji jí nikomu. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty18.09.14 23:50

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Mmmm, to zní moc dobře. smích Byl jsem dlouho nadšený do severských bohů a mýtů, s tím bych určitě problém neměl. usměvavý
Budu dělat věci, které jsem nikdy nedělal a uzavřeme spolu kruh? Začínám být čím dál tím víc napjatější. šokovaný


Jste zvědavý jak opice. smích Ano uzavřeme spolu posvátný kruh. Samozřejmě v kruhu platí jistá pravidla, tak si zase nepředstavujte, že to bude něco "neslušného". usměvavý Jedná se o magii dávných seveřanu, kterou jsem se naučila při svém pobytu v Norsku.


Heinrich von Braunschweig napsal:
Rmoutí mne převelice, Vaše šlechetná Milosti, Jene Woraczicky von Pabeinitz, urozený pane z Bissingen, že své dobré jméno dáváte všanc kvůli čarodějnici, té pofidérní osobě, která vás záludně ponouká k nepravostem, z toho kouká jenom zrada Boha a pakt s ďáblem. Nepřipouštíte si situaci a nevidíte tu její záludnost, tu zákeřnost Vás svést k modlářství a odloudit od pravé cesty spásy, ale pamatujte na biblický příběh krále Šalomouna, kterak ho jeho různé ženštiny a konkubíny nakonec svedly k modloslužbě cizích bohů, jak jistě sám víte, jeho pošetilé chování nezůstalo bez následků, jak praví Písmo svaté. Vaše Milosti, zapřísahám Vás!!! Zde přede všemi těmi svědky! Rozmyslete si své konání a odvraťte se od toho zla!
Pane Bože, pomoz nám!


Není v tom žádný ďábel ani modlářství. Moje víra se vyvíjí. Samozřejmě vychází ze staroseverských spisů, praxe, srdce a osobního vztahu k přírodě. Inspirují mě různé pohanské směry a tradice, ale držím se pouze toho, s čím vnitřně souzním a čemu rozumím.
Uctívám duchy žijící ve skalách, stromech, v zemi a vodě a vzdám jím čest, jak jim, tak i bohům, kteří se i dnes projevují jako překvapivě reální a mimořádně silní.

Já jen předávám velké tajemství a symboly nesoucí tento magický pojem.

Jinak drahý Woraczikovic je rytíř, který má svoji hrdost, čest, věrnost a srdce na pravém místě, umí se postavit na obranu slabších a to se mi na něm opravdu líbí. puget polibek


Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Já jen předpokládal, že ten stříbrný krucifix na vás zapůsobí svou nadpřirozenou mocí a zbaví vás toho prokletí, podobně jako u vampýrů, u kterých se kromě křížů užívá také česnek. Neměl jsem v plánu si krucifix umístit na hruď, aby mě chránil před vašimi dlouhými prstíky, od toho tu jsou jiní pomocníci - například prošívaná vesta nebo kroužková košile. usměvavý
A pak je tu ještě ten polibek z čisté lásky, ten by taky mohl zabrat. pfft


Popravdě krucifix, nebude fungovat a čistá láska by musela být oboustranná, aby fungovala. usměvavý
Spíše možná ten česnek, protože je to mocná ochranná magická bylina a králem rostlin.


Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Přiznávám, že večer v potemnělém lese bych asi umřel strachy, zřejmě bych ze sebe vydal jen vyděšené kvíknutí a ani utéct bych nestihl. Těžko říct, jestli bych byl pak roztrhán na kusy dlouhými drápy nebo rozřezán motorovou pilou. Kdyby jste mě spatřila (nebo můj velký stříbrný krucifix) a pohlédla mi do mojí vyděšené tváře, tak by jste se možná nade mnou slitovala a já bych následně vám padl rovnou k nohám. Třeba bych se vám hodil jako otrok a pomáhal bych vám ve shánění potravy. smích


Nó, Vás bych asi ochočila hodně rychle i bez nějakého kouzelného nápoje, jak to tak vidím. Vždicky jsem chtěla mít svého otroka. smích
Jinak co vám asi chybí je ta odvaha, že? usměvavý Ale nebojte, existuje na to celý energetický léčitelský systém a funguje luxusně.
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Renego z Olše
převor-inkvizitor (Prior Inquisitor)
převor-inkvizitor (Prior Inquisitor)
Renego z Olše

pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 104
renomé : 30
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Ordo_p10
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty19.09.14 12:04

Heinrich von Braunschweig napsal:
Rmoutí mne převelice, Vaše šlechetná Milosti, Jene Woraczicky von Pabeinitz, urozený pane z Bissingen, že své dobré jméno dáváte všanc kvůli čarodějnici, té pofidérní osobě, která vás záludně ponouká k nepravostem, z toho kouká jenom zrada Boha a pakt s ďáblem. Nepřipouštíte si situaci a nevidíte tu její záludnost, tu zákeřnost Vás svést k modlářství a odloudit od pravé cesty spásy, ale pamatujte na biblický příběh krále Šalomouna, kterak ho jeho různé ženštiny a konkubíny nakonec svedly k modloslužbě cizích bohů, jak jistě sám víte, jeho pošetilé chování nezůstalo bez následků, jak praví Písmo svaté. Vaše Milosti, zapřísahám Vás!!! Zde přede všemi těmi svědky! Rozmyslete si své konání a odvraťte se od toho zla!

Pane Bože, pomoz nám!


Tato milostná náklonost Jana Woraczickyho Bissingena k této čarodějnici je neslýchaná. Jeho víra je odteď silně kacířská, opovrhující křesťanství jako takové, stal se z něho pohanský fundamentalista, který věří v existenci pohanských Bohu. Což je neakceptovatelné. Proto navrhuju rituální ukřižování za prvního týdne v úplňku v druhém kalendářním měsíci ve jménu Ježíše Krista.



Ano, tohle vás čeká! Pokud se nezřeknete obrany této pekelné čarodějnice zvané Anorie a nepřijmete zpět jediného pravého Otce všemohoucího a Ježíše Krista, Syna jeho Jediného.

Návrat nahoru Goto down
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: :)   Klábosení z Kupecké stezky Empty19.09.14 15:56

Renego z Olše napsal:
Tato milostná náklonost Jana Woraczickyho Bissingena k této čarodějnici je neslýchaná. Jeho víra je odteď silně kacířská, opovrhující křesťanství jako takové, stal se z něho pohanský fundamentalista, který věří v existenci pohanských Bohu. Což je neakceptovatelné. Proto navrhuju rituální ukřižování za prvního týdne v úplňku v druhém kalendářním měsíci ve jménu Ježíše Krista.


Už dávno vím, že s křesťany nemá smysl diskutovat na téma Bůh/bohové a proto stým nebudu ani začínat.
Já na víře rytíře Woraczickyho nehodlám nic měnit, nebojte se…
Ale chtěla bych hlavně říct, že existují lidé, kteří vědí mnohem lépe než Vy Renego, Heinrich co je pro Woraczickyho dobré. Mám na mysli pro jeho duši, pochopitelně. At ´si On sám zvolí svojí cestu.
Každý máme právo věřit i v něco jiného. Já mu chci jen ukázat moji mystiku, stejně jako Vy ukazujete tu svoji. velice rozhněvaný


Renego z Olše napsal:
Ano, tohle vás čeká!...
Ne, nečeká, protože Já tomu hodlám zabránit! pfft
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Fulco de Miravet
velmistr, kníže z Boží vůle (Magister generalis Militiæ Templi, Princeps in Deo)
velmistr, kníže z Boží vůle (Magister generalis Militiæ Templi, Princeps in Deo)
Fulco de Miravet

Nejvyšší řád Kristův
vyznamenání za zásluhy
Řád zlatého rouna
vyznamenání za zásluhy
abakus
odznak vysoce postaveného templáře
Řád Kristův
vyznamenání Řádu Kristova (templářů) za zásluhy
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
krucifix
za příspěvky o katolictví
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei

počet příspěvků : 722
renomé : 247
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Templi57Klábosení z Kupecké stezky Beause27
vyznání : římskokatolictví (tradicionalisté)
přesvědčení : monarchismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty22.09.14 10:02

Anorie napsal:
Já mu chci jen ukázat moji mystiku, stejně jako Vy ukazujete tu svoji. velice rozhněvaný

Každý máme nějakou mystiku. Například já upřednostňuji mystiku ve formě pořádného proplesknutí, nebo v podobě jedné rány do hlavy nějakým tupým předmětem, poté se každému v hlavě rozsvítí. šťastný

Anorie napsal:
Jste zvědavý jak opice. smích Ano uzavřeme spolu posvátný kruh. Samozřejmě v kruhu platí jistá pravidla, tak si zase nepředstavujte, že to bude něco "neslušného". usměvavý Jedná se o magii dávných seveřanu, kterou jsem se naučila při svém pobytu v Norsku.

V dávných časech existoval pohanský obřad či magický rituál praktikovaný pohany, při kterém se uplatňovalo sexuální spojení, tedy přesněji řečeno soulož při rituálu či za určitých podmínek na předem určeném místě, za účelem dosažení nějakého speciálního magického efektu, možná něco na způsob indické tantry. Nejsem znalec, ale bylo to tuším za časů pohanského Říma, nevím jak to bývalo u seveřanů, ale někdo si třeba mohl myslet, že něco takového máte v plánu dělat. :scratch:
Návrat nahoru Goto down
Heinrich von Braunschweig
zemský komtur Utrechtské bailivy (Landcommandeur van Utrecht)
zemský komtur Utrechtské bailivy (Landcommandeur van Utrecht)
Heinrich von Braunschweig

plášť německého rytíře
za dosažení hodnosti bratr rytíř
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
náprsní kříž Německého řádu
odznak vysoce postaveného rytíře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 56
renomé : 11
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Deutsc10 Klábosení z Kupecké stezky Deutsc29
vyznání : luteránství
přesvědčení : monarchismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty22.09.14 13:42

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:
Milý pane Heinrichu z Brunšviku, nebuďte prosím paranoidní a ani zbytečně hysterický, žádné bezprostřední nebezpečí tu nehrozí. Nejsem v ohrožení života já, ani nikdo další. Ta hysterie nikomu nesluší, a už vůbec ne urozenému panu z Brunšviku. mrknutí

Paní Anorie je velice milá a dobrotivá bytost, okouzlující svou mírnou a laskavou povahou dámy, nikdy se k nikomu nezachovala zle a nikdy nevyvolávala hádky, pokud já vím, tak nevím proč k ní chovat tolik nedůvěry. Nezaslouží si, aby byla nespravedlivě démonizována a očerňována jen proto, že podle nějakého stereotypního způsobu uvažování se vymyká ze stáda. Poznal jsem skličující osamělost a nepřeji jí nikomu. usměvavý

Jistěže jsem jen měl, vznešený hrabě, obavu o spásu Vaší nesmrtelné duše, z úcty k Vaší hraběcí Milosti, jestliže paní Anorii vroucně milujete, na mou věru v tom neshledávám nic špatného. Ideální rytíř by měl být obdarován závojem své vyvolené dámy na důkaz její lásky, zdobící zbroj či dřevec jeho na znamení své oddanosti, avšak mělo by se chovat v paměti, že je to ideál a skutečnost může být odlišná. šťastný

Anorie napsal:
Není v tom žádný ďábel ani modlářství. Moje víra se vyvíjí. Samozřejmě vychází ze staroseverských spisů, praxe, srdce a osobního vztahu k přírodě. Inspirují mě různé pohanské směry a tradice, ale držím se pouze toho, s čím vnitřně souzním a čemu rozumím.
Uctívám duchy žijící ve skalách, stromech, v zemi a vodě a vzdám jím čest, jak jim, tak i bohům, kteří se i dnes projevují jako překvapivě reální a mimořádně silní.

Já jen předávám velké tajemství a symboly nesoucí tento magický pojem.

Jinak drahý Woraczikovic je rytíř, který má svoji hrdost, čest, věrnost a srdce na pravém místě, umí se postavit na obranu slabších a to se mi na něm opravdu líbí. puget polibek

Ano, paní, doopravdy mám na srdci osud Vaší nesmrtelné duše, po pravdě duší obou, to jest Vás i Vašeho vyvoleného. Nezajímá mne, co je mezi Vámi a urozeným panem Woraczickým-Bissingen, to je pouze vaše záležitost, ale ta hrozná víra a tradice z dob divochů a nájezdníků, je mi věru ohavná. Rozumím tomu snad správně, když tvrdím, že je to móda mladých šlechticů, kteří se nechali okouzlit germánskými kořeny nebo dávnými příběhy o Beowulfovi, ale po pravdě se táži, co je tak krásného na krvavých obětech a rituálech?! Říkám sám za sebe, že je to ZLO, které se může zdáti být lákavé, ale pořád je to jen ZLO, jež se nemůže vyrovnati našemu nebeskému Otci a pravdám Evangelia, natožpak je nahradit! cool

Padám tu na kolena a zapřísahám Vás, odvrhněte ty zlovolnosti a přijměte pravou víru! Bude se Vám žít mnohem lépe, náš Pán Vás ochrání a požehná životu Vašemu, budete-li jej chovat v úctě a věrnosti, v neposlední řadě si můžete vzít před Bohem svého vyvoleného, pana hraběte Woraczickoviče, za právoplatného manžela a být mu ženskou oporou, kterou potřebuje, jako třeba chodit společně s ním do chrámu Páně sdílet svou víru. modlitba

Falco de Miravet napsal:
V dávných časech existoval pohanský obřad či magický rituál praktikovaný pohany, při kterém se uplatňovalo sexuální spojení, tedy přesněji řečeno soulož při rituálu či za určitých podmínek na předem určeném místě, za účelem dosažení nějakého speciálního magického efektu, možná něco na způsob indické tantry. Nejsem znalec, ale bylo to tuším za časů pohanského Říma, nevím jak to bývalo u seveřanů, ale někdo si třeba mohl myslet, že něco takového máte v plánu dělat. :scratch:

Milostivý velmistře toho starobylého řádu, jehož jméno mi nepřísluší ni vyslovit svými ústy! Zadržte svá slova a zbrklost svou! Vězte dobře, že do milostného vztahu mezi paní Anorií a panem Woraczickým-Bissingen Vám nic není. Není hodno se vyptávati, ni se domáhati prozrazení těmito nenápadnými náznaky, člověku tak úctyhodného úřadu, jakým je velmistr toho starobylého řádu, jehož jméno si netroufám ni vyslovit. smích

Budu se vroucně modlit za pana hraběte herr Woraczicki-Bissngen, nechť Bůh žehná jemu a jeho lásce, kéž je jeho semeno obdařeno Jeho svatým požehnáním, rovněž i plodností lůno jeho vyvolené, aby panu hraběti a jeho rodu přineslo početné potomstvo, aby se stalo místem obtěžkaným pro hraběte, jež by chtěl sklízet plody, které byly těžce vypoceny. Tak se budu modlit. modlitba
Návrat nahoru Goto down
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty24.09.14 0:03

Heinrich von Braunschweig napsal:
Ano, paní, doopravdy mám na srdci osud Vaší nesmrtelné duše...


Promiň, ale s křesťanský bůh je mi opravdu prostě cizí.
Já teď objevila pravou mystériu. Je v ní obrovská síla. Ze všech bohů mi je teď nejvíce nakloněna Freya, vídám Ji ve svých snech nebo ve vizích, ("většinou hlavně v kočičí podobě"). Je to něco krásného a úžasně ta původní forma kruhu. Prostě pro mě je daleko bližší, než ta křesťanská víra. Postupně také začínám vnímat bohy jako skutečné živoucí bytosti a néé jako metaforu.


Falco de Miravet napsal:
V dávných časech existoval pohanský obřad či magický rituál praktikovaný pohany, při kterém se uplatňovalo sexuální spojení, tedy přesněji řečeno soulož při rituálu či za určitých podmínek na předem určeném místě, za účelem dosažení nějakého speciálního magického efektu, možná něco na způsob indické tantry. Nejsem znalec, ale bylo to tuším za časů pohanského Říma, nevím jak to bývalo u seveřanů, ale někdo si třeba mohl myslet, že něco takového máte v plánu dělat. :scratch:


Ano, tyto svátky jsou u seveřanu, tak i u germánů.
Při určitých rituálech se součástí praktikuje i sexuální potěšení. Jde hlavně o vzájemné působení muže a ženy. Tím se vlastně propojí dvě polarity. To hodnotíme jako symbol/sílu, ztělesnění života. Je to jeden ze zdrojů používaných v přírodní magii a ve zbožném uctívání bohů. usměvavý Zkrátka když to schnu do pár slov „země, oheň, voda, vzduch, vize, divoký tanec, pití a vzájemné propojení“. škádlit

Pro Vás křesťany je to asi něco, co by se mělo potlačit, že mam pravdu? usměvavý
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Sponsored content





Klábosení z Kupecké stezky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Klábosení z Kupecké stezky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Militia Dei :: 
Liberum topic
 :: Via Regia
-
odeslat nové téma   Odpovědět na témaPřejdi na: