Militia Dei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o historii, náboženství a kulturách Evropy a světa se zaměřením na rytířské řády (templáři), křížové výpravy, vikingy, magii atd. Upozorňujeme, že netolerance (jiných věr) a přehnaná agitace nejsou akceptovány.
 
PříjemPříjem  Rytířské řádyRytířské řády  HledatHledat  Latest imagesLatest images  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Verbování do skupinVerbování do skupin  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 

 Klábosení z Kupecké stezky

Goto down 
+13
Krut z Arkony
Anastasius da Aquileia
Hassalaha
Rhianwen ferch Tangwystl
Fulco de Miravet
Heinrich von Braunschweig
Jürgen von Lichtenstein
Daiv de Anglor
Jacques de Montferrand
Renego z Olše
Johannes Johannsson
Anorie
Jarmil Warle
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty01.12.14 22:04

Nemyslím si že by se Anorie urazila, není ten typ, nejspíš je někde na cestách a nebo má teď jiné starosti či radosti.

Co se týče podivných existencí a prapodivného chování dam na seznamkách tak to je normání, takových jsou stovky, ale nejsou tam jenom takové, chce to víc času a netlačit na pilu - jedna z věcí které kvalitní děvčata odpuzují je když vidí že na vztah spěcháš, vypadáš pak jako zoufalec, a tak raději utečou.
Nehledaj tam vztah, netlač na to, jen si povídej, chtěj se jen kamarádit, a to jen zlehka, ne psát sáhodlouhé dopisy každý den, nechtěj se hned celý odhalovat, piš jen krátce a nezávazně, jakoby o nic nešlo, a teprve když uvidíš shodu v názorech i její zájem tak teprve potom pomalu dávej najevo své city.
Je to jako bys pěstoval nějakou kytičku, zasadíš semínko, a pečuješ o něj přiměřeně, nesnažíš se na něj vylít hektolitry vody aby rychle vyrostlo, ale zaléváš jej jen občas, tak aby neshnilo, a tak aby úplně nevyschlo, a čekáš, dny, týdny i měsíce, než vyrostě a rozkvete - nejde to urychlit, to na semínku záleží jak rychle poroste, má svůj čas.
Jde o to nechat to na té dívce, aby si určila tempo jakým se má vztah vyvíjet, nemůžeš to urychlit, tím bys to pokazil, ona by se cítila že ztrácí nad tím kontrolu a že je tlačena do něčeho o čem ještě neví zda to chce.
Dej tomu čas, nespěchej, a neztrácej tak rychle naději.
Ten kdo spěchá je zoufalec - jakmile si to o tobě nějaká pomyslí tak uteče - zoufalce nikdo nechce.
Dej si na to pozor, nespěchej, nesnaž se o vážný vztah, piš jen občas a nezávazně, a pak uvidíš co z toho bude, a pokud nic tak tě to nezklame když si od toho nebudeš předem nic slibovat.
Chce to čas, trpělivost, a umět se vyrovnat s tím že to nevyjde.
Pokud ti to s prvníma dívkama nevyjde není to důvod k tomu házet flintu do žita.
To máš jako s bitvou, nikdo se nerodí jako zkušený rytíř, první bitvy bývají fiaskem, nezazáříš, spíš se jen krčíš strachy, ale čím více bitev máš za sebou tím se stáváš ostřílenější, zkušenější, až jednou z tebe bude chrabrý válečník.
V aréně lásky je tomu podobně.
Ze začátku neúspěchy a časem pak zvládneš zapůsobit na jakoukoli dívku.
Návrat nahoru Goto down
Daiv de Anglor
emeritní velmistr (Magister generalis emeritus)
emeritní velmistr (Magister generalis emeritus)
Daiv de Anglor

Řád zlatého rouna
vyznamenání za zásluhy
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
bílý templářský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
abakus
odznak vysoce postaveného templáře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
Řád Kristův
vyznamenání Řádu Kristova (templářů) za zásluhy

počet příspěvků : 746
renomé : 194
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Templi10Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Beause27
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : monarchismus

Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty02.12.14 20:26

Co se týče seznamky Badoo, tak ty holky ti dávají sympatie, pomocí srdíčka. Pokud jim dáš i ty srdíčko, tak oni to vidí rozmazaně, jelikož třeba nemají aktivovanou tzv. "Super moc". Tudíž z 80% neodepíšou.

Já to dělal tak, že jsem odfiltroval vyhledání 18-25, Jihomoravský.
Listuj mezi stránkami… Ta, která se ti trochu zalíbí, tak ji jednoduše zanech zprávu ("třeba si něco napiš dopředu"). Určitě jedna z dvaceti se chytne.
Přeji vydařený lov mrknutí
Návrat nahoru Goto down
http://bozi-bojovnici.heavenforum.com/index.htm
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty03.12.14 18:22

Ithron von Kremsier napsal:
Nemyslím si že by se Anorie urazila, není ten typ, nejspíš je někde na cestách a nebo má teď jiné starosti či radosti.

To nevím, nic nenapsala, ale vlastně proč by měla? Já nejsem důležitý a nic neznamenám, jen mi vadilo to čekání na odpověď.

Ithron von Kremsier napsal:
Co se týče podivných existencí a prapodivného chování dam na seznamkách tak to je normání, takových jsou stovky, ale nejsou tam jenom takové, chce to víc času a netlačit na pilu - jedna z věcí které kvalitní děvčata odpuzují je když vidí že na vztah spěcháš, vypadáš pak jako zoufalec, a tak raději utečou.
Nehledaj tam vztah, netlač na to, jen si povídej, chtěj se jen kamarádit, a to jen zlehka, ne psát sáhodlouhé dopisy každý den, nechtěj se hned celý odhalovat, piš jen krátce a nezávazně, jakoby o nic nešlo, a teprve když uvidíš shodu v názorech i její zájem tak teprve potom pomalu dávej najevo své city.
Je to jako bys pěstoval nějakou kytičku, zasadíš semínko, a pečuješ o něj přiměřeně, nesnažíš se na něj vylít hektolitry vody aby rychle vyrostlo, ale zaléváš jej jen občas, tak aby neshnilo, a tak aby úplně nevyschlo, a čekáš, dny, týdny i měsíce, než vyrostě a rozkvete - nejde to urychlit, to na semínku záleží jak rychle poroste, má svůj čas.
Jde o to nechat to na té dívce, aby si určila tempo jakým se má vztah vyvíjet, nemůžeš to urychlit, tím bys to pokazil, ona by se cítila že ztrácí nad tím kontrolu a že je tlačena do něčeho o čem ještě neví zda to chce.
Dej tomu čas, nespěchej, a neztrácej tak rychle naději.
Ten kdo spěchá je zoufalec - jakmile si to o tobě nějaká pomyslí tak uteče - zoufalce nikdo nechce.
Dej si na to pozor, nespěchej, nesnaž se o vážný vztah, piš jen občas a nezávazně, a pak uvidíš co z toho bude, a pokud nic tak tě to nezklame když si od toho nebudeš předem nic slibovat.
Chce to čas, trpělivost, a umět se vyrovnat s tím že to nevyjde.
Pokud ti to s prvníma dívkama nevyjde není to důvod k tomu házet flintu do žita.
To máš jako s bitvou, nikdo se nerodí jako zkušený rytíř, první bitvy bývají fiaskem, nezazáříš, spíš se jen krčíš strachy, ale čím více bitev máš za sebou tím se stáváš ostřílenější, zkušenější, až jednou z tebe bude chrabrý válečník.
V aréně lásky je tomu podobně.
Ze začátku neúspěchy a časem pak zvládneš zapůsobit na jakoukoli dívku.

Vřelé díky za obsáhlou zprávu. Tolik pozornosti si snad ani nezasloužím, asi tě hodně zaměstnávám, když mi píšeš tak dlouhé příspěvky, ale teď k samotnému obsahu: máš asi v něčem pravdu, hlavně ohledně toho tlačení na pilu, ale ne že by to byl přímo můj případ. Já jsem docela dost trpělivý, to jen poslední dobou už nevím kudy kam, asi si procházím nějakou vnitřní krizí. Jen si ale nejsem jistý tím, zda je možné takovýto tebou navržený postup uplatňovat i jinde než na sociálních sítích typu Badoo. Na opravdové seznamce se nemůžu tvářit, že nemám zájem o seznámení a nemohu předstírat, že si chci jen dopisovat, protože ani v profilech bych nemohl mít uvedený nebo zaškrtnutý údaj, že stojím o vážný vztah, ale jen o dopisování nebo kamarádství, což by nebylo pravdivé a mimo jiné by to mátlo nebo odrazovalo ty, které vážný vztah přímo vyhledávají. V podstatě bych tím sám sebe diskvalifikoval.

V minulosti jsem si dlouze dopisoval s různými holkami, ať už přes chat nebo ICQ. Nemám s tím dobré zkušenosti, i když žádná z nich nebyla ze seznamky, jednalo se pokaždé o náhodná setkání. Nikam jsem nespěchal, dopisování s nimi trvalo třeba dva týdny a trvalo by ještě déle, kdyby je pokaždé sami od sebe neukončily. Vypadalo to, že si s některými velmi rozumím, měl jsem s nimi podobné zájmy nebo se nám líbili stejné věci, jako třeba hudba nebo koníčci. Párkrát jsem měl pocit, že jsem nalezl svůj ideální protějšek, ale vždycky se to nějak zvrtlo a ztroskotalo. Možná čekaly, až já udělám ten první krok, nevím, ale pokud tomu tak bylo, tak mi to nijak nedaly na sobě znát a já se spokojoval jen s dopisováním. Možná jsem otálel, měl jsem využít příležitostí, ale místo toho jsem všechny zbytečně promarnil. Jen týden nebo dva týdny dopisování je možná unudily a odradily,i k tomu, abych se jim zprotivil, to asi stačilo, alespoň tak si to dnes myslím. I když jsem se snažil, vždy po tom týdnu dopisování přišlo utlumení, které vystřídalo lhostejnost a nezájem. Asi tím dávaly najevo, že si už dál nechtějí dopisovat. Svůj nezájem dávaly zřetelně znát tím, že laskavost a přátelskost u nich vymizely. Například jedna se začala chovat protivně, nebo ta další předstírala, že nemá čas a neodpovídala, zprávy od ní byly stále vzácnější a jejich obsah lhostejnější. Zkrátka touto formou mi to ještě nikdy nevyšlo a paní Anorie může být jen další z mnoha.

Naproti tomu u seznamky by mělo být jisté, že se tu lidé seznámit skutečně chtějí. Něco jsem si o seznamování přes seznamky přečetl a dozvěděl jsem se nějaké rady, jako třeba, by naopak měl muž přímo usilovat o osobní schůzku bez zbytečných průtahů, oslovit co nejvíc potenciálních partnerek a příliš neztrácet čas, zvláště pokud možno se vyhýbat zdlouhavému dopisování přes internet. Dopisování je prý vhodné jen k domluvě schůzky nebo získávání osobního kontaktu jako je telefonní číslo. Pro samotnou komunikaci je dopisování prý to nejhorší, co může být, protože je to kontakt příliš anonymní, neosobní, je nepřirozený, iluzorní, odtažitý od reality, je zkreslený a nic nebývá takové, jak se může někomu zdát. Naproti tomu, když žena či dívka se zaregistruje na seznamce, tak už to by mělo znamenat, že někoho hledá. Tam by měla odpovědět na nabídku, která ji nejvíce vyhovuje a domluvit si rande, k ničemu jinému seznamka není, jen přijít a říkat „Ano Ano Ne Ne“ (jak říká Ježíš), pokud tam už předem jde s tím, že se bude seznámení bránit, tak k čemu to pak je? Takhle seznamka nemůže logicky fungovat, to je jasné. Buď se chceš seznámit a nebo nechceš, ale pak tedy nelez na seznamku a nezabírej zbytečně prostor těm, kdo o seznámení skutečně stojí. Ještě poměrně nedávno byly doby, kdy byl seznamovací inzerát jen v tištěné podobě a telefonní číslo bylo jediným kontaktem, který bylo možné využít na spojení s druhou osobou. Dneska si lidé vybírají svůj protějšek na seznamce jak zboží v nějakém e-shopu, jen chybějící položka „hodit do košíku“ by to mohla vylepšit. Nemyslím si, že holky, se kterými jsem si dopisoval, byly „podivné existence“, spíše jsem nevyhověl jejich kritériím nebo představám o adeptu na nejvhodnějšího partnera. Podobně jako je vystavené zboží v obchodě, tak i já můžu být prohlídnut a odhozen zpátky do regálu k ostatním vystaveným kusům. smích

Daiv de Anglor napsal:
Co se týče seznamky Badoo, tak ty holky ti dávají sympatie, pomocí srdíčka. Pokud jim dáš i ty srdíčko, tak oni to vidí rozmazaně, jelikož třeba nemají aktivovanou tzv. "Super moc". Tudíž z 80% neodepíšou.

Já to dělal tak, že jsem odfiltroval vyhledání 18-25, Jihomoravský.
Listuj mezi stránkami… Ta, která se ti trochu zalíbí, tak ji jednoduše zanech zprávu ("třeba si něco napiš dopředu"). Určitě jedna z dvaceti se chytne.
Přeji vydařený lov mrknutí

Aha, chápu to tedy dobře, že navrhuješ nepoužívat srdíčka a vysílat hromadné zprávy co nejvíce osobám? Já jsem „Super moc“ měl a musel jsem si jí deaktivovat. Mě tam připadá, že všechny jsou příliš hezké a atraktivní na to, aby je někdo jako jsem já vůbec zaujal, a navíc nemají dost shodné ani zajímavé zájmy na to, aby zaujaly mne. Je to začarovaný kruh. U mě spíše platí, že z dvaceti si dokážu vybrat jen jednu a je daleko větší pravděpodobnost, že mi vůbec neodpoví, bohužel.

Když se ozve jedna z dvaceti, tak mi to připadá dost málo. To nechápu. Když ti lidé si tam nechtějí ani povídat, tak proč tam teda všichni jsou? smutný
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Anorie
královna Seveřanů
královna Seveřanů
Anorie

Mjöllni
za příspěvky o severském pohanství
pentakl
za dosažení hodnosti mága, čaroděje nebo čarodějnice
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 326
renomé : 187
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Viking21
vyznání : heidenismus
přesvědčení : environmentalismus

Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty03.12.14 23:59

Ahooj Woraczickoviči, překvapilo mě, že tady nikdo na mě nezapomněl a že Vy stále na mě myslíte. usměvavý Což mě teď dosti zahanbuje. velice smutný To že jsem se nemohla připojit, či napsat už dřív. Měla jsem k tomu důvody. Byla jsem, mimo (Norsko, a potom hned na to se školou v Německu), prostě teď mám toho hooodně moc, jak v osobním životě, tak i do školy. Mrzí mě to :(


Pro nalezení druhé polovičky... usměvavý Líbí se mi, co napsal Ithron a osobně sním souhlasím. Jsi podle mě moc hodný rytíř, ale tak trochu nedobrovolný „domácí pecivál“, sedíš u počítače, čteš knihy nebo se pak díváš na televizi. „Některým to může, trošku vadit“. Chce to trávit více času venku s kamarády. Vyjít si/jet třeba do města a ták. Hledat si známost venku.

Já třeba když jsem v parku, tak za mnou přijdou zničeno nic kluci a začnou semnou flirtovat, někdy je to až zábavné, že se tomu musím prostě začít smát.
Stačí jen oslovit, tu, která se ti líbí, není to tak těžké. Bud tě Ona pošle někam a ty ji už nikdy neuvidíš anebo si vyměníte čísla. usměvavý Kámošky z mojí třídy, třeba na tohle úplně čekají, až je někdo takhle osloví a pozve někam na kafé. smích


Pokud dáváš přednost seznamkám, tak zkus Janouši Woraczickoviči netlačit na pilu „jak říká pan Ithron. Je to věc, která mně osobně asi nejvíce vadila, když jsem jednu dobu chodila na lidé.cz.
Určitě sní ze začátku, neřeš své problémy, nebuď negativista, zoufalec. Buď svůj, veselý, Buď sám sebou, bav se s ní o čemkoliv a věř, že nic není náhoda a všechno přijde, vpraví čas, pokud teda chceš najít tu pravou, ne? šťastný Ber te to více jako kamaradský vzájemný pokec, než umýsl ji hned zbalit. usměvavý Láska by měla vyjít z toho prvního přátelství. puget
Návrat nahoru Goto down
http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Johannes Johannsson
jarl
jarl
Johannes Johannsson

severský meč
za dosažení titulu jarl
vlčí kříž
za příspěvky o synkretismu
staré klíče
vlastněny těmi, kteří byli u zrození Militia Dei
přísežný náramek
za dosažení titulu hirđman
hird
družina vikinského náčelníka po dosažení hodnosti jarl
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků
korbel
za vyšší aktivitu v krčmě

počet příspěvků : 1421
renomé : 265
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Viking23
věk : 35
vyznání : křesťansko-pohanský synkretismus (severský)
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty05.12.14 18:53

Anorie napsal:
Ahooj Woraczickoviči, překvapilo mě, že tady nikdo na mě nezapomněl a že Vy stále na mě myslíte. usměvavý Což mě teď dosti zahanbuje. velice smutný To že jsem se nemohla připojit, či napsat už dřív. Měla jsem k tomu důvody. Byla jsem, mimo (Norsko, a potom hned na to se školou v Německu), prostě teď mám toho hooodně moc, jak v osobním životě, tak i do školy. Mrzí mě to :(

Jak bych mohl po tak zajímavém povídání zapomenout? Já však věděl, že budete nějaký čas pryč a že pojedete do Norska, ale nevěděl jsem přesně kdy. Věděl jsem jen, že to bude někdy v brzké době. Nevadí mi, že jste dlouho neodepisovala, ale to, že jste nedala o svém odjezdu vědět a nerozloučila se. Nemusel bych tu čekat marně na odpovědi.

Anorie napsal:
Pro nalezení druhé polovičky... usměvavý Líbí se mi, co napsal Ithron a osobně sním souhlasím. Jsi podle mě moc hodný rytíř, ale tak trochu nedobrovolný „domácí pecivál“, sedíš u počítače, čteš knihy nebo se pak díváš na televizi. „Některým to může, trošku vadit“. Chce to trávit více času venku s kamarády. Vyjít si/jet třeba do města a ták. Hledat si známost venku.

Nemáte pravdu. Ano, jsem tak trochu nedobrovolný „domácí pecivál“, ale který je celý den v práci a domů se vrací za tmy, a kterému se po škole kamarádi rozprchli Bůh ví kam. Pracuji sice jen 8 až 9 hodin a další dvě hodiny strávím ježděním v městské dopravě, takže jsem ještě na tom relativně dobře oproti těm pracujícím 12 hodin, které jmenoval Ithron, ale i tak nemám už chuť další hodiny trávit čas v dopravě na cestě někam. Na čtení knih si mnoho času najít nedovedu, mnohokrát se na četbu nedokáži ani soustředit. A to bych ještě rád chodil do posilovny, abych trochu zapracoval na svojí figuře. Na televizi skoro nekoukám, nic zajímavého tam není. Už je to dlouho, co jsem viděl nějaký film. Naštěstí mám volné víkendy, když je zrovna netrávím prací na chalupě, ale ty také většinou trávím nějakou obyčejnou činností.

Anorie napsal:
Já třeba když jsem v parku, tak za mnou přijdou zničeno nic kluci a začnou semnou flirtovat, někdy je to až zábavné, že se tomu musím prostě začít smát.
Stačí jen oslovit, tu, která se ti líbí, není to tak těžké. Bud tě Ona pošle někam a ty ji už nikdy neuvidíš anebo si vyměníte čísla. usměvavý Kámošky z mojí třídy, třeba na tohle úplně čekají, až je někdo takhle osloví a pozve někam na kafé. smích

Když člověk chodí do školy s partou kamarádů, tak je to docela ještě „sranda“, pokud to zrovna nejsou nepřejícní hajzlíci, což jsem také měl tu možnost poznat. Horší je to venku mezi lidmi, kde mě nikdo nezná, je těžké se dát s někým neznámým do řeči. Krom toho, u lidí v mém věku se změnilo chování i priority, je to jiné než dřív.

Anorie napsal:
Pokud dáváš přednost seznamkám, tak zkus Janouši Woraczickoviči netlačit na pilu „jak říká pan Ithron. Je to věc, která mně osobně asi nejvíce vadila, když jsem jednu dobu chodila na lidé.cz.
Určitě sní ze začátku, neřeš své problémy, nebuď negativista, zoufalec. Buď svůj, veselý, Buď sám sebou, bav se s ní o čemkoliv a věř, že nic není náhoda a všechno přijde, vpraví čas, pokud teda chceš najít tu pravou, ne? šťastný Ber te to více jako kamaradský vzájemný pokec, než umýsl ji hned zbalit. usměvavý  Láska by měla vyjít z toho prvního přátelství. puget

Už jsem to řekl Ithronovi, já nikdy netlačím na pilu a zásadně neřeším problémy s cizími lidmi. Já nejsem negativista ani zoufalec. Dokonce ani takovým dojmem nepůsobím, moji blízcí si o mě myslí, že jsem spokojený a nic mi neschází. Promiň, ale nic o mě nevíš. Pokud mám nějaký problém, tak jen v tom, že asi nevím jak mám někoho oslovit a zaujmout, to je celé. Jsem pozitivní člověk, který s druhými jedná klidně, vyrovnaně a vlídně. Jsem sám sebou a dělám přesně to, co mě baví, oblékám se jak chci a říkám co si myslím. Jenom asi občas lidé kolem mě neví, co si mají o mě myslet. Zkrátka jsem asi jiný.
Návrat nahoru Goto down
https://militiadei.forumczech.com/
Morwyn Banríon na Cnoic
arcidruidka
arcidruidka
Morwyn Banríon na Cnoic

druidské roucho
za dosažení hodnosti druid
druidská hůl
za dosažení hodnosti druid
picí roh
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 212
renomé : 190
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Druidi15
vyznání : keltské druidství
přesvědčení : konzervatismus

Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty09.12.14 13:59

Do Norska bych nechtěla ani omylem, tam bych se bála. Tamní sociálka jde po dětech cizinců, aby je mohla převychovávat v "Nory". Hrůza, co se tam děje. nejistý
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty09.12.14 21:27

A proč by Norsko mělo stát o děti cizinců a ještě je tam mělo živit?
U nás stát živí statisíce cikánů a jaký z toho má naše republika užitek?
Jen takový, že Čech který je tu doma, tvrdě dře na to aby z jeho daní byl živen nějaký asociál, který stejně nikdy nebude pracovat, ale bude ještě naši společnost zatěžovat kriminální činností..
Návrat nahoru Goto down
Robert de Eotsheny
čestný komtur (Ehrenkommendator)
čestný komtur (Ehrenkommendator)
Robert de Eotsheny

Řád zlatého rouna
vyznamenání za zásluhy
rytířský meč
za dosažení titulu rytíře
johanitský plášť
za dosažení hodnosti bratr rytíř
kříž Maltézského řádu
odznak vysoce postaveného maltézského rytíře
pivní džbán
za aktivitu v krčmě
pražský groš
za 40 příspěvků

počet příspěvků : 1724
renomé : 428
loajalita : Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Hospit10 Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Hospit27
věk : 60
vyznání : reformované (kalvinismus)
přesvědčení : monarchismus

Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty05.01.15 18:39

Morwyn Banríon na Cnoic napsal:
Do Norska bych nechtěla ani omylem, tam bych se bála. Tamní sociálka jde po dětech cizinců, aby je mohla převychovávat v "Nory". Hrůza, co se tam děje. nejistý

Mno, ja žijem v Anglicku. Tiež tu boli fámy, že " našim anglická sociálka berie deti". Mno v 90% to bolo právom. Väčšina to boli rómske deti a sociálka akosi nevedela pochopiť, že 10 ročné deti fajčia, deti vynechávajú školu bez dôvodu, rodičia žijú iba z benefitov, atď... A aj v tých medializovaných prípadoch buď bol rodič nečinný, alebo to "zoralo" naše veľvyslanectvo. Nemyslím si, že je to také horúce ani v Nórsku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení z Kupecké stezky   Klábosení z Kupecké stezky - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Klábosení z Kupecké stezky
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Militia Dei :: 
Liberum topic
 :: Via Regia
-
odeslat nové téma   Odpovědět na témaPřejdi na: